130
Ezt meg kell nézni!
  • manson222
    #130
  • manson222
    #129
  • zoliii
    #128
    Én ma néztem meg a filmet, és tényleg jó lett! :D
    Jöhet a 2.rész! :D 10/8 pont a filmre! :D
  • Lacika 79
    #127
    Jah, és persze Stan Lee ebben is benne volt. Egy nagyon mókás jelenetben :D
  • Lacika 79
    #126
    Megnéztem....elmehet a picsába Tobey meg Sam Raimi. Azt kaptam kb, amit anno gyerek koromban, amikor a képregényeket olvastam, és a rajzfilmeket néztem. persze itt-ott hibádzik a dolog, de összességében egy "ötös alá"-t nyugodt szívvel adok neki, nagyon jól éreztem magam. valahogy élt az egész, nem úgy, mint az előző részek.... :)
  • Jrex
    #125
    Attól még gányul néz ki :D
  • berczely
    #124
    A kezdet kezdetén a képregényben is hasonló feje volt mint a filmben. A film meg elvileg a képregények alapján készült és nem a mese ihlette.
  • Jrex
    #123
    Igaz egyik kedvenc Pókember ellenfelem az Gyík, de szerintem itt elég gányul néz ki...Mért nem lehetett neki normális gyíkfejet csinálni, mint a rajfilmben?
  • zoliii
    #122
    végre egy jobbnak tűnő pókember változat! :D Jobb az új pókember ruha, sztori is jobb. A történet hasonlít a FoxKids-en leadott pókember meséhez! :D A gyík éjszakája volt asszem a címe! :D
  • spike0007
    #121
    A csodálatos Pókember 4 perces tréler
  • Suffering
    #120
    Nekem J.J fog nagyon hiányozni a filmből :(
  • Gábor3
    #119
    Én úgy tudom Gwen szörnyethal az esésben, vagy is nem a nyaka törik el, hanem félelmében halt meg miközben esett lefele, hiába kapta el Peter. Örülök neki egyébként, hogy végre több köze lesz a képregényhez, mert ahogy mások is mondták a régi trilónak kevés köze volt hozzá. Nem vagyok nagyon ismert a spider képregényekben, így azt nem tudom, hogy az új filmben miért nincs bent (a trailerek alapján) Harry, Mr. Osborn? Azért remélem pár alapdolog megmarad, mint Ben bácsi halála. Viszont ahogy látom Peter itt nem egészen úgy szerzi meg erőit mint a régi trilóban. Ugyebár ott osztálykirándulás volt, itt meg egy nagy, kémcsőpörgő teremben csípi meg ahol egyedül van. Eredetileg hogy történt? (képregény) Azt sajnálom még, hogy nem lesz benne Felisia Hardy. Nem kell, hogy még Black Cat legyen, de jó lett volna ha civilben belerakják, hogy tudjuk ő is szerepet kap majd később. Szerintem egyébként majd a kövi részben lesz Zöld manó + Gwen halála, aztán remélhetőleg megjelenik MJ a belépőszövegével.

  • spike0007
    #118
    Elárulom nektek, a film merít az eredeti és az ultimate világból is. Eredetiből: Gwen, hálóvető,időrendi sorrend, Ultimate: fiatalabb pókember és szülei múltja! Így egy fiatalosabb de mégis darkosabb pókembert kapunk majd poénokkal. A Raimi féle változatnak nem sok köze volt az Amazing Spidermanhez ugyanis abban nem Gwen volt az első szerelme. Nem követte a képregény idővonalát sem, szóval inkább ott volt kavarás.
  • Bucser
    #117
    Az új film a ditko/lee féle The Amazing spder-mant dolgozza fel ami a legrégebbi verzió...
  • Suffering
    #116
    Azóta utána olvasgattam, az a gond h címbeli kavarás van. Mert ez az Ultimate Spiderman dolgozza fel, mig a Raimi féle az Amazing Spidermant, viszont vmiért az uj pokinak adták az Amazing Spiderman nevet.
  • zoliii
    #115
    A csodálatos pókember magyar feliratos változata
  • Bucser
    #114
    Mary Jane watson pókember 2. szerelme akivel már felnőttkorában talákozott. A Szőke lány (Gwen Stacy) meghalt miután Parker megkérte a kezét és a Zöld manó elrabolta, Majd ledobta a hídról egy busszal együtt mint ahogy az első filmben Mary Jane-t. Ahogy Parker elkapta eltört a nyaka, a hirtelen stoptól.



    Elvileg ez sokkal közelebb lesz az eredeti történethez mint a Tobey Maguire és Sam Raimi féle borzalom...
  • Suffering
    #113
    Nekem vmiért jobban tetszik a régebbi Pókember. Hol van Harry, Jonas Jameson, Mary Jane? Ennyi erővel Superman filmbe se kéne berakni Lois Lane-t, meg Jimmyt.
  • spike0007
    #112
    Nagyon jóóó! Van benne szájalás és végre igazán átjön a pókemberes hangulat! :) Várós akárcsak az Avengers!
  • zoliii
    #111
    A csodálatos pókember új előzetese
  • Suffering
    #110
    Vmi új trailert igazán nyomathatnának már...
  • spike0007
    #109
    Úgyhogy ideje volt hogy lássuk ezt így a filmben is végre! Nem kevés játék van ami úgy nyúlt pókembertől vagy más képregényektől vagy filmektől eseleg más játékoktól, hogy csak les az ember. Ennyit a játékokról.
  • spike0007
    #108
    Képregényben már akkor létezett ez a nézet már akkor megrajzolták mikor még meg sem születtél.. :) Felesleges erőlködnöd!
  • Suffering
    #107
    ennyire ne legyél fan. játék nem nyulta le pokembert. pokember nyulta le a játékból a kamera nézetet, stilust.
  • zoliii
    #106

    A csodálatos pókember Magyar nyelvű előzetese
  • spike0007
    #105
    A trailer meg nagyon jó lett!
  • spike0007
    #104
    Szerintem meg pont fordítva.. A játék nyúlta le Pókembert.. Pókember előbb létezett mint az a szaros játék! Ennyi!:))
  • safranyn
    #103
    Benyaltuk a trailert http://www.gepnarancs.hu/2011/07/jatekbol-nyultak-a-spider-man-trailer-t/
  • zoliii
    #102
    hoppá :) csodálatos...sorry :(
  • zoliii
    #101
    A csodálatok pókember elős Hivatalos előzetese
  • berczely
    #100
    Spidey az Ew magazinban!

  • zoliii
    #99
    a facebook-on találtok új Hivatalos már a filmből vett jelenet fotókat persze még nagyon kevés van belőlük, de legalább már van :)
  • berczely
    #98
    Él még ez a topic?

    találtam pár új forgatási képet:



  • Jrex
    #97
    Gyík?
  • zoliii
    #96
    Íme az új Pókember első hivatalos fotója
  • knightbali
    #95
    jó válasz, csak sajna több mint 4,5 évet késtél vele.
  • akyyy
    #94
    multkor néztem, a parker hadonászik a szobájába a hálóval, lelöki a vázát, benyit a vénasszony, a váza meg ugyanott ál
  • Fat-R
    #93
    mi a címe az oldalnak ahol a képregényeid vannak mert én sajnos abba a korosztályba tartozom aki nem gyüjthette az eredeti képregényeket és most szeretném őket összegyüjteni
  • JHetfield
    #91
    meg minden nap nyomatjak a fox kids -en:D
    kar hogy csak egy seriat nyomatnak mar 1eve:]
  • Fat-R
    #90
    mondja már meg nekem valaki hogy a végén a csaj rájött hogy PP a Pókember ???

    Egyébként meg lehet venni a filmet képregény formátumban kb 600 HUF