77
  • SanyiFeri
    #77
    Hát mindenki buggyant itt? Ez egy szar - őslelet. Nyomj egy webforditas.hu-t az sokkal jobb.
  • borzak istvan
    #76
    helo nekem van NeuooTran 2001 ha érdekel irjál
  • borzak istvan
    #75
    Norbisonfire 74 most leltelek meg nekem van NeuroTran 2001
    ha kell irjál vissza

    [email protected]
  • Norbisonfire 74
    #74
    sziasztok nekem a 2000-hez kellene kod, ha tudtok lecci adjatok mar meg kossz
  • morey
    #73
    Bocsi!Neurotran 2000.
  • morey
    #72
    Sziasztok!A segitségeteketkérném.A Neuro 2000 vagy ujjabb változatát honnan lehet letölteni?már sok warez oldalt kiprobáltam,de nemsok sikerrel.Köszi elöre is!
  • lalail
    #71
    nem találom SOS!!!!!!!!!!!
  • dejókezek
    #70
    hali
    Honnan lehet letolteni a Neurotran 2001-t?
    ko szi
  • STFU
    #69
    2k1-hez SIMPLE-THE-BEST
  • sanandreas029
    #68
    Ez a címem [email protected] erre küldje ha valakinek van jelszava.
  • sanandreas029
    #67
    Hali
    Én letöltöttem a Neuro Tran 2001-et és egy jelszó kéne nekem lécci ha tudtok írjatok már egy jelszót nekem.
    Előre is köcce.
  • Bobo01
    #66
    Nekem tetszik a progi...
  • tedi
    #65
    Sziasztok!
    Én is letöltöttem a progit www2.tranexp.com/pub -ról, de indításkor kiiír egy telepítőszámot
    (2N1126339188) ami nem törölhető és bármilyen serialt írok be kilép a programból.
    Kaptam egy cracket de az meg nem találja a neurotran2000.exe-ét, mert ennek csak NeuroTran.exe a neve, ha átnevezen 2000-re akkor meg azt mondja, hogy nem egyezik a fájl mérete. Tudnátok nekem segíteni, hogy mit tegyek?
    Köszi
    tedi
  • bagjos
    #64
    Sziasztok!
    Letöltöttem a NeuroTran 2000-et,működik csak az opciókban a forrás szövegtipus beállítás nem aktív,nem tudom átállítani.
    Műszaki szöveget szeretnék fordítani vele,de nem jól fordít.
    Aki tud kérem segítsen,hogy mit lehetne tenni.

    Köszi
    Sziasztok
  • Maffya
    #63
    irtam mail-t !!!
  • atoms
    #62
    HMMMM??????
    Semmi?
  • Maffya
    #61
    eddig még nem ért ide.
  • atoms
    #60
    Ment
  • Maffya
    #59
    OKÉ: JÖHET A MAIL.
  • atoms
    #58
    Valasz ment.
  • Maffya
    #57
    elöbb ird meg privibe milyen email-rol küldöd nehogy automatikusan spam-nek vegye a szürö és törölje.
  • Maffya
    #56
    PRIVÁT Üzenetet küldtem.
  • atoms
    #55
    Az + van. Már csak ki kellene probalni valamin. :)
  • Maffya
    #54
    Crack kell hozzá.
  • Maffya
    #52
    Szerezz cracket.cserélünk.
  • Maffya
    #50
    Noémi!Van egy cimem de nincs serialom hozzá de a legújjabb.
  • titike
    #45
    Hali mindenki én egy ujság hirdetés utján vettem meg a progit ha kell a kód ami az enyémet müködteti itt van:E6L - 7LF8N - KCZHP remélem müködik másnál is
  • togo
    #44
    Erről a (www2.tranexp.com/pub) címről letöltöttem. Ha tudsz küldj serialt, cracket.
  • rapman
    #41
    vagy serial kód is jó lesz
  • rapman
    #40
    aki tud nekem segíteni abban hogy honnan tudok letölteni cracket akkor az segítsen, vagy akinek van légyszí küldje el e-mailben: [email protected]
  • corleone
    #26
    A megadott ftp. címről megpróbáltam többször is letölteni, de mire 80%-hoz ér, azt írja: "hiba a letöltött fileban". Többszöri próbálkozásomra sem sikerült. Az .ini jött le egyedül, a crack megszakadt (.zip) Kábeles hozzáférésem van, ez nem lehet hiba. A progit meg se próbálom letölteni, 3-4 nap alatt lenne a gépemen folyamatos üzemben. (Ha nem szakad meg.)
    A megpróbáltatások után elővettem az angol nyelvkönyvemet... :)))))))))
  • Sephi
    #25
    xTc most rohogok mar 5 odik perce a beszolasodon:)))
  • Sephi
    #22
    Remek! Kiadtak a 2000 est! Holnap a Systran kiadja a '99 est:))))))))))) Remek strategia! Eddig az volt ha valaminek a neve mellet 2000 van akkor huu az uj! most mar a regi divat! Modjuk nem Quake 2000 lesz az uj hanem Quake 1990 :)))
  • mikike
    #21
    gyorsan

    most akkor jó progi ez vagy nem?
  • M@uL
    #18
    Kicsit mosolyra fakaszt ez a nyers fordítás, viszont mindez kb. 10 mp. volt összesen.

    Öööö... Én inkább várok 10 percet csak jól fordítson nem? Persze azért egész jónak tűnik, de szerintem kicsit nem nagyon használható. Maximum ha van egy gagyi terméked és nem tudsz magyarul de akarsz leírást hozzá :-)
  • AnarchoiD
    #12
    Feltorhetetlen ? :)