7193
10877436381340714828.png
  • AnuluWork #7193
  • sznek1975
    #7192
    Üdv uj szeró csak belefutottam. https://forum.swgsremu.com/
    Az hogy menyire jo vagy rossz nem tudom meg hogy mik a vélemények róla.
  • AnuluWork #7191
    Az az igazság, hogy nézve a terveket a most futó sci-fi projektekben, meg a többi egyébben, azért amit ebben a játékban megvalósítottak craft, boltozás, bányászat, űrhajózás és egyéb területeken még 2003ban, az eszméletlen sok játékból köszönGET vissza, vagy fog visszaköszönni, bár sosem teljes egészében, mindenhol a hülye szintrendszer dominál, annak ellenére, hogy azt hittem, hogy sose lesz többé életképes ez a játékmechanika.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.10.26. 17:28:25
  • Pestisdoktor
    #7190
    Én minden verziót próbáltam, de számomra még mindig az EMU áll a legközelebb. Már nem játszom a játékkal, persze a gépen fenn van hiszen hely tekintetében elenyésző.
    Aki esetleg az SWGEmu szerveren játszana szívesen segítek neki elindulni, vagy csak simán hogy legyen társaság.
    [email protected] címen vagyok elérhető.
  • BlackDahila
    #7189
    Felbontást a launcherben tudom beállitani és is 4k-ban játszok.

    Restoration-a szint jelző az a combat leveled. Az úgy nő ahogy unlockolod professionben a dolgokat. Nekem ez a megoldás jobban tetszik mint az NGE féle lebutitott WoW féle megoldás. Itt még keverhetted kedved szerint.
    Szerintem a preCU-szerverek túlságosan régiek az NGE-szerver mint pl a legends nagyon népszerü de én a régit szeretem szerintem a restoration valahol a kettő között van mint aranyközépút.
  • BlackDahila
    #7188
    Én most a Restoration-on inditottam karaktert. Ha az nem jön be lehet átmegyek e legends-re vagy valami másra. Legends-el az a baj hogy olyan régóta megy a szerver hogy már nem igazán tudnál házat lerakni meg várost alapitani. Sok content van post NGE-miatt viszont CU nekem jobban fekszik mint ez a lineáris wowositott verzió.

    Ti hol játszotok?
  • Pestisdoktor
    #7187
    Szia,

    Az Emuban nincs még, már módban van de azt nem ismerem
  • sznek1975
    #7186
    Hello A Swg Emu - n van most már ürharc lehetösége?

  • Alanw
    #7185
    swg szerverek
  • sznek1975
    #7184
    Szia . itt nézd hátha. https://www.swgemu.com/
  • AnuluWork #7183
    Na oké, manuálisan átírtam a felbontást, de lehet-e növelni az UI méretét?
  • AnuluWork #7182
    Srácok. Van most olyan SWG emu, amelyikben van űr és nem szintek vannak, hanem PRE-CU alapok?

    Csináltam egy új karit a Restorationon, de ott CU és NGE keverék lett. Látom a szakmákat, de ott egy nagy 1es, mintha level lenne. Ezt nem értem. Szakmát nem hagyott választani, meg úgy semmit (bolygó, stb.), ráadásul anno volt intro, most nincs, nem a "To Start a Journey" a karakterválasztó zene, csak ledobott a Tatoora ...

    Mi történt? Nem ilyen volt, vagy csak rég léptem fel?

    Ha nincs más precu szerver, semmi NGE, hogyan lehet a képernyő felbontást növelni (nevetséges felbontást ad meg alapból, csak egy van, és tudom, hogy játszottam ha nem is 4kban, de értelmes felbontással), mert kb. semelyik BAR nem látszódik rendesen.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.04.06. 20:58:06
  • Sampi75
    #7181
    Magyarokat keresek a Restoration 3 szerveren. Nibiru néven játszom.
  • Pestisdoktor
    #7180
    Melyik szerveren játszotok?
  • Kisponyi
    #7179
    Nincs mit :) Happy Hunting
  • Alanw
    #7178
    Köszi,probálom..megy...1000 köszönet :-)
  • Alanw
    #7177
    Köszi,probálom..
  • Kisponyi
    #7176
    Sajnos nem eleg sima uninstall. Belefutottam enis ebbe.
    Megoldas: SWG Restoration 3

    Rejtett Mappa: user/teneved/appdata/restoration launcher mappak, torold mind. ezeket fent hagyja uninstall, itt tarolja logined es a hibat okozo java fajlokat. Ha ezeket torlod es utana friss installal felrakod menni fog.

    HA esetleg igy sem oldodna meg, a jatekot igy is el lehet inditani. Inditsd el launchert, okezd le hibat es adminkent inditsd el az swg_r sajat exe-jet. Siman belep jatekba. Kicsit macera, de mukodik.

    Utoljára szerkesztette: Kisponyi, 2022.10.10. 22:02:15
  • Pestisdoktor
    #7175
    Passz, nekem megvan a sablonbeallításom minden resintallhoz. Melyik szerveren vagy ?
  • Alanw
    #7174
    Failed to delete opration-ra megoldás esetleg?töröltem,újraraktam de semmi változás...
  • AnuluWork #7173
    Star Wars Galaxies was an MMO that almost changed the world
  • Alanw
    #7172
    Ma megnézem melyiken vagyok pontosan
  • shaaktii
    #7171
    Szia,

    Persze nagy segítség lenne. Finalizer a fő szerver arra kellene segítség.
    Van hun chat szoba, de email-t is tudsz írni Jokai-nak.
  • BreakDown89
    #7170
    Ha még szükség van rá akkor ma este fel tudok nézni. Bár szerintem regisztrálnom kell majd újra. :) Finalizer szerverről van szó, ugye?
  • shaaktii
    #7169
    Üdv,

    Van esetleg itt 5 vállalkozó szellemű tag, aki fel tudna ugrani a szerverre?
    Szeretnénk elérni a rank 3-at a városunkkal, de szükség lenne még 10 polgárra. Az 5 accountot jelent 2 karakterrel.
    Sajnos sok magyar nemzetközi guildban van, és nem vagyünk elegen.
  • Suszterbogar
    #7168
    Sziasztok! SWG Restoraton 3-on van valaki? Esetleg klán vagy város?
  • Torzonborz
    #7167
    Gratula.
    Én most Restoration szerveren vagyok fent, elég jónak tűnik ez is, szépen növekszik a népesség. Akinek a CU jobban bejött annak ajánlom.
  • shaaktii
    #7166
    Megalapítottuk Pannonia várost.
    Dantooine - /way 3063, 2131
    Ezzel egyidőben létrehoztuk a Hungarian guild-et.
    Pm: Groti, Jokai, Kroll,
    Discord: https://discord.gg/2pyCj2gNQ9
    Utoljára szerkesztette: shaaktii, 2022.02.12. 14:00:59
  • shaaktii
    #7165
    Ingame csináltunk egy HUN chat szobát is.
  • shaaktii
    #7164
    Sziasztok,

    Nem tudom tudjátok-e, de az (https://www.swgemu.com/) új szervert indított Finalizer néven. 2021.12.18.- al indult, mindenki nulláról kezdte a játékot. Komoly változásokon esett át minden, új ai, és új szabályrendszer. Mindenki egy accountot használhat, egy accounton egy karakter lehet maximum. Így ki van zárva a multi account lehetősége végleges bannal jutalmazva.

    Itt az alapokat elmondja egy srác aki swg videókat csinál:
    https://www.youtube.com/watch?v=kTFDtE64Pmw

    Csináltam egy discord szervert, amit idővel majd finomítok ha lesz időm. Akit érdekel ezen a linken tud csatlakozni.
    https://discord.gg/2pyCj2gNQ9
    Utoljára szerkesztette: shaaktii, 2022.01.15. 10:17:21
  • sznek1975
    #7163
    Elöre is köszönöm szépen.
  • Bandras DaSilva #7162
    Most fejből nem vágom, de azok között is van/lehet olyan ami használata letérdelteti vagy lefekteti az embered. Megnézem majd ha otthon leszek.

    Nem hiszem, hogy bármilyen adatbázis létezne. Azért azt látni kell, hogy ez a játék jó 10 éve nincs és ez egy nem hivatalos dolog, amit futtatnak több-kevesebb sikerrel. Pár dolog változott ax X évvel ezelőti retailhez képest és folyamatosan finomítanak is a dolgokon, szóval nem hiszem, hogy túl sok adat lenne. Mondjuk ilyen régi oldalak még lehet léteznek vhol a neten.

    Állatokról nem tudom merre, de sztem van Creature Handler subforum és ott esetleg meg lehet kérdezni vagy nézni.

    Állati bármit el lehet adni a Bazaarban, bedobod s lehet megveszik. Sok függ attól, hogy milyen minőségű. Különféle statjai vannak de ha találsz 900 felettiket, azok általában jók lesznek több dologra. Junk dealer nem veszi meg ezeket. Még esetleg restoration discordra lehet benézni, hogy ott van-e trade csatorna, ahova be lehet írni.
  • sznek1975
    #7161
    Van adatbázis ahol kereshetek és igazodik a szerverhez? Éllatokat keresek de eddig roszak voltak a kordináták.
  • sznek1975
    #7160
    Marksmanból a Carabines és Ranged van csak ki rakva és csak 5 használok ami támados de egyik sem befolyásol hogy testhelyzetet kéne váltanom hozzá. Ranged Support 3 -4 Carabine 1,3,4 ezek használom csak támadásra. Táncos küldinél nics olyan sajna hogy dobni tudnám. akkor majd video rola hogy ütnek ? B betü nálam a felállás gomb. Állati belsöségeket el lehet adni valakinek? ami szerves arra gondolok.
    Utoljára szerkesztette: sznek1975, 2021.11.11. 14:27:19
  • Bandras DaSilva #7159
    Táncos küldiben nem tudok segíteni sajnos. Sosem volt entertanerem, de sztem dobd le ha nem akarsz ezzel szarozni. Nincs abandon opció vagy valami ilyesmi? Én ezeket rögtön dobtam a karimmal.

    Az elfekvős dolgot sem értem..mert van hogy leütnek, de akkor utána felállsz. Nem olyan skillt használsz, ami mindig visszafekteti a karidat? Van pár olan ami végén letérdel vagy lefekszik a karakter.
  • sznek1975
    #7158
    Segitséget kérnék ismét. Van ez a küldi amit nem tudtam eldobni sem . Entertainer's life mission csak gondom van ha igaz akkor meg van a ficko csak más néven de kinézete tök ugyan az . ki nézetre legalább is .




    Táncolj egy buliban
    Végül Anetia elküld egy bulira Rauk Oenish városi házába. Beszélj vele, majd lépj fel a tömeg előtt 10 percig, és hallgasd meg a beszélgetéseiket. A visszajelzés után megjutalmazza az információért (1000 kr és egy nagyon szép sima ing [Férfi?] vagy Rakott szoknya [Nő]), és visszaküldi a polgármesterhez.

    Másik kérdés ha levernek és padlot fogok mért tart két perce mire fel tudok állni? pedig nyomom hozzá a felállás gombot de semmi hatása. Egyenlöre ezek a számomra fontos kérdések.
  • sznek1975
    #7157
    Köszönöm a segitséget és a választ Ami küldit nem csinálok azért van mer gyenge vagyok azokhoz. Mikor leütnek és nem tudok felálni az mért vagy ? késöbb változni fog ez kevésbé leszek földre teperhetö ? Lenne még több kérdés is amikre itt a forumon keresve nem találok választ. lehet ide vagy neked privátba inkább? nem akarom tele szemetelni a forumot.
    Utoljára szerkesztette: sznek1975, 2021.11.02. 15:10:50
  • Bandras DaSilva #7156
    A hunting missionnél nem ad koordinátákat, ott az a feladat, hogy találj olyan lényeket valahol.

    A linkelt küldiknél pedig megvoltak, hogy melyik barlangba kell menni. Van ott egy neves Squill, azt kell leverni. Van több része is ennek a quest line-nak. Ez vezet sztem a faluhoz...onnan lehet majd heroicokra menni, meg volt egy időszak amikor ott lehetett unlockolni a jedi karaktert. Ilyen próbákon kellett végigmenni. Nem tudom most ebben melyik verzió van.

    Lehet a quest log van tele. Úgy látom a legacy questeket nem nagyon csináltad, azokat akkor el lehet dbni, bár van néhány jó reward.
  • sznek1975
    #7155
    Exploler mission terminálbol ha veszek fel küldetést Hunting missiont nem mutatya hova kell menni. és cordinátákat sem ad meg. Mikor fog ez változni ? Mitöl van hogy most már csak 1 küldetést tudok fel venni?
    Utoljára szerkesztette: sznek1975, 2021.10.31. 10:10:55
  • sznek1975
    #7154
    Mitől van az hogy mikor leütnek közelharcban vagy lövöldözésben nem tudok felálni a földröl? Pedig nyomom a hozzá rendelt gombot - nálam a B betü az . de mégse. Ritkán sikerül felálni vagy csak ha ki nyirtak. lassan megörülök ebbe. van rá megoldás ?