24
  • Coine
    #24
    Bearshare, Audiogalxy, Gnutella, WinMX, Kazaa, LimeWire...............
    naggyon nagy a választék, ne legyetek hülyék !
  • #23
  • #20
    rust in peace.
  • Laalee
    #19
    nem mondod... a lakasomba biztos nemkerul be a cd tek sem :)
  • Pharaoh
    #15
    Rincewind: Ha ilyen szenvedés neked az mp3 keresés akkor próbáld ki az audiogalaxy-t.
    Sokkal jobb mint a Napster, főleg hogy a megszakadt letöltéseket is tudja folytatni.
  • Lez
    #9
    Amíg egyenként kell beperelni a Napsterhez hasonló cégeket, és egyenként több éves bírósági eljárásokat kell lefolytatni addig nincs miért aggódni. De ha túl gyorsan megy a dolog, akkor gond van. Mert vagy nem perelik be, mert nem elég ismert, ebben az esetben kevés szám lesz rajta. Vagy mikor már elkezd beindulni valamelyik gyorsan bezárják.
  • Rincewind
    #7
    Miért rossz, hogy ilyen lett a Napster? ? ?
    Ez azért szomorú (méhozzá nagyon), mert eddig csak annyi volt a dolgom, ha egy mp3-at kerestem, hogy beírtam a Napster keresőjébe és már tölthettem is le!!!
    Most eljön az az időszak, amikor majd órákat kell keresgélnem, az interneten, mire végre megtalálom a keresett számot Kiss Pista Simakőhalmosi lapos honlapján! És majd szedhetem le 5 kbyte/sec.-al! Eddig kényelmes volt a lopás! Mostmár kín és szemvedés lesz!
    Hát ezért! ! !

    Rest in Piece Napster!
    ;_((
  • [Red]
    #6
    most egynek a sok közül vége
    az összeset úgyse tudják bezárni, egynek vége, lesz egy új. szerintem még sokáig tölthetünk le így mp3-akat
  • yurii
    #4
    valami azt súgja nekem, hogy a zeneipar _alapjaiban_ meg fog változni a közeljövőben. Mégpedig nem a kiadók kedve szerint...
    Üdv: yurii
  • AnarchoiD
    #3
    nemertem mi szomoru ezen ? :) bezarjak a hivatalos "lopjunk" ceget.. attol meg "lopunk" ;))