101
  • Najmidj
    #101
    csá ha még érdekel én már futtattam Xp alatt és megy tökéletesen!
    Szerintem egy jó kis játék és aki még nem próbálta ki szerintem ideje bepótolni.
  • degenerator
    #100
    nekem megy tökéletesen
  • zyppy
    #99
    Nekemis megvan eredeti, de nem lehet feltenni.
    berakom a cdt install és mintha misem történt volna.
  • YanoLima
    #98
    Háj emberek, adminok!!

    Futatta valaki valaha ezta játékot Windows XP alatt? De most tényleg? Hmmm?
  • phunky
    #97
    Már nekem is megvan :)
  • Csibe
    #81
    Egyetértünk. Bár a C&C-ben még szükség volt mindegyikre, csak kevés volt...
  • Csibe
    #79
    De nehogy megint anyázás legyen... én azt mondom, skirmish-ben el lehet vele babrálni. Sok hibája van, és nem éppen az évezred rts-e, de hangulatilag nem annyira rossz, mint ahogy azt előszőr gondoltam...
  • Csibe
    #78
    Nem arról van szó, hogy nem jók valamire... csak nincs rájuk szükség, mert ugyanolyan erővel bírnak (legfeljebb eltérő páncélzattal). Elég 1 fajta egység a végigvitelhez, ez pedig a rossz játékegyensúly hibája...
  • Scooter
    #77
    Tedd azt, ha kijön akkor ugorj neki a Warcraft 3-nak, csak aztán utána nehogy arról a gameről is rinyálj! Szerintem baromi jó az Emperor. Az év RTS-e. Ja és az más dolog, hogy csak 2 féle egységet akarsz használni! Én mindegyiket használom. Mindegyik jó valamire. Nehogy nekem azt mondd, hogy nem!!! Ez az egység dolog beteg eltévelyedés egy játék lehúzására!!!
  • Csibe
    #75
    Szerintem egy játék sem ér meg 1000 Ft-nál többet...
  • Csibe
    #71
    hát GUBA koma... nem a játékokról alkotott véleményemmel van a baj. Hanem ezzel a játékkal... de ha neked ez tetszik, ok, elfogadom. miért ne tetszene? ezért te nem vagy se jó, se rossz ember... de ez a fórum arról szól, hogy mindenki elmondja a saját véleményét... így te is. De ezzel semmi baj sincs...
  • Csibe
    #69
    elképzeljük, nem csalódtál, ok... ha neked ilyen minőség elég... Akármilyen stílus is, minden játékban ott kell (kéne) szerepelnie a legfontosabb tényezőnek: hangulat
  • Csibe
    #66
    hogy neked nem tetszik, az 1 dolog. olvass Blizzard kronológiát, egyetlen rossza gamet sem tudok mondani tőlük...
  • Csibe
    #60
    Warcraft 1-2-höz volt eddig szerencsém, de azok óriásiak voltak... az animok meg elképesztően ötletesek, látványosak és nemegyszer humorban sem szűkölködőek voltak. Blizzard a játékosaival törődik... és nem csak egy szines, jól csomagolt, reklámból élő szarral szúrja ki az ember szemét
  • Dikkma
    #52
    Első impresszió: ATOM!
  • Dikkma
    #51
    Mivel Tomcat leszedte, én nem is foglalkoztam vele. De most végre itt vagyok ennél a macónál, és iexplorerrel párhuzamosan fut a rebuild :))
    Remélem, nem olyan, mint itt leírják...
    Na mindegy, szvsz a régi öcsisajtoknak kötelező darab.
  • #48
    valaki magyarázza el nekem, ha ez tényleg realtime 3d, akkor
    - miért 1.2 giga a kibontott cdrip
    - miért nem érezhető gyorsulás tnt2-ről geforce2-re váltáskor
    - miért javasolja a readme, hogy ha problémáim vannak a futtatással, frissítsem a vrun*.* fájlokat.
    következtetés: ez egy letárolt fázisokból álló visual basic gagyi.
    a ground control az igazi 3d rts.
  • Csibe
    #46
    Ja, és nem filmet akarok nézni, hanem látványos, hangulatos animot... Nálam most a Desperados átvezetői a csúcs. Tessék megnézni, és utána vitatkozni...
  • Csibe
    #45
    hehehe... "igaz elég unalmasak, de az elvárásoknak bőven megfelel..." a két mondatrész üti egymást. Neked akkor unalmas videok kellenek? :D Tessék, egészségedre... Nem vagyok Diablo fan, de videóinál látványosabbat eddig még nem sokat láttam...
  • Laalee
    #42
    szar jatek, szep fenyefektekkel...

    ha mar annyira a dune vilagaban jarunk, mondja mar el nekem valaki mit keres benne lepegetö??? ez egy nagy rakas baromsag...
  • HunChris
    #37
    Szerintem ezek a játékírók(programozók) elfelejtettek programozni. Dune2 tömörítve 3 lemez, ez meg...
    A robbanások képenként vannak elmentve...
    Égés. Az összes "mai" játék egy kalap sz@rt sem ér.

    Régi játékok nem jobbak voltak???
  • Scooter
    #32
    Profeta2: A fényerőt igaz nem lehet állítani, de a felbontást lehet a options menüben egész 2048x1536-ig!!! Nem tudom minek siránkozol amikor meg se nézted tüzetesen a játékot! 5 perc nem elég hozzá!
    A fényerőről meg az a véleményem, hogy egy jó videókártya kell hozzá, ami nem gagyi :) Igaz az enyém csak egy Diamond Viper V770 16MB-s, de a Diamond mindíg is jó márka volt. Próbáld meg a monitorod fényerejét változtatni! Ugye ez eszedbe sem jutott? :-) Az meg nem igaz, hogy a videókártyádhoz nem adtak valami szoftvert amiben lehet a fényerőt változtatni! Nekem van. Milyen szar kártyád lehet, ha nem tudod a fényerőt változtatni.
    Idézet: "Tiszta vudu1re optimalizalt grafika" - Lehet, hogy neked tényleg Vudu1-ed van, csak nem mered bevallani :D
    Diablo2 animáció, nevetséges! A Dune videóiban legalább elő emberek szerepelnek. Igaz elég unalmasak, de az elvárásoknak bőven megfelel!!!
  • Csibe
    #28
    A Westwood elfelejtette: ez egy rts. Azonnal áttekinthetőnek kell lenni mindennek, hogy könnyedén és szisztematikusan operáljak az egységekkel. Ezt a játékot csak képekről jó nézegetni... az egységek tiszta bénák, dobozok... az emberek meg inkább görkorcsolyáznak a terepen, mint futnak...
  • Csibe
    #24
    Ennek a játéknak a reklámkampánya volt óriási... a Dune2-nek anno miért nem volt ekkora? És windows...
  • Mike
    #23
    Ezt az egyet tartom becsulendonek a Westwoodban: kiall hirmondokent a forgatott jelenetek mellett (amik azert nekem - valljuk be - nalam mindig bejottek). A mostani jatekuk is felfoghato lenne egy uj Dune filmkent. Hm... a jelenteket, lehet, hogy megtartom, csak valahogy ki kene szedni a jatekbol.
  • Mike
    #22
    Szerintem a Westwood a Dune 2-vel alkotott valamit, amirol azota a ki tudja hanyadik rokabort huzza le. A 3d-s probalkozasuk meg azert nem az igazi, a Warzone 2100 is szebb volt. A noi narrator meg nem valtozott a C&C ota. Szegyen!
  • CAD
    #21
    Ugylatom nem nyerte meg tetszéseteket ;> - en nemprobaltam, de meggyoztek rola, hogy ezek utan se probaljam ;). War3 & Blizzard rlz!
  • Joe
    #20
    Gépigények: Nem a proci a probléma és nem is a Videokártya. Nekem PIII 800MHz és GForce256 van és remekül megy a game. A program igencsak memória igényes. 256MB-tal nagy pályán csak kinlódik, legalább 512MB kell a normális működéshez. Ez van, de a memória most éppen nagyon olcsó...
  • Szepi
    #15
    Megyünk is....
  • Scooter
    #14
    Dögöljön meg aki szidja!!! Az igaz, hogy a gépi intelligencia nem remekel, de az év legjobb RTS-e.
    A grafika is szuper, akinek nem az menjen vissza az AEO II-höz !!!
  • #10
    ez a jatek primko. a dune 2 es a c&c 1 meg ert valamit anno.
  • AnarchoiD
    #9
    westwood= szar, eloszor jatszol ezzelis, tetszik, viszont utana rajossz hogya ket oldal egysegei ugyanazok, csak mas a grafikajuk, kihagynak animaciok beragad az AI rajossz hogy ez se tud tul emelkedni a C&C lehetosegein hacsak nem a szebb grafikaval... nem tudom elhinni hogy azokbol a baberokbol akarnak maig megelni westwood-ek... ;( tok szar
  • Sephi
    #8
    Huu:) Megjelent ?! Jaj de jo! Kar hogy mar kb 1 honapja vegig vittem ma:)))
  • ixyon
    #7
    hi::)
    ezekkel a cuccokkal en is `etertek, bar eg nem jacottam ezzel a jatekkal, de az teny, hogy a westwood nem all a programozas magaslatan. meg az animaciokeszitesen sem. nyilvan nem veletelenul hasznalnak mindig szineszeket. sztem nem tudnanak osszehozni starcraft szintu animokat... amik azert valljuk be, igen jok lettek, es ar 3.5 evesek(megjelenestol)
    1 kicsit a cikkiroval en is vitaznek:
    azert nem a C&C volt az elso RTS, hanem inkabb a DUNE nem? a C&C talan a 3. Westwood volt. es szerintem a 2., es az utolso jo westwood game.
    a RA szar. a TibSun meg jo otlet, csak meg kellett volna programozin a latvanyt, meg minden mast, meg egtervezni a jatekot(amit ugye elfelejtettek:) a RedAlert 2 ugye ugyan az, bar a tortenete elfogadhat volt, az elso 7-8 palya OK vol az 1 ik oldallal, azutan mar sokminden szurta az ember szemet. a Dune 2000ret hadd ne minositsem, asszem akkor sokkal jobban fog kinezni a forum, ha kihagyom. esa Dune 2: hat nekem ez volt eletem elso igazi strategiai jateka. a tortenetet meg nem ertettem(mert angolul meg csak 1 eve kezdtem el tanulni) csak annyit tudtam, hogy loni kell az ellent, mint a szart, es lottem is, es nekem teccett. tehat ezzel a jatekkal kapcsolatban kicsit elfogult vagyok.
    ez a jatek meg az ittmutatott kepek alapjan nagyon akar inkabb valami szep szines dolog lenni, mint valami olyan, ami a realitasokhoz kozel allna, hatha akkor nem veszi eszre a kedves jatekos "annyira" a hibakat. nekem ez a benyomasom rola. vettek 25(cak mondtam 1 szamot) lo 3Ds programozot, meg 3Ds grafikust, irtak 1 lo enginet, meg szerkesztettek jo 1segeket, es aszittek, hogy akkor most megirtak a "jatekot", a tobbi tesz nem is olyan fontos.
  • Csibe
    #6
    annyira király, hogy az ellenfél olyan bugyuta dolgokat produkál, hogy fel alá járkál, nem tudja mit csináljon, nem kezdi el mindig az épületeimet rombolni, hanem teljesen megzavarodik. és giccses mint az állat, egy szinkavalkád az egész
  • Csibe
    #5
    ez a játék kaki... teljesen igazad van. Ezt mindenki beláthatja...
  • Joe
    #2
    Az EBFD egy szuper játék. 3 ház és több alház van benne, mindegyiknek teljesen eltérő egységei, épületei. Minden egység fejlődhet 3 fokozatban és minden fokozat valami új extrát hoz. A gép tényleg élvez némi tisztességtelen előnyt, de ezt gondolkodással korrigálni lehet. Mindenkinek ajánlom, az idén ez a messze legjobb RTS.
  • Hmuda
    #1
    Szerintem nem rossz a játék, csak hát tulajdonképpen a Dune 2000 3D-ben kisebb házakkal és kész. +1-2 csapat.