117
van normális szórakozóhely fent Tirpákiában?
  • zoltan93
    #117
    www.goat.mlap.hu _--Dance Kívánság műsor akit érdekel regeljen a fórumba és kérjen számot!
  • fruhwirth
    #116
    remélem van olyan jó, mint anno a hyperek voltak, akkor bennevok.
  • neménvoltam
    #115
    háát... pokéból sajna ott is sok van, viszont a körülmények sokkal jobbak. Sokkal gyorsabb bejutás, nincs hatalmas tömeg, a pihenőrész nagyon jól ki van alakítva, a zenei felhozatal is ütős. Szóval mindenképp érdemes, csak a gond az, hogy úgy tudom, hogy egy ideig most nem lesz bio :(
  • fruhwirth
    #114
    milyen szinvonalú amúgy a dolog? érdemes elmenni? gondolkodtunk itt páran rajta, mivel Óbudán megy át a HÉV, ami megy ki Szentendrére (közbe megtudtam, h ott volt a legutobbi is), szóval h ki kéne nézni.megéri?
  • fruhwirth
    #113
    jah, meg a szépségre visszatérve...fantasztikus, h felújitották meg minden, de azért a belépőt 1000re meg 1400ra felvinni, hát nemtom...
  • fruhwirth
    #112
    megjegyezte*, elirtam
  • fruhwirth
    #111
    én még jártam le anno, össze sem hasonlithatóak a mostani körülmények a mostaniakkal. Csajokból lényegesen kevesebb jár le, ők is, ahogy láttátok a képeken, nagyrészt pasival. Régen ez tényleg Egyetemi Klubként futott, de mostmár sztem ha közvéleménykutatást tartanánk benn, aligha találnánk már olyan egyetemistákat, akik rendszeresen lejárnak. Másik meg, h elég zűrös hely eljutni a Etől Népligetig, főleg "Tini-E" után, mert mkivel kötekednek, akivel szembe létszámfölényben vannak. Amúgy Tini-E enyhén vicces...nem is érdemes rá szót pazarolni...night kicsit normálisabb, meg most a felújitás után egész jól néz ki, de nem a legjobb hely, amit ismerek. Home és Events tényleg szinvonalasabb, ahogy azt vki előttem megjegyzetem, csak bird pénzzel.
  • fruhwirth
    #110
    a legutobbi BIOHAZARD nem Complexbe volt?
  • Daza500
    #109
    Az E-Klub se annyira szép.
  • Daniel
    #108
    hát azé figy.. megnéztem a fotóalbumot és össz 3 olyan csajt találtam aki lentvolt több mint 3xor és szép.. 1. naon szép de pasijával van , 2. szép szép de bizti van pasija, 3. nem annyira szép
  • Kenny01
    #107
    szerintem az E-klub egy nagyon jó kis hely.
    Igaz hogy néha szar a mix, de azé jót lehet csajozni.
  • neménvoltam
    #106
    topik up:)

    mi a véleményetek az új rendezvénysorozatról, a BIOHAZARD-ról?
    Az eddigi kettőre elmentem és kellemesen csalódtam, magasan veri a hypert. Mondjuk kicsit drága party, de mindenképpen megéri. Aki szereti a technot annak csak ajánlani tudom.
  • ghost cb
    #105
    És DJ Roneszt :DDDD
  • BADE
    #104
    +Dévényi Tibi bácsit a lemezlovast!
  • Tetsuo
    #103
    A DJ Dominiket kihagytad..
  • ghost cb
    #102
    Biztos már annyira sokszor voltál, hogy szakértő lettél... 14 évesen...
  • traXion
    #101
    és ez kit érdekel?
  • jamesholden
    #100
    En is csak 15 vagyok (most lettem) es megse jarok e-klubba mert ot csak csicska dj-k jatszanak!Hat igen nem nagyon engednek be jobb helyekre de akkor se megyek e-be meg bankba!
    Amugy progressivet halgatok es a kedvenceim: James Holden, Sasha, Deep Dish, James Zabiela, Sander Kleinenberg!
  • ThePartyFace
    #99
    Szerintem azert mert ez a topic meg akkor nyilt, amikor meg a mostaninal is nagyobb pangas volt a zene forumban...
  • CSOCSO
    #98
    ez menem a zene topigban van?
  • CSOCSO
    #97
    :) csajt....:) ( saaajnos ismerem oket)
  • Elusive
    #96
    "...ismerek ket 14 eves sajt..."

  • CSOCSO
    #95
    amugy meg szerintem az e klubba inkabb fiatalok jarnak akit be sem engednenek egy pachaba, dokk ba stb.. es errol nem ok tehetnek. nekem van ket 14 eves ismerosom. mind a ketto lany..es odaig meg vissza vannak az e klubtol. mert ok csak oda tudtak jarni... ez van....
    itt amerikaban pl mindenhol 21 and over van..szal meg en se tudok akarmelyik bulira elmenni.. no persze en se vagyok bena:) szal megoldom:) de mind1...
  • ThePartyFace
    #94
    Igen...es kialakult egy olyan reteg, aki kb annyit tud a zenerol, mint egy "csicska bankos", mellesleg azt hiszi magarol, hogy mar guru a temaban, mert volt hájperen...

    Amugy: http://sg.hu/listazas.php3?id=1094736001
  • involver
    #93
    E-klub az tiszta szanalom!
    Olyan ember aki meg nem latot lemezjatszot az is jobban mixelne mint a csicska bankos meg e-klubos dj-k!
    A tarsasag is egy nagy szar!
    Es most is ott volt egy csomo csicska Tieston!
    Azt se tudjak ki jatszik csak divatbol jarnak!
  • DJ Skyline
    #92
    én is házibulikba jártam eddig...igaz vagy már 1,5 éve nem buliztam sehol!
  • selwik
    #91
    Mert a szigorú, mindenek felett álló törvény szerint egy kiskorú szülői felügylet nélkül nem tartózkodhat éjszaka (22.00 után) nyilvános szórakozóhelyen. (Bár lehet rosszul tudom.)

    Épp ezért nem kockáztat a szórakozóhely tulaja, mivel megütheti a bokáját egy razzia esetén, főleg, hogy nem is zsíros vendégek az egy pohár kólájukkal. Köcsög világ van, de ha belegondolok 16-18 évesen a legjobb élményeim a házibulik voltak a velem egykorúakkal.
  • szurmakotium
    #90
    imádom a tékás bulákat !!
  • DJ Skyline
    #89
    jajj...és azt histzik nem láttam még olyat????
    valakinek már rég gyereke van 18 évesen...áhhh..szánalmas!
  • CSOCSO
    #88
    biztos lesznek tancos puncik egy szal csocsben
  • DJ Skyline
    #87
    nem értem hogy miért kell minden lóf@sz partyt 18 éven felülieknek nyomatni...pl itt van a mai party egy lemezbemutató...most ide miért nem lehet 18 alattiakat beengedni???
  • CSOCSO
    #86
    ez van.. ezert meg nem kell lehurrogni. a tiniknek is kell vhova menni.. viszont most lattam egy reklamot vmi oldalon hogy e ben lesz szilikon parti.. minden szilikonos nonek ingyenes a belepes.. hat gecc mekkora szanalom:))))))))))))))) mondjuk lehet hogy pont a szanalmas.hu-n lattam a dolgot
  • I.C.ram
    #85
    e-klub pedig a legnagyobb tini dizsi.
  • kasika
    #84
    Ehhez akorhatár dologhoz hozzáfűzöm, hogy 13 évesen olyan helyre beengedtek, ahol 18 volt az alsó határ... Még anno volt P3, nem volt rossz, aszontam mindig, hogy 17 leszek... Volt mikor másfél évvel idősebb bátyámtól elkérték személyit (mondjuk mindenki ecsémnek nézni), de tőlem sose kértek. Eklubba is beengedtek simán, pedig csak 14 körül voltam. Tini dizsibe meg nem megyek, elvből.
  • magus
    #83
    E-klub 15-én Morbid Angel:)
  • Lteebee
    #82
    A Rio túl plázás nekem.
    A zp-ban a hiphop rész az tinidiszkó, a másikon meg minden 5-ödik alkalommal van jó zene(nekem).

    Wb még úgy-ahogy jó volt tavaly.
  • CSOCSO
    #81
    zoldpardon regen turheto volt..azota nekem nem jon be... a rioban parszor voltam de az se jott be:( egyszeruen szar helyre tettek...
  • szando
    #80
    nah asszem jövőre ha elkerülök pestre westbalkan meg a38 lesz belőle.. amúgy kultiplexről mi a véleményetek?
  • ThePartyFace
    #79
    Partside es Rio kozott sok hasonlosag van...Rioban voltam nyaron sokat, szal nem kell magyaraznod, milyen hely;)

    Kongat tavaj nyaron skeraztam, de iden mar ujat szeretnek, kicsit unom!
  • DJ Skyline
    #78
    geciék!:DDDD
    ezt nézzétek!