59802
  • PiszkosFred
    #59802
    Tenyleg, a flottan is van, azt elfelejtettem, koszi.
  • Plata
    #59801
    Azt nem tudom,de a flottán a többi között van.
    Én ott szoktam kukkolni más kecóját heti küldi miatt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.17. 20:29:40
  • PiszkosFred
    #59800
    Hulye kerdes, tudom, de Rishin hol van a kioszk, ahol listazza a tobbi jatekos strongholdjait? A weeklyhez kellene, de nem talalom azt a computert.
  • gunji
    #59799
    Közben valahol mintha olvastam volna, hogy direkt ilyen, de azért furcsa ez is, meg hogy Ossus-on nem lehet craftolni. Majd hátha kiderül :)
  • Thorndall
    #59798
    Bocsi, azokat elég régen csináltam már, így kissé megkoptak az emlékek. Nekem mostanában sok furi dolgot csinál a játék, szóval döcög a gépezet:)
  • gunji
    #59797
    Igen, ott vagyok, köszi (ex-Progenitor). Ezeken csak az egy(-két) companion segít, de a fura az, hogy a bossoknál a healerre vigyázni kell. Végülis sikerült hétvégén végigmenni rajtuk, köszi.
    Elkezdtem Ossust - végre normális küldetések xD
    De valamit elszúrtak megduplázódtak a meglevő eredeti companionjaim (pl. két C2-es droidom van, össze kéne hozni őket, hogy egymást boldogítsák) xD
  • PiszkosFred
    #59796
    Azert az elmult par evben erkezett flashpointok elegge hosszuak (kb onnantol amig gunji emlitett, az umbara/traitor chiss/nathema) es ezekben nem hasznalhato a segito droid, bar a tarsaink kapnak eroteljes buffot a healre/sebzesre igy nem nehezebb ebbol a szempontbol. De, sok esetben stealth run nem mukodik, mert vagy van egy scout vagy teruleti alapon triggerel a trash pack, nagyon sokat kell harcolni ami miatt hosszu egy-egy run. Egyik sem nehez (bar az egyikben van egy bonusz boss encounter, az mindig megizzaszt), de a hosszuk miatt kerulom en is ezeket, ha egy mod van ra :)
  • Thorndall
    #59795
    Ezeket soloban csinálod story módban a történettel? Mert akkor nagyon nem kellene olyan sokáig tartaniuk. Segítődroid megérkezik? Az egyedül le tud hentelni elég sok mindent. Ezek mondjuk szarabb fp-k, nem is nagyon szereti őket senki, de nem kellene 2 órás meneteknek lenniük. Ha Darth Malgus rep oldalon vagy, akkor tudok segíteni ha szeretnél gyorsítani a dolgon.
  • gunji
    #59794
    Mostanra lett belőle hat heroic, eh :(
  • gunji
    #59793
    Lehet, hogy egyszer ki kéne majd úgy is próbálni. D7-ben próbáltam, amit csak lehet, kihagyni, de így is kb. egy óra volt. Most hétvégén értem el az umbara-copero-nathema hármasig, az utóbbi kettő önmagában már két-két óra körül volt. Az már nagyon hosszú :( Ilyenkor jó lenne, ha el lehetne menteni az állást (a következő heti resetig), szvsz. (Öregember már kevésbé bírja az ennyire hosszú küldetést, sajna :(

    Más: nem tudja valaki, hogy Ossus előtt be kell-e fejezni a Star Fortress alert-eket?
  • Thorndall
    #59792
    Sokan nem szeretik ezeket, pedig a nagy részüket lehet skipelni nem stealthes karikkal is. Egy normál csapattal kb. 15 perc, de sima puggal is szokott elég gyorsan menni.
  • PiszkosFred
    #59791
  • PiszkosFred
    #59790
    Boarding party, assassinnal, vegig lopakodva es csak bossokat olve (nincs scout droid az egesz helyen) nem volt 10 perc/fp solo/story modban. Rocket boots maxos es amikor az cd-n van, ott a sorci par seces gyorsulasa, vagyis tenyleg mint kes a vajon, ugy siklasz at a trash kozott.
  • pajer_csaba
    #59789
    Ha a GF Solo fülénél indítod, nem lesz kezdő cinematic. Ha annál az NPC-nél veszed fel, ahol a stroy szerint is adta, akkor lesz. Plusz ez kiegészítőnként és fp-nként is változik (más pl a Shadow of Revan, és más a KOTET-KOTFE fp-k integrálása a világba). Szóval lutri. Külön beállítás nincs rá.
  • gunji
    #59788
    Milyen beállítás? Nem találtam ilyesmit a settingsben. Tehát pl. a GTN-szekciónál a külső körön a P-2XN droidtól fel tudod venni ismét a Directive 7 bevezető küldetését ('Violent Uprising')?
  • PiszkosFred
    #59787
    Nalam mindig van, ugy kell atleptetni oket (mar amelyiket lehet). Esetleg a settigs/opciokban nem kapcsoltad ki?
  • gunji
    #59785
    A story flashpoint-oknál vajh miért nem lehet a bevezető videót/történetet újra megnézni/megcsinálni?
  • Plata
    #59785
    Láttátok a hivatalos bejelentést hogy a KOTOR remake él és készül?
    Kíváncsi leszek csak Ps5-re jön vagy lesz Pc-s verzió is?
  • gunji
    #59784
    Csak óvatosan
  • Plata
    #59783
    Én nem bántam meg azt hogy instákat csináltam,toltam két instát jedi night/sorcival és kész lett insta küldetés is meg a jedi knight sztorizós is,utána toltam kettőt sage-el és kész lett a másik két insta küldi és a jedi consular sztorizgatós is.Hat küldetés a hétből könnyen meglett.
    Majd ma délután folytatom,úgyis kaptam új season küldetést sorcival.De tegnap nem volt kedvem megcsinálni mert vacakul éreztem magam.
  • gunji
    #59782
    Mondjuk való igaz, elég 'furán' működik a szkennelés, fél percen belül is ad két egymásnak tök' ellentmondó eredményt. Plusz nem is multi: két játékos simán el tudja egymás elől venni a ládát. :(
  • Plata
    #59781
    Két instával kész lett a 2 revan insta küldi és a 15 jedi knight küldi is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.02. 18:14:58
  • Plata
    #59780
    Én fordítva,soha scan,bármennyi insta,főleg hogy bugos.
    Nézd a számlálót.
    12/15 jedi lovag küldi.Az instában ment fel ennyire.
    Nyolc küldetésem volt kész coruscanton,mert ugye az is feladat 8 küldi coruscanton,gyorsan le toltam és mentem random instára,ahol elkezdett a szám felmenni.Insta végére 12/15 volt,a boss előtt 11/15 volt.
  • gunji
    #59779
    Vegyes, de inkább mennék triplán seeker droiddal guberálni, mint jelenleg Maelstrom/Taral-ra vagy D7-re (bár ez amúgy is kellene a copero-i kéglihez). De talán még egy csoportos KOTET-rész is vonzóbbnak tűnik.
  • Plata
    #59778
    Köszi az infót,vajon nehéz vagy könnyű küldik lesznek?
  • gunji
    #59777
    Elindult az új season-hét a jövő hétre ígért küldetés-célokkal, tehát csak elírták a dátumot a korábban kiadott menetrendben. KL? xD
  • gunji
    #59776
    A listákban úgy írják, hogy a mostani hét április 8-ig tart, gondolom a húsvét miatt (link).
  • Plata
    #59775
    Hogy hogy elmarad a jövőheti season?
  • gunji
    #59774
    Viszont új hét season-ben csak nyolcadikán lesz. S azzal, hogy 11-ből kell 7 hetit választani, jobb nem lett a helyzet, csak megdupláztak két nehezebbiket: 2x2 flashpoint van, meg két kaszttal kell 15 küldetést csinálni. :(
  • Plata
    #59773
    Új peccs jön harmadikán.
  • Plata
    #59772
    Igen season küldiben kellett ott vacakolni.
  • gunji
    #59771
    Outlaw's Den - HK51 egy darabja van ott, meg egy GSI küldetéshez kell bemenni (galactic season-ben szokott lenni).
  • Plata
    #59770
    De igen,kellett valami süket küldihez oda menni,de a kutya sem támadott meg,pár játékos jött ugyanazért mint én,de magasról tettek egymásra.
    Napi bejelentkezésért kaptam 8 season pontyot plusz 2-t napi küldiért és a jutalmam egy ósdi bronze láda meg egy ultimate doboz.
    Az utóbbi nagyon jó lett.
  • PiszkosFred
    #59769
    Passz, esetleg tatooinon az a sivatagi elzart resz, ott nincs mar kozos pvp?
  • Plata
    #59768
    Én nem tudok róla,de igazából nem is izgat,a pvp cseszettül nem érdekel.
    A pvp szezonban eljutottam talán a negyedik szintre,azt is úgy hogy megvettem pénzből. XD
  • pajer_csaba
    #59767
    Van pvp insta. Csak senki nem használja, mert a pvp-seknek csak addig nagy a p*fájuk, amíg time-limites meg rewardos phase-ben kell ütniük egymást, de amint openworld, megy a hiszti.
  • Sneakback
    #59766
    Sziasztok! Nem tudjátok hogy van e tervben egy közös open world pvp terület ahol a két frakció páholhatná egymást? Valami hasonló ahhoz amilyen Illum volt a kezdetekkor. Baromira hiányzik ebből a játékból szerintem egy igazi jó nyílt pvp...
  • Plata
    #59765
    Végül is tank. :D
    Egyébként halvány ötletem sincs hány dps-em van,de mind a két oldalon van sok.
    Healerem az asszem sage meg scoundrel?
  • pajer_csaba
    #59764
    EZ szar volt. Amúgy is sok az off topic.
  • Plata
    #59763
    DPS van sok,híler is.De van tankom is. :D