163
Egy újabb FPS csak ...
  • Lacc
    #115
    Ok, megvan, köszi. Megkínáltam egy kis fúziósrakétával >:DDDD. Most azt a rohadt atombombát kéne leállítani. ISZONYÚ NEHÉZ!
  • I.C.ram
    #114
    szerintem a rakteakkal a legjobb leszedni a vedopajzsot rola aztan mehet valami jo kis gepfegyo bele! de azzal a koddal sokat baszakodtam a vegen de hat sikerult! :))
  • Lacc
    #112
    Nem tudja valaki hogy hogyan kell megolni a zsoldosvezert??? Az a csaj aki ilyen energiaburaban ropkod, es azzal a precision gunnal lovoldozik ram!
  • l3alF1aKe
    #111
    Sztem jó kis gam-ez.
  • I.C.ram
    #110
    na latod :))
  • skorpio7
    #109
    Most kénytelen vagyok egyet érteni veled ! :)
    Letöltöttem a rip-et , hogy megnézzem , valóban megéri-e erdetibe beszerzni a game-t .De csak a multi rész miatt , mert FPS-ből már van elég nálam .
    Hát még ilyen gyenge pályákat régen láttam .Szóval ejtve a dolog .Inkább fogok a WOLFI-ra költeni , mint erre a középszerű game-ra .
    Nálam nem nyer teret ez a game .
  • I.C.ram
    #108
    a Multiplayer egy nagy szar!!!! teljesen olyan mint az unreal azaz no taktika mert ott mar gondolkodni is kell! a sima jatek kiraly de a multi az valami borzalom! nem lehet kihasznalni az engine adta lehetosegeket! alig lehet parhelyen turni a foldet es egy darabjarmu sincs az ossues multi palyan!!! egy rakas fos
  • Love Ace
    #107
    persze azért szívesen játszom mkindenkivel hétvégénként,mert a MultiTest alapján a Multi az állat,de nagyon
  • Love Ace
    #106
    én nem töltöm le a Red Faction-t,hanem inkább megiratom CD-n. Szerintem ez a game a multira lett kihegyezve(egyjátékos mód túl rövid) ,de nem fog annyira elterjedni,mint a vetélytársak. (Counter Strike, Quake 3,Unreal Tournament)
  • Shep
    #103
    Hát látod biza nekem is pont ezek kellenének.
  • Preacher
    #100
    WC nem halt be csak 2 szervere :P
  • Dante
    #97
    Hogy kell az űrbázison túlterhelni a reaktort?
  • skorpio7
    #96
    Ugyanezt látnád a HALO-ban is , ha megjelenne PC-re . :)
    Nézd meg a legújabb Trailer-t .Van hangulata rendesen . :)
    Nem értem , hogy miért ilyen szarházi a microfos , hogy csak xfos-ra akarja kihozni . :(
  • Dikkma
    #95
    Szerintem jó játék, van hangulata, és a grafikát leszámítva minden király (de a grafike meg gyors legalább).
    Pl. a dzsipp nagyon király, vki vezeti, a másik meg lő, mint a terminátorban :D
  • Dikkma
    #91
    Király!
  • skorpio7
    #89
    Rövid , tömör , semmitmondó vélemény .
    Ezzel tényleg meggyőztél mindekit , hogy "ilyen" a játék .Legközelebb azért jobban szedd össze a gondolataidat .
  • [Walaki]D`Lair
    #88
    Ez a játék szar.
  • skorpio7
    #87
    Mostmár megy a WCenter szervere !
    Szóval nyugodtan le tudod tölteni a hiányzó file-okat . :)
  • skorpio7
    #84
    Kössz !
    Bár a köszönet az unokatesómat illeti , mert ő készítette nekem .
    Tőle kaptam ajándékba . :)))
    Rendes tőle nem !?! :)
    Egy biztos , nagyon eltalálta , mert NAGYON-NAGYON megköszöntem neki . :)
    Megszállott autodidakta "szg.-es grafikus" , szinte minden graf. program érdekli és gondolom nem bírta megállni ( mert gondolom tudta , hogy magamtól lusta lettem volna neki állni :) ) , hogy ne készítsem nekem is jó kis logót .
    Amúgy nekem szólt a kérdésed ? - #79
    Ha igen , akkor a rip-et a jól ismert WC-ről szedtem le , még anno éjjel 03.00 körül , bár még azóta sem próbáltam ki .
    Éppen a winchesteren lévő cuccokat rendezgetem , hogy mi kerüljön a "feledés homályába" , és mi egy plasztik lapra . :)
  • Cobra11
    #83
    Dikkma: Tudom, hogy nem ide tartozik, de NHL 2002-t fel tudnád holnap reggel nyomatni a Supergamez FTP-re? Milyen sebességgel töltesz?
  • skorpio7
    #82
    "...és talán egy szimpla akciójátéknál nem is annyira fontos..."

    Azt hiszem , hogy ezzel telibe találtál . :)
    Egy stratégiánál azonban elengedhetetlen pl. a zene .Megvolt anno a RA egyik kiegészítője ( Aftermatch ) törve .Elkezdtem játszani vele és idővel elkezedett zavarni az a hatalmas csend , ami a hangszórókből jött ( vagy inkább nem ) .Totális unalom volt nélküle a játék .
    Szóval kell mindenképp a zene és talán az átvezető anim is .De csak néhány stratégiánál tartom ezt igaznak , mert bizony ezeket is el lehet szúrni ám rendesen .
    Az RA2 movie-k pl. nekem egyáltalán nem tetszenek .Kíváncsi vagyok , hogy milyen is lesznek majd a Yuri kiegészítő filmek .
  • Dikkma
    #81
    Cool logó :)
  • ember
    #80
    A "játékba" szerintem nagyon erősen beletartozik az is, hogy követed a történetet. Különben annyi lenne az egész, hogy mész a folyosókon és a különböző poligonhalmazokat becélzod és megnyomod a lövést.
    Pont az tesz egyedivé és élvezhetővé egy játékot, ha át tudod élni az eseményeket és le tud kötni a hangulat és a történet.
    Mondjuk ez csak az én véleményem, és talán egy szimpla akciójátéknál nem is annyira fontos.
  • Dikkma
    #79
    Honnét töltötted? 200+ kB/seces hely? Mert kéne
  • skorpio7
    #78
    Én általában játszani szoktam a játékkal és nem sokat veszetek , ha nem látok pár videót a játékból .
    Ha meg ingerem van rá , akkor letöltök párat belőle a netről és ennyi .
    Az meg , hogy a rip-ben benne vannak-e a multi pályák és lehetőség , pillanatokon belül kiderül , mivel itt csücsül már a vinyómon a játék . :)
    Ja igen ... nemsokára remélem le lesz töltve a 19 file-os sound addon is a játékhoz .Ez még tényleg hangulat növelő lehet , bár nálam a stratégiai játékoknál elengedhetetlen , hogy meglegyen a zenei rész is .
  • ember
    #77
    Hát, szerintem pont a multiplayer-hez elég a rip, feltéve hogy vannak tört szererek (ha kell egyáltalán törés hozzá).
    És pont a single player játékhoz elengedhetetlenek a videók, zenék, szövegek stb, amiket kirippelnek egy játékból.
  • skorpio7
    #76
    Hát tudod , sokszor emlegettem , hogy ez a játék megéri a pénzét és érdemes megvenni a full dobozos-t ( erősen a multiplayer játékra gondolva ) .
    Hát mostmár a WOLFI után ( alig van már játékos a Red Faction szervereken ) már ejtettem is .Igazat adok azoknak , akik azt mondták , hogy a grafik nem éppen a 2001-es végi állapotoknak "megfelelő" , bár tényleg elég jópofa ez a "falátalakítás" .Csak nagy kár , hogy véges .
    De gondolom le kellett korlátozni egy bizonyos szintre , mert lehet hogy idővel túl nagy lett volna a poligonszáma a játéknak és ez erős lassulást okozott volna benne .
    Csak magáért a történet végigjátszásáért meg nyugodtan elég a rip is . :)
  • Dikkma
    #75
    Commandos2 megy fel: --> upload/Dickenson3
  • Dikkma
    #74
    Railroad Tycoon II Platinum Edition itt : ---> upload/Dickenson2
    Mivel WC leállt.
  • Dikkma
    #73
    _Wajk_ felraknám ripet is ide, mert WC szervere leállt, csak nincs meg, tudsz címet?
  • Dikkma
    #72
    Tudod, mit? 3-ig akkor van időm, elkezem, ok?
  • Dikkma
    #70
    Az a gondom, hogy mire elkezditek letölteni, már törlik, a red faction olyan este 6-ig lesz fenn.
  • Dikkma
    #69
    Sajnos mennem kell órára... :(( vagy ne menjek? :)
  • Dikkma
    #67
    3-4 file van hátra, tölteni amíg nem törlik!
    Mondjuk ha most elkezditek, mire törlik, és nem jött le, valszeg kinn lesz WC-n, tehát majd lehet folytatni onnét.
    ember, nézd meg, nem crc -s-e, mert az u2 kapcsán kaptam mailt, hogy crc-s ,meg nem 15 000 000 hosszú.
    Na húzok haza! :)
  • ember
    #66
    csak le ne teöröljék
  • ember
    #65
    Dikkma, mi lenne velünk nélküled! Kösz!

  • Dikkma
    #64
    Ejha.. 100 kbyte/sec... mire ér így fel..?
    upload/Dickenson könyvtárban megtaláljátok!
  • Dikkma
    #63
    Feltöltöm a Red Factiont SG-re, jó?
    Ugyan vki írt, hogy a unreal2 amit letöltöt, crc-s lett, de St azt mondta, nem tudja, miért, tehát nem vmi védelmet használnak (mint anno extra) hanem nem tudom. Most máshol vagyok, ha innét is crc-sen tölt fel, szomorú leszek! Úgyhogy első filet (rart) szedjétek le, próbáljátok kitömöríteni, ha jó, amehet a többi file.
  • skorpio7
    #62
    Ugyan dehogy .
    Csak várok addig , hogy hátha lesz belőle rip .
    Hátha ... utánna gondolkodok majd a full CD-s megoldáson csak . :)
  • Dikkma
    #61
    Nehogymár kihagyod Commandos2-t?
    Tényleg, Pota is kell