117
van normális szórakozóhely fent Tirpákiában?
  • mikike
    #1
    hát öcsém én sok ganyé helyen jártam, de ahol ennyire tuskók a kidobók, ott azért ritkán
    nem azt mondom voltak jó csajok, ha ott figyel a 600-as Merga a bejárat elött talán ránk is ragadt volna valami (kicsit csodálkoztam, azért, hogy beengedtek rövidgatyóban).
    De amiko a haverom kiment és vissza akart menni szó nélkül leborították a lépcsőről. Na erre az meg hívta a rendőrséget, mire a két fehéringes nagymenő még rávert egyet, azt elhúztak a gépükkel.
    A végén még volt egy kis ordibálás, meg odajöttek a trakkerek keménykedni, de aztán elmentünk.
    Mindenesetre a konditeremnek mégis van agykárósító hatása.
  • Lteebee
    #2
    Most itt egy:

    Utáljuk a pestieket <-> utáljuk a vidékieket topikot akar valaki csinálni?

    Vagy a tirpákia az nem Budapestet akarja jelölni?
  • Laalee
    #3
    nemtom de az e-klub telleg eleg szar hely... ha nem lenne az igyik ismerösöm szomszedja az egyik kidobo asszem mar en is porul jartam volna ott 1*-2*
  • Coine
    #4
    E-Klub nagy ganyé hej, nem értem, hogy mehetett oda a BH Gang....

  • Laci
    #5
    Tirpákok délen vannak ám de nandegy!
  • Coine
    #6
    na mi van ? csak nem elért a regisztráció téged is ? :)
  • CSOCSO
    #7
    szal szar ez a hely???
  • Lteebee
    #8
    Köszi az infót.
  • mikike
    #9
    no tegnap ismét betértem ebbe az iq-barlangba
    megtekinthettem a miss-e-klub választást (bár nem a jó kis 2-es számú nyert) és beszélgethettem az ajtónálókkal
    mindenkinek ajánlom kipróbálásra ekkora parasztokat kevés mezőn lehet találni
  • mateos
    #10
    e klub ?? most hülyültök ??? azt a szar helyet ...
    én nem szeretem 1ik ilyen helyet sem... bankba szoktam menni ingyé mer nagybátyám ismeri az ottani arcokat ... ott még 1 balhém sem volt pedig lehetett volna :)

    mennyetek házibulikba meg balcsira ..
  • CSOCSO
    #11
    bank, e klub.. majdnem egy kutya...
    mind a kettőbe voltasm..e klubba 1 szer... bank voltam 10-12szer.. a régiben.. anno.. kb 1 éve...
    azota oda nem.. manapság inkább rio, igaz most a partside tetszik jobban...rioba szerdán voltunk..haveromat nem akarták beengedni mer rövidgatyában volt.. mondjuk én sem engettem volna be de nem tök mindegy milyen gatyában van?...
    aki összeszámolja a pontokat az ügyes..én meg leszokhatnék rola végre...:)
  • dikki*yysw
    #12
    Mindkettő lol emberekkel teli lol hely. Fikázok de tapasztalatból mondom. Fos™
  • CSOCSO
    #13
    az...bank után pacha, home clubba jártam..jobb is mind a kettő..de kicsit elegem lett a több mint 5 ezres elbaszásokbol.. inkább járok partside ba.. nincs meleg... nincs akkora tömeg, oké nincsen sztár dj meg hűbazz parti.. de 2 ezerből el is van az ember ha nem vesz semmi komolyat
  • dikki*yysw
    #14
    És az hun van. ZPtől lakom két megállóra, de még sohasem voltam :)) Majd elmegyek vmikor azé'.
  • CSOCSO
    #15
    zp-t nem szeressem.. sok apunk meg a rocker.. igaz szedán oda kellett mennünk mert partside zűárva... westbalkűnban drum and base attol meg hánytunk..ugyhogy zp..
    partside ott van est balkánnal szemben...riskák kivisznek vagy ugy menj hogy jösz a híd alatt és nem mész el egyenesen hanem elmész jobbra...és az első balos utcába bemész...tehát ugyanott van csak még jobrább
  • Jano
    #16
    Hát akkor nincs mese srácok, dobjátok össze a pénzt, dugjátok össze a fejeteket, azt nyissatok egy jó szórakozóhelyet! Ja, és kérek ingyentagságit! :D
  • Pupcika
    #17
    plüsz legyenek számítógép szobák ahol egy cafka van ággyal és mikor végeztél vele leülsz a gép elé és itt elmeséled hogy hányas szobát érdemes kiproszálni :))))))))))))))))))))
    plüsz én is kérek ingyentagságit
    lol :D
  • CSOCSO
    #18
    jűrjatok pacha ban, centrofly be, home clubba stb stb stb.. proszáljátok ki a partsideot.. nekem nagyon bejött, bár egykicsit lájtosabb hely mint a többi
  • Madmaxx
    #19
    E-klub tényleg szar lett. Ismerkedni eleve nem lehet ott, mi csak a zenéért jártunk oda. Egyébként meg a kidobókkal sose volt gondunk, pedig sokszor megfordultunk ott, így ebből leszürve csak azt verik meg aki maga is a bajt keresi és nagypofájú. Bár ez mindenhol igy van.
  • Jano
    #20
    Én pár éve voltam néhányszor, de nem volt baj. Illetve egyszer belémkötött az egyik csíra kidobó. Aszonta nem ad pofont, ha nem fizetem ki a belépőt. Rárugtam a szájára, kitekertem a kezeit, és többet nem szólt hozzám...

    :DDD
  • dikki*yysw
    #21
    Jano neked már csak a kérdéseidet hisszük el :D
  • Jano
    #22
    A fenébe! Megbélyegeztek! :DDDDD
  • CSOCSO
    #23
    :))))))))))))))
  • mikike
    #24
    és megértette a célzást?
  • DJ Skyline
    #25
    hát nem tudom gyerekek....én még nem voltam partys helyeken csak házibulikban!pedig már 17 vagyok...haverom mondja mindíg hogy menjünk E-be,menjünk E-be!nem tom nekem sok kedvem nincsen kimenni az Árpádhídtól Népligetre....messze van---jó felteszem magam az 1-es villamosra,de akkor is...habár azt mondják jó csajok vannak,de az tuti hogy dizsibe max 1 éjszakás kalandra jön a csaj...tartósabb kapcsra már nem hinném...vannak kivételek de nem sokan...pedig E-be több csaj van mint csávó!

    Azért nem engednek be mert rövid gatyába vagy???Nyáron mit csináljak,menjek síoverálba???Ott a hosszúgatya a szabvány...!!!??? :DDD
  • Jano
    #26
    Loál!
  • Shaman
    #27
    csak azt nem értem ezeknek mi köze Tirpákiához???

    Tirpékok a Nyíregyháza és környékén azaz Szabolcsban élő emberek. Régen persze ez egy népcsoportot jelölt,ma már ez a jelző elég negatív jelentéssel bír..... szal nem értem.....
  • Jano
    #28
    Igen, a szó jelentése teljesen átment pejoratívba.
  • DJ Skyline
    #29
    A Budapestiek azt mondják hogy a vidékiek a tirpákok,a tirpákok meg az ellenkezője...ja de mondjuk én sem értem hogy hogy kerül ide az E-Klub...nem kell ahoz odamenni hogy tirpákkal találkozzon az ember...elég ha lemegy az utcára!
  • Shaman
    #30
    hömmmm én nem vagyok BP-i,s még nem hallottam volna,hogy mondták volna,hogy Tirpák vagyok,s fordítva. Én sem mondtam rájuk (lehet,hogy csak nornmális pestieket ismerek...) Ellenben unitesóm Szabolcsi,őt állandóan Tirpákozom!!:-pppp
  • Kandurex
    #31
    Miből veszed? Én spec itt lakom, az ismeretségiköröm kb 14 fő...27 dipó osszá - szorozzá...tirpák
  • Kandurex
    #32
    Egyébként nagyságrendekkel értelmesebb emberekkel lehet itt SZSZBM találkozni, mint fenn Bp -n.
  • Kandurex
    #33
    E-k meg szutyok. (már legyen egy kis ON is.)
  • I.C.ram
    #34
    E-klub szar! Értem?!
  • selwik
    #35
    Rofl, e-klub :DDD

    Régebben voltam párszor, de annál retkebb helyet el nem tudok képzelni. Ilyen cigány/arab forma smasszerok ott a főistenek, azok a tipikus dióagyú formák akikre rá se szabad nézni, nemhogy kérdezni vmit:))

    Mondjuk nyáron negyven fokban simán beengedtek rövidgatyában, legalább nem játszák az übersznob elit klubot, mint a többi kertibútoros műanyagpoharas menő hely.
  • Davidus
    #36
    Vagy benéz az SG fórumba:P
  • Davidus
    #37
    Rokonaim élnek tirpákiában de az ottani emberek 20x normálisabbak mint akik itt élnek a balatonnál:)
  • Davidus
    #38
    Ja és amelyik csoki ott 50 forint az nálunk 100 :P
  • DJ Skyline
    #39
    nem tom wazz...
    hehe:cigány/arab forma smasszerok!!!LOL...mikor volt az???én még nem voltam,és több haver is oda jár!és ők nem cigek!normális fehér,magyar emberek!na jó az egyik fél cig,de nem látszik rajta!:DDD
  • DJ Skyline
    #40
    mit akarsz...E-ben 1dl üdítő 80FT...