30
  • Lez
    #30
    Jó kis kezdés. :))
    De szerintem ez az Alderaan felrobbantásakor lehetett. Obi-van is megérezte a Millenium Falconon!
    Ilyen baromságot, mintha valami nagy dolog kellene ahhoz, hogy eltalálja a földet egy aszteroida. Minden pillanatban folyamatosan bombázzák a földet. És most is bármelyik pillanatban felyünkre eshet egy méretesebb, anélkül, hogy Darth Vader letérítené a pályájáról.
  • #27
    hoppá, ez aztán a testen kívüli élmény, tiszta x-atkák. :) egyébént meg tiszta hüjék vagytok, a dinók nem haltak ki. nem láttátok a jurassic parkot?
  • Lacc
    #8
    Milyen mákunk van, hogy mi akkor már nem fogunk élni, mikor ilyen-olyan katasztrófák sora veszélyezteti az emberiséget =). Nekünk csak az energiaválságot kell túlélni ;)
  • CSOCSO
    #6
    én nem értettem de miután yoda mester elmondta miről van szo ott a zavar az erőben dolognál már megértettem
  • Coine
    #3
    1etértek
  • dewdew
    #2
    Ez az aszteroida tortenet mar olyan regi, mint az allat. Most ez a par tudos biztosan unatkozott, es leporoltak ezt a tortenetet, mert enni kell adni otthon a gyereknek, es ha nem jelentenek be semmi hatalmas felfedezest, akkor nincsen penz sem.
  • Scooter
    #1
    Milyen aszteroida? Milyen dínókat? amikor nem is voltak soha :) csak valaki kitalálta :D