7046
10877436381340714828.png
  • husikkka
    Hú ez engem is érdekelne! Annó az Alan/Sanci karit tóltam a Starsideren egészen 2003-tól.
  • shaba23
    Hali, én is ott voltam a kezdeteknél, enyém volt az IKEA :) de már a karakterem nevére sem emlékszem, csak hogy teras kasi volt. Hunnen hozta a játékot ausztriából :)
  • sznek1975
    Van aki játszik még a Swgemu val vagy a Swg Legendsel?
  • Calver
    ha valakinek van kapcsolata még Hmuda-val (topicnyitó), Rincewind-et is elég könnyű lesz megtalálni, mivel testvérek, találkoztam is velük párszor személyesen 15+ éve, de már elvesztettük mi is a kapcsolatot. talán még valami ezer éves sim kártyán megvan a telefonszámuk
  • AnuluWork
    Ryd jelenleg külföldön (Japánban) van. De lassan hazajön. A többiekről nincs hírem.

Amire emlékszem fórum kapcsán, hogy Rince kattant rá talán először az SWGre itthon 2002ben. Ő is csinálta meg a siteot, egész jó lett, ill. volt jelen ezen a fórumon is, de pont akkor amikor kijött az SWG, talán éppen nyaralni készült (csúszott a gamerendelés, nem volt elég példány), nyaralás előtt jó ha két hetet nyomta. A kis bányái két hét alatt kipurcantak, utána nem emlékszem, hogy nagyon lett volna, Hunnen akkor vette át a munkát tőle. (Így kútfőből 16 év után ennyi jutott eszembe ...)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.28. 10:31:38
  • Mr_no_NaMe
    óó srácok, hát erre nem számítottam volna, hogy kapok választ, főleg nem arra, hogy ma :D

Ez a Legends szerver baromi igényesnek tűnik. Stabil 700-800 játékos megvan esténként. Igaz ez NGE, de az EMU szerverek szerintem játszhatatlanok a csíterek és az őslakosok miatt..

Torzonborz: még akartam is írni, hogy nem tudtok valamit ezekről az arcokról?

Hunnen, Soy, Messor, Rincewind, Ryyder - a teljesség igénye nélkül. Sajnos már a nevek sincsenek meg nagyon.

Hunnennel nem játszottam, de régen én is beszélgettem vele, sőt, ő segített befizetni egyszer a havidíjat :D
    Soy "mentorált" úgymond a Starsideren, amikor elkezdtem. Konkrétan egymásba futottunk az sp előtt és elkezdtünk beszélgetni :D Messorral is a Starsideren játszottam néha és Ryyderrel is. Rincewinddel nem játszottam, viszont ő is aktív tagja volt a közösségnek régen. Ezekről az arcokról SEMMIT nem tudok, de olyan jó lenne újra beszélni velük.

Hunnen viszont nagyon felszívódott.. remélem minden rendben van vele. Kristóffal (Gotenks / Kassh) a mai napig tartom a kapcsolatot.

szerk: asszem Hunnen üzemeltette a régi datastartos swg oldalt. Én szerintem ha valaki, ő biztos csinált egy backupot az egész fórumról. Nagyon nagy kár lenne azért a több tízezer üzenetért. Történelem, gyerekek. Muszáj, hogy meglegyen valahol.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2019.11.27. 12:09:36
  • Torzonborz
    Szerintem a régi fórum nem lett sehova elmentve. :(
    Talán Hunnent érdemes megkeresni bár már nemtom az elérhetőségét (régen sokat dumáltam vele meg ha hazajött taliztunk is egy pofa sör erejéig de már évek óta nem beszéltünk).
  • AnuluWork
    Olvassuk, de én egyelőre nem játszom vele. :)
  • Mr_no_NaMe
    Sziasztok! Újra elkapott a nosztalgia, és elkezdtem játszani a Legends szerveren. Van olyan aki szinténjátszik esetleg?

A lényeges kérdés: nincs véletlenül lementve valakinek a régi swgalaxies fórum?

erre gondolok: https://web.archive.org/web/20040825152207/http://forum.supergamez.hu/forum.php3?ujsag=starwarsgalaxies

https://web.archive.org/web/20080901171320/http://forum.sg.hu/forum.php3?ujsag=starwarsgalaxies

Az a baj, hogy a wayback machine csak a fórum főoldalát mentette el, és a tartalmat viszont nem :( Mennyi, de mennyi írás, beszélgetés és emlék lehet itt amit baromi jó lenne végigolvasni. Van még valaki a régiek közül akinek ez le lehet mentve?

Szerintem már senki nem olvassa ezt a topikot, de azért megpróbálom, hátha.
  • sznek1975
    https://swglegends.com
  • sznek1975
    A legends serverre én nem tudtam teljesen regisztrálni mert a admin tojt rá a dologra és nem küldött vissze megerősitő mailt. maradt a Swgemu.

Utoljára szerkesztette: sznek1975, 2018.10.31. 16:41:27
  • Kisponyi
    Hali, szivesen segitek, ha valoban erdekel a jatek.
  • TheCryingShadow
    Hali!
    Újoncként jelentkeznék erre a játékra, és csapattársakat (tapasztalt csapattársakat) keresnék. Sok kérdésem lenne (Például,hogy milyen szerveren játszak, illetve mit hogyan kell csinálni,stb?)
    Előre is köszi a válaszokat!
  • Kisponyi
    Üdvözlet!

Pár ember már megkeresett az SWG magyarításával kapcsolatban. Ugyan még nem terveztem közkinccsé tenni, mivel még igen gyerekcipőben jár a projekt, de hát mit lehet tenni. Közkívánatra a link a magyarításhoz.

SWGEMU Magyarítás
  • Kisponyi
    Sziasztok!

Véletlenül böngészés közben akadtam rá, hogy a ProjectSWG-s srácok szeretnék feleléleszteni az SWG TCG kártyajátékot is. Ahogy nézem a fejlesztési naplót eléggé előrehaladott az állapot és hamarosan ki is lehet próbálni. Kiváncsi leszek.

Akit Érdekel SWG TCG Emulátor
  • sznek1975
    Üdvözlet , remélem tud valaki segiteni. Az oldalon regisztráltam de a mikor belépnék nem enged tovább rossz felhasználó név vagy jelszó valami jet irt ki, launcher meng nem tud frissiteni. erre tud valaki valami gyógyirt ? segitséget kérnék .
  • shaaktii
    Szerintem ez tök jó, nekem tetszene, igaz már én is csak néha járok fel játszani, magyar pedig nagyon kevés van. Viszont ha jól elérhető helyre teszed biztos sokan megköszönik majd. De még egy fb csoport sincs, szóval nem tudom hol lesz helye. Majd az Emu fórumán valahol belinkelheted a modding fülben.
  • Kisponyi
  • Kisponyi
    Sziasztok!

Nemtudom, hogy érint-e valakit, de gondoltam szűkös szabaidömet számomra kellemes tevekenységre szórom el és belekezdtem egy nem egyszerű projektbe. Remélem lesz akinek hasznára válik majd. Egy kis ízelítő.
    [img]http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/04/26/700screenShot0001_tn.jpg[/img]]HU-SWGEMU
  • Gen Veers
    Ha valaki játszik SWG Legends-ben, és szeretne közösen játszani, vegye fel velem a kapcsolatot! Letego az in-game nevem.
  • BreakDown89
    És most örülnöm kellene egy NGE szervernek?
  • Haven_Atterley
    Sziasztok!

Kitűnően működő SWG NGE szerver.

https://swglegends.com/

Jó Játékot!
    Utoljára szerkesztette: Haven_Atterley, 2017.12.11. 18:43:53
  • Bandras DaSilva
    Gondoltam, hogy nem, csak jó viccnek tűnt:)

Viszont azt, hogy hova szeretnél belépni az fontos mert van vagy 2-3 projekt amivel játszanak itt többen.

Remélhetőleg hamarosan kapsz választ a kérdésedre.

Én nem vagyok Basilisken:(

• MirandaBrill
    Nem vagyok ennyire tájékozatlan. A Basilisk szerverre szerettem volna belépni.
  • Bandras DaSilva
    Hát gondolom attól is függ, hogy melyik változatba szeretnél mert van elég sok féle kliens meg project.

Ha az eredetibe akkor az a rossz hírem van, hogy 2011-ben lelőtték ezt a játékot:)

• MirandaBrill
    Sziasztok! Megint kedvet kaptam játszani SWG-vel, de sajnos nem tudok belépni, ez csak nálam probléma?
  • Bandras DaSilva
    Igen, tudom.

De akkor amikor először beléptem nem tudtam. Nem játszottam MMOval előtte.

Most már vicces, akkor is az volt mire megértettem:)
  • AnuluWork
    Automata mentés volt. :)
  • Bandras DaSilva
    Régi szép idők:)

Emlékszem amikor kezdtem semmit nem tudtam sem az MMO-król sem pedig a játékról csak, hát Star Wars, azt meg szerettem. Kerestem, hogy hol kell menteni amikor először beléptem vmikor 2003 őszén:)

Aztán nálam az is beakadt amikor először sikerült soloznom Krayt dragont ls hogy mennyit farmoltam őket kristályokért. Egy időben nagyon drágák voltak.

Mentünk bázisokat rombolni, csekkolgattuk a vulerability time-okat, jó kis csaták voltak.

Emlékszem amikor mi is megcsináltuk a városunkat és volt nagy ünnepély jó sok emberrel, iszonyú feelingje volt.

Nagyon sajnálom, hogy kinyírták, főleg, hogy a TOR miatt, ami teljesen más és nem is annyira jó.

Még mindig várom, hogy egyszer csak csinálnak egy Star Wars MMot újból, ami kb- hasonlót hoz és hasonló szabadságot ad. Egy halom olyan dolog volt ebben már akkor bebne, ami sok mai játékból még mindig hiányzik.

A CU sztem kellett az NGE meg nagyon nem.

Próbálom néha az emut, de valahogy nem adja:(

• Mr_no_NaMe
    Én már a CU-val is játszanék újra (TALÁN azt NGE-vel is), ha hivatalosan lehetne...komolyan mondom annyiszor rávettem magam, hogy elkezdjem a basilisken vagy a bloodfinen, de annyira nem ugyan az mint régen. Soha nem jönnek vissza azok az idők
  • AnuluWork
    Múltidézésnek! :)

• Haven_Atterley
    Sziasztok!

Az SWG Legends klienst 1 éve raktam fel, idén nyárra teljes egészében játszhatóra hozták fel. Nem olvastam a fórumon és nem is találkoztam játékélményt zavaró hibával. Néhány hét alatt az összes veterán rewardot megkaptam, így a boost-ot is, a karakterem 90-es szintű lett.
    Napközben 700-800, este 1200 ember van fent az EU-ból is sokan. A pvp-t nem próbáltam, a ping 150 és stabil 60 fps-t kapok. Természetesen a komplett űrhajózás is benne van. A chat, e-mail, pm is működik. Igen lehet ezt is grafikailag tuningolni, az eredeti karakter mozgás is betölthető. Véleményem szerint teljesen játszható, van teszt szerverük is. A csapatolás szervezése Discord-on megy főleg, ha nem játszol guild-ben. Egész nap mennek a Heroic Missions és egyéb tartalmak küldetései.

Jó lenne ha legalább egy full group-ra való magyar összejönne!

Ha valaki játszana kérem jelezze privátban.
  • AnuluWork
    Miért akar ez engem steamről bejelentkeztetni?
  • Torzonborz
    Na válaszolok magamnak (:D):
    Kalózöblön van kliens akinek esetleg kell (adblockot ki kell kapcsolni letöltéshez).
    SWG legends meg NG server EMU nem PreCU. Tegnap kipróbáltam elég jól megy, 1000 felett van az online játékosok száma esténként, van hozzá graf. update bár ahogy láttam shaderek tupírozták fel kicsit, meg új hangok is vannak hozzá.

Anulu: amit lejjebb linkeltem (vision of hope) az sztem elég friss, viszont kevesen is vannak rajta. :(

• AnuluWork
    Olyan nincs ami tök üres vagy most volt wipe?
  • Torzonborz
    Hmm ráakadtam még egyre SWG Legends, itt ráadásul jó sokan vannak.

Amúgy mostanság honnét lehet leszedni az alap klienst? Itt a doboz a polcomon, de cd/dvd meghajtóm már régóta nincs mert minek. :D
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2017.10.04. 22:58:06
  • Torzonborz
    Star Wars : Vision of Hope erről valaki tud valamit? Miben más mint az emu?
  • BreakDown89
    Ez részletesebben is taglalja a különböző fázisokat.
  • BreakDown89
    Ez?
  • shaaktii
    Itt a pontos leírás:
    http://www.swgemu.com/forums/content.php?r=179-Install-SWGEmu

Ha valami nem sikerül írj privátot
    Utoljára szerkesztette: shaaktii, 2017.09.27. 11:37:48