163
Egy újabb FPS csak ...
  • Penge88
    #163
    Hali. Anno elkezdtem a játékot, de most komolyabban nekiültem és már a végefelé, nem tudom mit kell csinálni. ilyen kör alakú ajtókon keresztül mászkálok, létrákon mászkálok fel alá... Találtam egy escape pod nevű helyiséget, na ott megnyomtam egy gombot leválasztott egy űrhajót a bázis(?)-ról. ÉS menü. Nem hinném bhogy ezt kell csinálni. Szóval, mit kell csinálni? Köszi a helpet!

    Hello
  • JaSoN HuNTeR #162
    Király játék. Anno nagyon szerettem :)
  • akyyy
    #161
    Feltettem az eredeti játékomat, amit 10ezerért vettem, elinditom , gyakorlómod, és villognak a TEXTÚRÁK. miért? segítség...
  • qtab986
    #160
    Egy dokkban vagyok ahol megöltem egy őrt. A tengo a levegőben lóg. Kirobbantottam egy irányítófülke falát és bent a pulton megnyomtam egy gombot (van itt egy rémült ember). A daru megindul a tengoval de az felrobban és megsemmisül majd a nyoma is eltűnik. Mi a baj vele?
  • qtab986
    #159
    Ebben feliratozva vannak a párbeszédek (ha vannak)? Érdemes feltenni rá a magyarítást?
  • hárká
    #158
    sziasztok! milyen programmal lehet neten játszani ezt a játékot?
  • A-Tom
    #157
    Nem tudtok valami multiplayer szervert?Cheatek a játékhoz esetleg?
  • A-Tom
    #156
    Végig vittem nagy nehezen!!! Kár hogy ilyen rövid volt. De jó volt. A végén jó sokat szívtam.
  • Dikkma
    #155
    Valamikorra nem tervezunk egy forum-multit? Sajna en nem leszek otthon sokaig, de
    hm, ez az otlet meger egy kulon topicot :))
  • Ebola
    #154
    Bocsika most latom Vaker leirta megoldast...
  • Ebola
    #153
    Annal a virusos csakonal... aki valami kek celkoveto raketakkal lovoldoz mi a rakot kell csinalni?
    Koszi!
  • Hydrox
    #152
    Istencsászár kis game ez a R.F.Én ott akadtam el,hogy kisiklom a metróval.Help,nem tudok kijönni a kocsiból
  • A-Tom
    #150
    Háááát........egy párszor
  • Vaker
    #149
    Persze, hogy nem ott van vége

    Lőni kell a Capek bácsit nagyon az erősebb géppityuval, közben folyamatosan mozgásban kell lenni, hogy az "energianyalábok" ne találjanak el.
    Én speciel alul köröztem, közben lőttem felfelé az öreget és egyszer csak eltűnik a pajzs. Nem szabad sokat tökölni, mert akkor meghal a csajszi és annyi, mivel ő a felkelés vezetője, ha jól tudom.(Szerintem te ezzel a szöveggel találkoztál egy párszor)

    Üdv
  • A-Tom
    #148
    Nagyon tuti játék. De ugye csak én vagyok béna, és nincs vége ott, hogy Eos meg én lőjjük ezerrel a Capek-et (bár nemtom minek ha energiapalyzsa van) aztán Eos meghó, rövid szöveg kúszik felfele majd főmenü?
    Ez túl Unhappy End lenne, meg rövid is.
    Egy dolog ami nem tetszett: megyek, öüsszetaláxok egy másik bányásszal. Megyünk, a másik bányászba belelőnek egy rakétát, meghó. Oké, újrajátszom azt a részt. Előremegyek, megölöm a rakétás guardot. Sehol senki, a társam meg eccer csak úgy spontán felrobban.
  • Shep
    #147
    Srácok elakadtam kéne egy kis help. Na szóval ott tartok hogy elrepült az űrhajó én ott maradtam, elindultam az űrbázison az egyik fenti szinten átnyomtam egy kapcsolót erre a Hendrix/a néger/ azt mondta mostmár nyitva az ajtó a lenti szintekhez, de hol az ajtó mert sehol nem találom, csak lépcsők mindenütt meg zsilipek. Segítsetek pls. Előre is kösz.
  • Shrike
    #146
    Az a baj, hogy multiplayerben nem lehet használni a járműveket. Nem tudom, hogy lehetett így elszarni ezt a részt, nagyon feldobta volna a játékot és sokkal többen játszanának vele hálóban. Milyen jó lenne ha a haver vezetné a jeepet, te meg a géppukával lőnél vagy fordítva. :(
  • I.C.ram
    #145
    nekem meg ez a "leszakad az oszlop a plafonrol" tetszett nagyon otletes
  • greco
    #144
    Nekem különösen tetszett a torpedó kilövése és a vizalatti robbanások!
  • DeXoSZ
    #143
    nekem még az tetszett,hogy mikor odahajítok egy bombát az ellenhez,akkor az takarodik hátra,és szétlövi :)
  • liquid
    #142
    No, nekem is hasonló a véleményem, bár azt hamarosan egy review formájában is olvashatjátok itt az SG-n. Az MI (imho) annyira nem szar (illetve nem sokkal szarabb, mint máshol) csak az alkalmi "csapattársak" butasága idegesítő qrvára.
    nekem a legnagyobb bajom az volt vele, hogy minimális benne az eredeti ötlet, szépen öszelopkodták az egészet máshonnan.
  • ember
    #141
    tényleg nem rossz a játék, csak túl rövid.

    ami tetszett:
    -viszonylag épkézláb történet, ugyan meg sem közelíti pl a Deus Ex-et, de a "csak lövős" fps-ek között megállja a helyét
    -a zene nagyon hangulatos, ha nem is túl eredeti
    -falrobbantás
    -rail driver
    -grafika néhol egész szép volt, főleg a játék közepe felé

    ami nem tetszett
    -rövid
    -harmatgyenge multiplayer (DM-ben legalábbis)
    -nem túl változatos fegyverek
    -MI (hiánya)
  • Sephi
    #139
    Ez a leggagyibb jatek amivel valah is jaccotam ! Ilyen kamusagot ... bazz ennel a quake 1 es is jobb volt! Banom hogy adtam ra penzt nem ertem nektek hogy tecchett!
  • liquid
    #138
    illetve: frank99, kissé olvashatatlan a logód...
  • Frank99
    #137
    Thanx!
  • liquid
    #136
    frankee: Robbantsd be magad a szobába, és onnan le tudod ereszteni a submarinet.
    breki: az indexen jool írták (bár lehet, hogy wajk módszere is célravezető, csak imho hoszadalmas): odacsalod az olvasztótégely fölé, föntről kinyitod az ajtót, és szépen megsül. Ezt egyébként hendrix el is magyarázza, szóval nem nagy ördőngősség..
  • Frank99
    #135
    Hi!
    Mit kell csinalnom hogy a kis tengeralattjaro leereszkedjen? A szobaba nem lehet bemenni.
    Ra tudik meszni a az allvanyzaton keresztul, de semmi.
    Help!
  • Tano
    #134
    Nem tudtok vmi patch-et a rippelthez, hogy ne csak másik rippelttel lehessen nyomulni a neten?
  • Breki33
    #133
    erdekes az indexen meg azt irtak hogy a gombal kell kinyirni mert akkor megnyilik a padlo es leesik :-)
  • Breki33
    #131
    Sziasztok

    Elakadtam annal a resznel ahol egy nagy repulo robot (eddig nem volt robot)lodoz ram egy szobaban es nem tudom hogy kel felrobbantani legyszi segitsetek.
  • ember
    #129
    Neke iso van, megy a multi. De nagyon gyér.
  • ember
    #128
    még mindig nem értem teljesen, de a végén nem egyből a menübe rak, hanem van valami video, meg credits is asszem.
    Eossal meg többször is találkozol.
    (legvégén, ha jól emlékszem, egy bombát kell hatástalanítani)
  • skorpio7
    #127
    Detto ugyanígy működik nekem is .
    Szóval nem igen jön össze ez a multi .Azonban ha te indítasz szervert , akkor arra be tudnak jelentkezni az emberek .Fura mi ?!
    Én is meglepődtem , amikor a pályákat megvizsgálás céljából indítottam szervert és egyszer csak megjelent egy játékos , majd mégegy .De gondolhatod milyen lagzás volt , mivel nem egy valódi szerver sebességű az internetem . :)))
    Hát ez van .Nagyon nem sajnálom a dolgot , mert azért annyira nem jók ezek a pályák , hogy több időt eltöltenék velük .
  • I.C.ram
    #122
    Single player rulla multiplayer SUXX!
  • TheZsenyka
    #121
    RED FACTION rulla... érdemes volt végignyomni, az egyetlen gáz hogy túl rövid volt... Half Life hosszúságú gammákhoz szokott arculatom megdöbbenten konstatálta a az outro-t.
  • l3alF1aKe
    #120
    Sztem aki itt van mindenki kipróbálta...vagy csak a vakvilágba alkotnának véleményt?-) Nem hiszem.-)
  • kokas
    #119
    Tényleg nem rossz, habár mai szemmel a GRAFIKA UGYAN NEM ROSSZ, de nem is egy nagy durranás.
    Ami miatt mégis jó az a hangulat és a zene.
    Probáljátok ki!
  • Lacc
    #118
    Mirt van az az erzesem hogy kussba lehetnel mar?
  • Sephi
    #117
    Miert van az a erzesem hogy te aszed hogy s bomba elharitastol vagy?
  • I.C.ram
    #116
    jaja! az a lenyege hogy sohasem szabad leallni probald hang alapjan megtanulni a jokat!