GeF2?MtrxG400?ARadeon?
← ElőzőOldal 2 / 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#18
Hmm.. mintha kicsit kevernétek az MX-eket. Az MX200 valóban enyit tud, mert a memória 64bites buszon komunikál a GPU-val és az órajele is csak 143Mhz, a chippé maradt 175Mhz,úgyhogy játékra ne ilyet vegyetek. Egyébként a DDR-es Radreonok,nemhogy az MX400-at, de még a GTS-t is lenyomják(1024x768 32 bit), még nem láttam GTS-t, ami 3DMarkban 4884 pont felett lett volna.(ebben a felbontásban)(kb4200-t tudnak).
#17
Igazad van, ott valami nagyon nincs rendben. Nekem 633-as celka 2-m van 900-ra húzva, egy mezei Octek TNT2 M64-el (32 mb) 155/170-re húzva 2800-at kihozza 3D Mark 2000-ben. Ebbõl is láthatod, hogy ott tényleg van valami baj...
Heh, ennyire gyenge lenne az mx200? Nem hiszem. 2900 nagyon kevés. Valami ott nem stimmel.
Egyébként ez a teszt is kb azt mutatja, hogy az mx400-zal van egy kategóriában, nem?
Mikike, szerintem gyûjts egy GTS-re, legalább nem kell lecserélned olyan hamar.
Egyébként ez a teszt is kb azt mutatja, hogy az mx400-zal van egy kategóriában, nem?
Mikike, szerintem gyûjts egy GTS-re, legalább nem kell lecserélned olyan hamar.
#15
Nana, nekem egy Radeon 32MB DDR Le van, ami köztudomásúlag 10 perc alatt egy sima DDR szintjére emelkedik. Ezzel az MX és a GTS közé és fel. A sima DDR kapható VIVO változatban.
Gyorsasággal nem lesz gond 3D-ben egy jó ideig, az MX200-nál biztosan gyorsabb bármelyik alkalmazásban, de 1024*768 fölött egyre jobban elhúz.
Gyorsasággal nem lesz gond 3D-ben egy jó ideig, az MX200-nál biztosan gyorsabb bármelyik alkalmazásban, de 1024*768 fölött egyre jobban elhúz.
#14
Azért ez durva. Nem hiszem hogy ilyen kategóriába lehetne sorolni a RADEON - t. Egyrészt sebességben a 32MB SDR verzió valóban nagyjából(!) ott van mint az MX400. De képminõségben messze elhagyja. És hozzávehetsz még olyan apróságot mint a hardware-s DVD lejáttszás... az ilyen apróságok sokkal jobb kártyává tszik a RADEON-t mint bármely MX400-as.
Bár MX400 - al még nem teszteltem össze, de ha valakit érdekel egy ASUS V7100 MX200-al összeteszteltem
Haver gépe:
Duron 850 (tunning nélkül)
ASUS MX200
256 MB
3DMark2000 : 2900 pont
--
Én gépem:
PIII 500
ATI RADEON 32 SDR / TV-out
256 MB
3DMark2000 : 3500 (minden minõségi attributum maximumra vételekor)
---
Hát ennyit a GeFosokról 😊))
Bár MX400 - al még nem teszteltem össze, de ha valakit érdekel egy ASUS V7100 MX200-al összeteszteltem
Haver gépe:
Duron 850 (tunning nélkül)
ASUS MX200
256 MB
3DMark2000 : 2900 pont
--
Én gépem:
PIII 500
ATI RADEON 32 SDR / TV-out
256 MB
3DMark2000 : 3500 (minden minõségi attributum maximumra vételekor)
---
Hát ennyit a GeFosokról 😊))
a balettpatkány
#13
MX400al van egy kategóriába
nekem egy csepp szin sincs a TVn sehogy
a TVn meg nincs composit bemenet, ugyhogy marad az SVHS
azért vettem ilyet mert erre volt pénzem
bár ez a TVoutos Radeon is izgató (ha tényleg müködik) és el tudom passzintani az mx200am
de nem gyenge az ATI 3Dben? attól félek, hogy lassu lesz játéknál
a TVn meg nincs composit bemenet, ugyhogy marad az SVHS
azért vettem ilyet mert erre volt pénzem
bár ez a TVoutos Radeon is izgató (ha tényleg müködik) és el tudom passzintani az mx200am
de nem gyenge az ATI 3Dben? attól félek, hogy lassu lesz játéknál
A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth
#11
Kollégám is ezzel küzdött. Állítása szerint az NTSC alatt vannak szinek, PAL alatt nincsenek.
Az volt az egyetlen game V3-mal, ami nem ment tökéletesen
Az utolsó driver, ami mindenhez király, azzal fagy
ha csak 1 ilyen program van - semmi gond
De ha mondjuk minden második ilyen - akkor hiába a sebesség......
Az utolsó driver, ami mindenhez király, azzal fagy
ha csak 1 ilyen program van - semmi gond
De ha mondjuk minden második ilyen - akkor hiába a sebesség......
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
#9
hát kérlek megy de hogy..
Példának okáért az F1RCben nemtalálom azt a beállitást hogy ne villogjon a verda új driverrel meg rendesen okoz hibákat
Igen van:nemtom milyen volt a V3+C2 párositás de egyik kedvenc gamm az Airfix Dogfoghter nem megy..elindul legátsza a muvít s bebasz egy fekete képernyõt.
egy pecs se segitett neki sajnos....
Példának okáért az F1RCben nemtalálom azt a beállitást hogy ne villogjon a verda új driverrel meg rendesen okoz hibákat
Igen van:nemtom milyen volt a V3+C2 párositás de egyik kedvenc gamm az Airfix Dogfoghter nem megy..elindul legátsza a muvít s bebasz egy fekete képernyõt.
egy pecs se segitett neki sajnos....
Van olyan játék, ami nem megy vele?
Mint ahogy a V3-on a Colin 2?
Mint ahogy a V3-on a Colin 2?
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
#7
jah eredmény hogy képben légy tudásával:
Duron927 256MBRAM 3dmark2001:3024 200/200on
Duron927 256MBRAM 3dmark2001:3024 200/200on
#6
Na mikkie kapsz ajánlatot:
Tvoutos radeon 32mb sdr garanciás bordahûtõkkel összesen 28ért ellátogat hozzád....
Rage:sajnos az utolsó jó driver februári s várom azóta a "megváltót"
200/200at birja a board rendesen egy kicsit hibázik de belefér......
mathias:Milyen kártyát érdemes venni, ha a TVn is szeretném nézni a fórum címe ez szerintem takar mindent....
egy monitorkimenetrõl tvre átalakitó meg 15 rugó
Tvoutos radeon 32mb sdr garanciás bordahûtõkkel összesen 28ért ellátogat hozzád....
Rage:sajnos az utolsó jó driver februári s várom azóta a "megváltót"
200/200at birja a board rendesen egy kicsit hibázik de belefér......
mathias:Milyen kártyát érdemes venni, ha a TVn is szeretném nézni a fórum címe ez szerintem takar mindent....
egy monitorkimenetrõl tvre átalakitó meg 15 rugó
A Radeon is jó kártya, szerintem amint kijön egy jobban sikerült driver, nem lesz azzal gond
Ami a tv-képet illeti, nincs az MX-en composite kimenet? Ott jó szokott lenni a szín.
Általában az SVHS kimeneten jön elõ ez a gond
Ha GeF 2 MX-ed van, szerintem egyelõre hagyd meg
Játszani egyelõre még jó, aztán kijön a GeF 3 MX...
Ami a tv-képet illeti, nincs az MX-en composite kimenet? Ott jó szokott lenni a szín.
Általában az SVHS kimeneten jön elõ ez a gond
Ha GeF 2 MX-ed van, szerintem egyelõre hagyd meg
Játszani egyelõre még jó, aztán kijön a GeF 3 MX...
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
#4
Ki kötés volt a Tv out??? Én egy beállítással használok mindent(én is unom átkopcsolgatni).Ja a +d az 3D. Anee: ad el neki a radeont, a GTS-be nem kell váltogatni, de gyengébb is.Mikike nézd meg a www.szamitogep.hu-n a termékbemutatók/videovezérlõk/radeonLE
#3
Hát radeon LEt ajánlani is NEM GYENGESÉG!!!!!
nincs is rajta tvout......😊
Hát szivem szerint inkább egy GF2 GTSt ajánlok tvouttal s azért nem a radeon Vivi vagy SD Tvout mert retyik a driverek hozzá.......sajnos
Ha ezzel akarsz rendesen játszani állisd át radeontweakerbe ha CSvel megintát ha Q3mal megint át.....
legszivesebben eladnám a radeonomat
nincs is rajta tvout......😊
Hát szivem szerint inkább egy GF2 GTSt ajánlok tvouttal s azért nem a radeon Vivi vagy SD Tvout mert retyik a driverek hozzá.......sajnos
Ha ezzel akarsz rendesen játszani állisd át radeontweakerbe ha CSvel megintát ha Q3mal megint át.....
legszivesebben eladnám a radeonomat
#2
Ezek közül a Radeon a legjobb, mert a voodoo nem tud 32 bites színmélységet, a matroxnak szép a képe, de +D-ben gyenge. A radeonnak szép a képe és jó 3D-ben. Az ára a 64Mb ddr-es VIVO-nek(nekem is ilyen van 😊))kb 50+áfa, de a 32mb-os LE az kb21-22+áfa, egyébként hogy jutott eszedbe mx200-at venni??? Jó nagy marhaság volt!!
Vettem egy TVoutos GeForce2 MX200-as kártyát kb 20ért.
De ez a szar nem adja ki a szineket a TVre.
Szeretném lecserélni, csak nem tudom mire érdemes, ami pénzeben sem lenne sokkal több.
Voodoo3 3500 vagy Matrox G400 vagy Ati Radeon?
Milyenek ezek? És mennyiért?
De ez a szar nem adja ki a szineket a TVre.
Szeretném lecserélni, csak nem tudom mire érdemes, ami pénzeben sem lenne sokkal több.
Voodoo3 3500 vagy Matrox G400 vagy Ati Radeon?
Milyenek ezek? És mennyiért?
A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth
← ElőzőOldal 2 / 2