983
MS OFFICE
  • Jim Morrison
    #903
    ha van dropboxod kaphatsz 100 gigát, az is elég lehet egy kis időre :)
  • Lacee86
    #902
    Na, feltelepítettem, eddig minden jó. Word, Excel, PP meg Access kell nekem csak úgyis egyelőre. Plusz az 1 terrás OneDrive kellene, csak marha jó volna, ha össze tudnám kapcsolni a meglevőmmel.
  • Lacee86
    #901
    Ja, végül is én is erre jutottam. :)
  • Jim Morrison
    #900
    szerintem nem. szerintem.
    ha meg igen, hát istenem, majd nem települ fel.... :)
  • Lacee86
    #899
    Hm. Az enyém nem, és most azon agyalok, h ebből nem lehet-e gond. :D
  • Jim Morrison
    #898
    igen.
  • Lacee86
    #897
    A Windowsod eredeti?
  • Jim Morrison
    #896
    én pont ezt csináltam és semmi rossz nem történt. Egyik le, másik fel.
  • Lacee86
    #895
    Sziasztok! Regisztráltam a tisztaszoftver programra. Jelenleg a gépemen van az Office 2010 "virágbolti" verzió. Ha uninstallálom az egészet, mielőtt letöltöm az új legális verziót, nem lehet problémám a későbbiekben, igaz?
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2015.02.24. 13:14:29
  • Jim Morrison
    #894
    ment a csík szóval hagytam... hozzászólásom után 3-4 perccel végzett.
  • bon
    #893
    Szerintem ha nem fogy a hely akkor semmit se csinál,már végeznie kellett volna. Én megszakítanám és újrakezdeném.
  • Jim Morrison
    #892
    ja, akkor viszont csak kibővítették :)
    le is töltöttem, de még mindig nem települt fel rendesen 4-5Mbit/seccel tölt egy 20 perce O.o winchesteren meg nem fogy a hely. Nem tudom mit csinál de legalább legális forrásból van szóval tuti nem bitcoint bányászik meg ilyenek ^^
  • bon
    #891
    Eddig is elérhető volt ha jól tudom, persze az intézménytől függőt. Sőt tán hamarosan a Pedagógusoknak is elérhető lesz.
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.02.17. 21:47:24
  • Jim Morrison
    #890
    és most már felsőoktatásban résztvevőknek is! :)
  • howarju
    #889
    Hi!
    Vezérlőpult --> Programok és szolgáltatások --> ott klikk a Telepített frissítések-re --> Frissítések eltávolítása!
  • WinStar
    #888
    Sziasztok.Adott ey gép,amin telepítve volt az office 2013. Letöröltem az IOBit Uninstallerrel,törölte a regisztri fájlokat,stb.. de még is a rendszer észleli hogy a rá letöltött frissitések még a gépen vannak,még néhány fájl.Hogy tudnám eltávolítani véglegesen az Office 2013-ast? Nem értem,hisz elvileg véglegesen letörölte :S
  • bon
    #887
    Én nem tudok ilyenről.
  • james69holden
    #886
    Sziasztok,
    Létezik Word-ben olyan beállítás, hogy a tálca vagy bezár gombbal nem a tálcára teszi le az adott dokumentumot hanem az óra melletti területre? És onnan is lehessen 1 kattintással megnyitni?
    Köszi
  • bon
    #885
    Ingyen office a diákoknak: https://o365.educatio.hu
  • Blum
    #884
    Hali!

    Office 2013 és gmail problémám van. A gmail-es fiókom tetű lassúan működik, kereken egy óra amig szinkronizálja. Az outlook.com-os fiókom tökéletesen, gyorsan működik de a gmail-t akárhogy állítgatom nem akarja az igazságot. AVG-ben tiltottam a levelek vizsgálatát, összes létező leírást kipróbáltam de nem jó.

    Valami ötlet?
  • vitya79
    #883
    Köszi a gyors választ.
  • bon
    #882
    De mükődik, de mi van fordított esetben ha a másk gépen kérik le előbb a levelet és ott törlik a kiszolgálóról? Akkor te nem kapod meg. Nincs mit tenni törölni kell a fiókot a másik gépről.
  • vitya79
    #881
    Az remek, és ha előbb kérem le a leveleket mint hogy a másik gépen lekérdeznék, és utána törlöm a kiszolgálóról? A törlést úgy értem, hogy felmegyek a web mailre és ott törlöm.
    Akkor sem működik?

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: vitya79, 2014.08.21. 12:30:13
  • bon
    #880
    Nem elég, oda kell ülnöd a másik géphez és törölnöd kell a fiókod.
  • vitya79
    #879
    Sziasztok,

    Microsoft Outlook 2007-ben ha több gépen is be van állítva, hogy 1 adott email cimre érkező leveleket lekérje , de én nem akarom hogy a másik fél is lássa a leveleimet, hogyan tudom kikapcsolni? A másik géphez ami szintén lekéri a leveleimet, ahhoz sajna nem férek hozzá. Elég ha a saját gépemen kiveszem a pipát, hogy ne maradjon 1 példány a kiszolgálón?

    Köszi

    Vitya
  • sza.sa
    #878
    Sziasztok!

    Office 2013-ban hol lehet megnézni, hogy miért áll le a szabály végrehajtása?
    Új telepítés, új szabály (minden bejövő emailt forwardol egy másik email címre), egy ideig működik is (1 nap pl.), majd egyszerűen kiveszi a pipát a szabály elől, és zárójelben odaírja hogy Hiba. De hol lehet megnézni hogy mi a hiba??? Sehol nem találtam....
  • Örm
    #877
    Létezik arra valamilyen megoldás, hogy egy több ezer soros excel táblából úgy tudja kivenni az üres sorokat, hogy nem egyesével törlöm őket?
  • Hecker007
    #876
    Aktivátor függő, kms aktiválókal szoktak működni a frissítések is.
  • grebber
    #875
    Tudom warez elnézést is érte ,de havernak kellene és én nem tudom hogy van nem használom:

    Ha leszedek warez office-t és frissíti a windows akkor müködni fog továbbra is szóval olyan mint a kalóz windows megy minden frissítés vele rendesen?
  • MANOWAR
    #874
    Google a baratod (restaurant menu in word)

    menu 1

    menu 2

    Itt tobb mint 800 van :

    menu 3
  • csicskakapitany
    #873
    Sziasztok!

    Valakinek nincs véletlenül kéznél valami szép éttermi menü, kizárólag word-ben?
    Kellene egy gyors minta a helynek ahol dolgozom, de én béna vagyok ehhez.
  • goofy1984
    #872
    Hello!
    Van egy nagy problémám:
    adott több számítógép. Különböző típusok, viszont azonos verziójú Office 2010 van mindegyiken. Az egyiken megírnak egy Word doksit, amiben beágyazott Excel táblák vannak. Az eredeti gépen szépen jelenik meg az összes táblázat, a többi gépen pedig olyan, mintha össze lenne nyomva, vagy széthúzva. Teljesen másképp néz ki, mintha egy kép lenne beszúrva, pixeles az egész. A másik gépeken is kéne szerkeszteni. Találkozott valaki már ilyen problémával?
  • ACE
    #871
    Valakinek sikerült már RSS-ről értesítőt beállítania? Bármit állítok nem értesít az új RSS bejegyzésekről...
  • ACE
    #870
    Ez egy fos: link
  • ACE
    #869
  • ACE
    #868
    Amikor belépek Outlook-ba mindig ez az üzenet fogad, hiába installálom bármelyik "Trusted" könyvtárba, hogyan lehet ezt kikapcsolni hogy ne jelenjen meg ilyen figyelmeztetés?

  • vasco
    #867
    A választó gombnak nem lenne funkcionális hatása, pusztán vizuális jelölésre szolgálna.
  • bon
    #866
    Pedig ez a módja, mert hiába rakod le a választó gombot, a feladatát be kell állítani. Természetesen cellába is helyezhető.
  • vasco
    #865
    Szia
    Köszönöm, de nekem olyan kell, hogy a táblázat cellájába lehessen rakni, és ahhoz illeszkedjen. Sajnos ezzel a módszerrel nehézkesen lehet beilleszteni, valamint nekem több száz jelölőnégyzetet kellene elhelyeznem
  • bon
    #864
    Tessék: link