743
Milyen VGA kátyád van???
  • Veriel
    #145
    Illetve bocs. Nincs lebutitva.
    Csak semmi koze a geforce4-hez ;)
  • Veriel
    #144
    Nagyon.
  • l3alF1aKe
    #142
    v3 rulz...le ne cseréld még...-)
    persze hogy gyengécske már a mai mércével nézve..de azért még jó kis kártya az..mx200 at ne....osztom Kocsi véleményét..
  • KOCsi
    #141
    Az MX200 sokkal gyengébb a V3 3000-nél. Azt felejtsd el! Ha mindenáron cserélni akarsz, akkor mx400-at vagy gts-t vegyél!
  • Pheel
    #139
    Köszi. Végre rászántam magam a cserére :)
  • narumon
    #136
    "Volna egy kerdesem, hatha tud valaki valaszt adni ra. Van egy ASUS V7100 Pro SE kartyam"

    Ja ez annyiban különbözik a sima 7100-tól hogy ezen MX400 dobog.
  • narumon
    #135
    "Sziasztok!
    Most ajánlottak egy használt TNT2-t 16Mb-ost 8 ezerért.Szerintetek megér ennyit?"

    Nem. Max 5-öt szabad adni érte.
  • fotel
    #134
    pheel - jó az új képed
  • Vaker
    #131
    Smith! Én úgy tudom, hogy ezen a sorozaton gyárilag csak hűtőborda van, venti nincs (az enyémen sincs).

    kisviku: Szerintem sokan vagyunk, akik átmenetileg így gondolkodunk, aztán meglátunk egy még szebb, gyorsabb...stb cuccot és addig nem nyugszunk, míg meg nem szerezzük (vagy jó esetben megvárjuk, míg lemegy az ára és akkor vesszük meg). Kicsit olyan, mint a drog, nem lehet (könnyen) abbahagyni...
  • Pheel
    #129
    Ha ASUS, akkor is lassú...
  • fotel
    #128
    attól függ, milyen márka
  • Pheel
    #127
    Nem. Kategórikusan nem.
  • lck
    #126
    Sziasztok!
    Most ajánlottak egy használt TNT2-t 16Mb-ost 8 ezerért.Szerintetek megér ennyit?
  • Vaker
    #124
    ASUS 7100 TV-out
    Kicsit húzva 210/200
    Nekem nagyon bejött. Cel633@950, 256MB
    1024x768, 16 bit és szinte minden game akadásmentes.
    TV kimenet is jó, mondjuk én csak filmnézésre használom.
  • fotel
    #123
    tudom, csak az uccsóa nem válaszolta

    vagy nem kaptam meg!

    de a msotani megvan:)
    thx
  • fotel
    #121
    ja, pláne hgoy írtam neked mailt de nem is voltál képes válaszolni
  • fotel
    #119
    nekem g400 de eladó
  • Tomhud
    #118
    teljesen igazad van
  • Tomhud
    #117
    Emlékszem azokra az 1994-es időkre, amikor még az emberek a 256 színes megjelnítésért kifizettek colna százezreket is vagy mégelöbb mikor a CGA volt a grafika királya és a 4 szín már egy fejlett gépre utalt és a 16 szinről még csak álmodni sem meretek... Bizony azok voltak a szép idők... Kemény 286-os proci 10Mhz 100 MB szabad hely MS-DOS 1.0, 16 szín, EGA monitor... Az álomgép... Aztán feltünt valahol a messzi távolban eghy szemüveges csákó, akit Fill Katesnek hívtak és aki a DOS-ból gyönyörű, grafikus OP rendszert csinált... EGÉRTÁMOGATÁS... A grafika tovább javult.. 256 szinre... A CGA, EGA mind eltörpült a csodálatos VGA szinvilága mellett.

    Manapság már csak úgy vehetsz videókártyát vagy procit, hogy biztos lehetsz benne, hogy jövőre már elavult lesz. Mostanában inkább nem is kell venni kártyát, mert mire kihozzák már őskori lelet lesz belőle.

    Nekem egy P1 166-om 98MB-4MB RAM

    Videokártya:

    SiS 530 4MB
    Voodoo 2 1000 12 MB

    Tomi
  • ICHRIS
    #116
    ati xpert! ki tudja mit tud?
  • Pheel
    #110
    Majd azért futtassál rajta 2 évnél frissebb dolgokat is és nem lesz az olyan leányálom. Nekem a Gef2 szaggat...
  • Nyiri
    #108
    kisviku: nagyon sajnallak hogy 100000 forintot adtal a kartyadert! en eddig legtobbet egy tnt2-sert adtam ki az is csak 45 rugo volt
  • schlosszer
    #106
    ASUS v3400 TNT 16Ram + TV...
    ...de szeretném már lecserélni...
  • KBB
    #105
    Igaz, bár úgy gondoltam. 3D alkalmazás közben.

    by kbb
  • Anee
    #104
    azok a kis foltok csak gamék alatt bajok s minden nyomottnak a 3dmark2001pont számit..az meg lefut úgy is.....
    szerintem 230/530
  • KBB
    #103
    Az apró hibákra figyelj oda:
    Szitál a kép, lila foltok, v egyéb foltok. Ezekre.

    by kbb
  • KBB
    #102
    Hát prógáldgasd. Baj nem lehet belőle, le nem fog égni.

    by kbb
  • KBB
    #100
    Minek azt húzni? Képminőségen nem javít, az eredendő gondog meg úgy is ott vannak...

    by kbb
  • TheZsenyka
    #98
    SCSI portra csatlakozó CGA kártyám van, 128MB 120ns EDO RAM van rajta, ismeri a bump mapping-et, de biztonsági okokból le van tiltva...
  • Nyiri
    #97
    Ebben a topicban valaki azt mondtan (Jacek Vacek)
    hogy az Inno 3d Tornado Geforce 2 mx kartyajaba leadtek biost rakott es sokkal huzhatobb lett!
    Azt szeretnem kerdezni hogy hogy lehet ezt megoldani és melyik biossal???
    Kerdeznem Jaceket is de nem adta meg az emailjet amikor irt a topicba!

    :O(

    Nyiri
  • TomBond
    #93
    Diamond Viper V550
    Riva TNT
  • [Walaki]D`Lair
    #91
    Ati Radeon 64MB DDR ViVo. Nekem kurvára bejött. Asszem a következő kártyám majd Ati Radon 8500 lesz. (RADEON 2)
  • _WizarDTommy_
    #90
    GeForce 3 64 mb
  • mikike
    #89
    én most egy Voodoo3 3500-at szeretnék
    TV-Video-In-Out, stb...
    30e alatt
    ás állítólag 3Dben se lassú

    csak hol lehet ilyet venni?
    nincs valakinek?
  • Anee
    #88
    bármelyik pesti bolt
    de depoban nézd meg
    luis:ne csak a speedet nézd.speedbe s driverekbe jobb a gts mindenmásba eradeon
  • StarFist
    #85
    Túl sokat hajladozol. Be kell állni Radeon LE-re, aztán menni, venni és vinni.
  • Bilux
    #83
    F-L Radeon LE....
  • narumon
    #80
    Valaki: Hát ez igy nagyon nehéz kérdés, merthát elég sokban különböznek. tehát a TNT2 M64 a TNT2 butitott változata szerintem nem is érdemes foglalkozni vele. a TNT2 PRO pedig a TNT2 tuning változata. Ez már gyorsabb. A Geforce2 MX A gefroce 2 butitott változata, de mivel már teljesen más chip mint a TNT2 igy gyorsabb is és töb funkiót is tud (effektet). A geforce MX400 pedig ennek a turbositott változata, a te általad felsoroltak közül ez a leggyorsabb. Ez még szerintem most is jó vétel lehet egy izmosabb procival alatta még egy jó ideig nem kell piszkálni. De jobban jársz egy márkással valami neves gyártótól. Pl ASUS, ABIT, Leadtek.
    Szvsz: Asus V7100 vagy V7100 Pro.
  • Scytam
    #78
    Asus V7700-TvOut, nagyon megy ( 280/415 )!
  • KOCsi
    #77
    Voodoo3 2000
    Szinte ingyé volt (17.500+bünti), de megérte. Amíg nem szaggatnak a gámék 800*600-ban, addig jó is lesz nekem. Kár, hogy nincs hozzá új driver, csak maszek meghajtóprogramokat lehet hozzá szerezni mostanában. :-(