3733


  • scorpeeon
    #3533
    király, müxik! Csak most éppen senki nincsen.
  • zuzo93
    #3532
    Tom en manapság minden nap 2-3 orákat jáccok a q3 mal multiba legjobban a test 1 railon deh a q4 re is kiváncsi vok.
  • SomaCG
    #3531
    itt talalhato egy kis leiras arrol hogyan lehet a HLSW server keresot beallitani hogy lassa az osszes magyar tort q4 servert.
  • scorpeeon
    #3530
    Oks. Látom h te itt eléggé vágod a dolgot, és akadt 1 problémám: a cybergames-en beszélnek 1.3 szerverekről amik "biztonsági másolattal" is mennek... Na, most feltettem az 1.3 point releaset, és szedtem hozzá egy cracket (viszonylag új) a gameburnworld-ről, de amikor be próbáltam lépni 1 szerverbe, gondok lettek: kiírta h nem valid a cd keyem, és kidobott. Namármost akkor hogy oldható meg a "biztonsági másolattal" való játék? (privátban is jöhet)
  • tehen_m
    #3529
    De akkor is le lett írva ezerszer, hogy a 1.3 Point Release kell.
  • tehen_m
    #3528
    Csak nem az SDK-ra gondolsz?
  • scorpeeon
    #3527
    De most akkor mi a különbség a sima 1.3 és a point release 1.3 között? Ezt nem nagyon találom leírva sehol, az id oldalán meg fentvan mind2 patch...
  • tehen_m
    #3526
    quake_4_multiplayer_guide

    magyar q4 szerverek A topik olvasási is ajánlott. Itt írják melyik ip-n milyen módú, melyik peccs kell.

    De megtgalálhatod a legújabb Seismovision-t (demo lejátszáshoz) A modokat (pl.: q4max) vagy patcheket (legújabb poinrelease 1.3)


    Nézegesd az oldalt. Sok hasznos infó van.
    quake_4_faq pl kezdőknek.
  • FLeK0
    #3525
    patch
  • scorpeeon
    #3524
    Jah, látom már, de itt vmi point release 1.3-ról írnak, ez mi is? Vmi mod?
  • tehen_m
    #3523
    ... ha nem 4hsszel előbb linkeltem volna....
  • scorpeeon
    #3522
    Q3 multiban még minig a legjobb játék :D
    Van amúgy jelenleg működő tört Q4 szerver? (mint pl. a koth.hu volt)
  • dan96
    #3521
    hova tünt az FAQ??
  • zuzo93
    #3520
    es az 1.3 mas patchhez 1 linket tudtoka dni? mert letöltötem csak vmi szar félét mert elinditom a telepitését es mindig lefagy? amugy en a quake 3 mat is igen birom neten az is jo game.
  • zuzo93
    #3519
    köszike.
  • tehen_m
    #3518
    cybergames

    Itt vannak magyar szerverek,beállítások,tippek,konfigok,stb..
  • zuzo93
    #3517
    aha köszike amugy milyen patchet rakjak fel a q4 hez? mert multiba akarom nyomni
  • Zsolt01
    #3516
    Magába a CD kulcs nem segít, vagy az internet leállítása kell még vagy ez:
    - Jegyzettömbel megynyitod a következő fájlt:
    c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
    és kiegészíted alul ezzel a sorral:

    127.0.0.1 q4master.idsoftware.com

    Ugyanez műxik a Doom 3-nál is. A lényeg, hogy ezek után nem látod a multi szervereket (kézzel kell beírogatnod az IP-jüket).
    CD kulcs:
    9TFP-TXCG-XFMM-XXR9-9DGT
    9RDC-JKMT-WCCT-7GGD-HDKF
  • zuzo93
    #3515
    Hi,tudtok 1 cod kulcsot mondani a q4 hez pls segitsetek?
  • FLeK0
    #3514
    A patchek nagyrészt a(z elbaszott) multiplayer részét javítgatják a játéknak, de nézd meg a changelogokat.
  • Rage47
    #3513
    Hi!
    Még nem raktam fel egy patch-et sem. Az lenne a kérdésem, hogy patch-el van-e felirat a játékban, pl. a rádióbeszélgetések.
  • peti94
    #3512
    hol van a F.A.Q. adjatok linket
  • sorrow
    #3511

    Szeretem azt a gamet a 9600Pro-n high-on nagyon szépen futott.

    De sajnos története az nem volt,... vagy csak én nem értettem?
  • w77d
    #3510
    Szerintem pedig kegyetlen jó a Game! Nem játszottam még ilyen kegyetlen szép és jól összerakott játékkal!
  • Csaba
    #3509
    Nem egy nagy valami a játék. Mikor megjelent, kétszer gyorsan kijátszottam, aztán töröltem is le a gépről...
  • JezuskaDT
    #3508
    Ez engem is érdekelne!!
  • scorpeeon
    #3507
    ÉBRESZTŐŐŐ
  • scorpeeon
    #3506
    ... vki... Van már 1.3 crack is... Megy vele a multi? Létezik még jó kis tört szerver? HALLÓÓÓ!!
  • scorpeeon
    #3505
    ennyire nincs érdeklődés eme game iránt? Most jelent meg az 1.3 patch, azt gondolnám h itt folyik az élet, erre nem egészen...
  • Prince of Máté
    #3504
    oké már megvan mindegy letiltottam a netet.Tök jó nektek hogy nem akadozik...Nekem 5 FPs-el megy
  • Halfer
    #3503
    beírtam a gugliba és egyből talált egy csomó linket!
  • Prince of Máté
    #3502
    nem lehet vhonnan ezt letöloteni: Quake.4.KEYCHECK.FiXED-SKULL?
  • Halfer
    #3501
    most már megoldódott. win2000-res kompatibilitás és megy.
  • artschiatwork
    #3500
    kérdés, hogy mi a hiba?
  • Halfer
    #3499
    Üdv! Ha volt már a kérdésem akkor bocsi, szóljatok hogy olvassak vissza (és mennyit)!

    Mitől van, hogy ha belépek akkor hibajelentéssel kivág?! Ugyanez volt a Prey Demo-val is. Kösz.
  • Szikszai147
    #3498
    Köszi! Most töltöm a fájlokat, bár néhányat nem találtam, remélem ha bemásolom őket, jó lesz.
  • Richard90
    #3497
    fentvan az 1.2-es patch
  • tehen_m
    #3496
    Párszor leírtam.

  • Szikszai147
    #3495
    Valaki légyszi írja le, hogy hogyan kell multiban játszani! Reloaded verzióm van. Vagy egy hozzászólásszámot is írhattok, amiben mindez le van írva!
    Előre is kösz!
  • NeoMaN
    #3494
    nem amiatt nem tudsz felmenni.....
    Azért nem tudsz csatlakozni, mert nem tetted fel a peccset...