59
  • adika1980
    #59
    hol vannak a filmek
  • gigy
    #58
    hogyan lehet filmeket letölteni az internetről
  • nyalinger
    #57
    szopjátok le
  • Pheel
    #56
    www.filmek.letoltes.hu
  • nico
    #54
    Sziasztok,
    ki tudja hol lehet filmeket megtekinteni a NET-en?
  • G.I.Gig
    #51
    apollo.warez.hu ha még kell vki nek pár film!!!
  • Walentino
    #46
    Kivancsi vagyok, mikor akarja majd beepiteni ajogdijakat az interneteleres havidijaba:)))
  • #36
    amikor kijöttem a moziból a tömb réjder után, visszamentem a pénztárhoz, hogy visszaköveteljem a nyolc kilót. ez a film annyira szar volt, hogy 0.0001kb/s sávot sem pazarolnék rá. :) hálivúd válságban van! ez mostmár tény.
  • G.I.Gig
    #35
    Big daddy töltsd le az angol Shreket és végig röhögöd az egészet!!!
  • KaanGr
    #34
    na mostan nem ertem, miert sirtok?

    En csak azt a filmet szoktam moziban megnézni, ami teccik - pld. TR. - a többit meg leszarom. Megaztan HBO is van a vilagon, es Dolbyval megnyomva ugyancsak elege elvezheto tudd lenni a cucc.

    Megaztán lehet DVD-t kölcsönözni is. És szerintem ez egyáltalán nem hasonlít az MP3-hoz, mivel naponta több zene születik, mint mozi azért.
  • Fatality
    #31
    Jólvan Zorba, te is idióta vagy...
  • G.I.Gig
    #27
    Hát igen de a lanosok vagy a chellosok...
  • G.I.Gig
    #25
    Én nekem nem akadály leszedni a dolgokat aqz apollo segítségével PL a shrek is 2 héttel a bemutató előtt néztem és én is végigszenvedtem...
    Külömben a filmeseknek üzenem hogy ha valaki minőséget akar az álltalába mozin vagy DVD n nézi meg mert a tömörített avi divx illetve egyéb formátumok soha nem hozzák azt a minőséget ami a DVD de viszont megnézni jó és ha tetszik valakinek akko a minőség kedvéért a moziba is elugrik az ember...
  • Laalee
    #24
    A statisztika arra jo hogy azt mutassanak ki vele amit akarnek, de veletlenul se az igazat... a fent emlitett filmek mindegyiket latam moziban a nagytobsege megvan dvdn vagy vhs en mindemellet divx ben is megneztem. arrol nem en tehetek hogy divx ben mar elerhetö egy flm olyankor amikor kishazankban meg a mozi se halott rola... talan nemkene igy leszarni a kisorszagokat....
  • #23
    Ha a Pearl Harbort 1 honapja jatszanak itthon is akkor bizisten megneztem volna mar moziban... node igy...
    De a "nagy sikeru" Tomb Raidert meg ingyen sem neznem meg... meg a screenert is nagy erofeszitesek aran szenvedtem vegig.
  • Mike
    #21
    nem tudom mit sirnak.
    akinek tetszik a film tobbszor is megnezi moziban, mert azert otthon az nem ugyan az, es jo meg szep a divx, de azert az igazan jo, nivos vagy csupan neki kulonosen tetszot meg megveszi dvd-n. Mar ha van ra penze...
    Ez olyan, mint a szoftvereknel levo elmaradt haszon, azt hiszik, ha nem lenne elerheto maskeppen, akkor megneznem moziben, megvennem dvd-n. Pedig nem. A ketto nem fugg ossze egymassal.
  • Szepi
    #16
    Viszont az a szomorú helyzet, hogy inkább megveszik az 1 ferrarit, oszt kirúgnak 5-6 embert...
  • Fatality
    #8
    Hülye faszok vagytok. Nem mindenki warezol, így ebből adódóan nem mindenki tudja, hogy le lehet tölteni ilyeneket. Elég szubjektíven álltok ehhez a témához.
  • mikike
    #7
    én nem ismerek ilyen letöltös siteokat
  • I.C.ram
    #5
    ja bazz !!


    Ez most komoly hogy leleht tolteni!! Hu de kibaszott FRISS hireket ad ez az SG
  • AnarchoiD
    #4
    A legfrissebb jelentések szerint a mozikban jelenleg óriási népszerűségnek örvendő Lara Croft: Tomb Raider, Shrek és Pearl Harbor című alkotások is azon filmek közé tartoznak, melyeket manapság már szinte bárki ingyenesen elérhet az interneten keresztül, persze nem árt hozzátenni, hogy teljesen illegálisan.


    ize, ezek az ertesulesek mar minimum 4evesek ;)