192
Age of Empires 2
  • AC2
    #112
    Melyik Mediában vetted?
  • gakel
    #111
    Ahhh, most vettem meg a "hülye azért nem vagyok"-ban az Age of első és második részét, mindkét kiegésztővel kemény 1000 magyar forintért, és nagyon komoly!!!
    Ha régen szerettétek szerintem szerezzetek be ti is egyet, mert ez nagyon flash!!!
  • Flamer
    #110
    tucc.
  • fejes004
    #109
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni,hogy tudok e valahogy neten játszani a játékkal az egyik haverom ellen?
  • Flamer
    #108
    nemértedhogy hamcsi szar:|
  • pocakhun
    #107
    sziasztok

    én is játszanék, de hiába. Beléptem a "Hamachin:Age of Empires HUN pw:ageoff" szobába, de offline mindenki. csütörtökön jönne egy barátom is, szóval ha még lenne pár ember, akkor javaslom hogy dumáljunk össze napközben, és este tudnánk játszani pár meccset. Esetleg skype konferencián tudunk beszélgetni is közben, akkor eléggé jó hangulat tud lenni

    üdv
    pocak
  • Flamer
    #106
    yáccol pecsnélkül. kirpobálod.hanem megy nem lehet. ennyi.

    google -> age of empires 2 system requirements
  • pego
    #105
    sziasztok, nem tudjátok, lehet age of 2vel játszani vistán?, mert holnap lanoznánk haverjaimmal és csak xp-s patchet találtam
  • Ben11
    #104
    Sziasztok!Akinek van kedve multizni ide Hamachin:Age of Empires HUN pw:ageoff
  • priby
    #103
    vagy mint ahogy elöttem mondták, visszatöltitek mindig restoreval, vagy leszeditek mindannyian a magyarítást...
  • Flamer
    #102
    1. hamacsi szar shit.
    2. nekeünk is volt interneten át (hamacsi nélkül!) szinkron probléma de mikor restore -oltuk a játékot már simán jó volt. tehát először elszállt valamiért de a restorenál már jó volt.
  • Alice Sabbat
    #101
    sziasztok.... az a problémám lenne hogy Multiba szeretnék játszani.. hamacsis kapcsolatban lanon nem talál játékot hogyha rákerestetem.... mniden tűzfal és viruskereső kikapcsolva ... na most a tcp/ips kapcsolatal megvan a 2 gép egymásnak... multicrack-el el is indul de egy 10mp re de szinkronizálási probléma miatt leáll :O...

    nincs ötletetek hogy mit lehetne neki varázsolni ????
  • priby
    #100
    2v2 magyar bajnokságot szervezünk!

    Bővebb infók és a nevezés az előző hszben található linken.
  • priby
    #99
    Age of Empires 2 Magyarország
  • priby
    #98
    valóban nem lehet forgatni, de szzem nem is baj :)
  • mikrofonhead
    #97
    Okés , köcce
  • NB2
    #96
    Lehet én vok a tudatlan, de én ilyenről nem tudok. De melyik épülettel van baj? Most hirtelen nem jut eszembe egy olyan épület sem ahol lényeges lenne, hogy merre felé áll.
  • mikrofonhead
    #95
    NB2 lehet még kérdésem?

    Ha leteszek egy épületet, tudom forgatni építés előtt?
  • mikrofonhead
    #94
    NB2 köszi, mostmár jó :)
    Hát nekem megvan az AOM Gold eredeti változata, abba ilyet nem csinált még nekem soha.
  • NB2
    #93
    Egyébként ezt mindig megcsinálja vagy csak néha? Mert easy-n sajnos csinál érdekességeket a gamma.
    Én pl most AOM-mel nyomom, és néha előfordul, hogy egyszerűen a gép nem megy át egy másik korba és kb 1 óra játék után is még a kezdő korban van. Miközben már a másik 3 szövetségese már telepakolta a városát katonával meg paraszttal.
  • mikrofonhead
    #92
    Okés köszi a TIPP-et, megpróbálom :)
  • NB2
    #91
    Tedd very hardra, garantáltan nem fogja feladni:)
  • mikrofonhead
    #90
    Hello mindenki :)

    Olyan kérdésem volna h megvan az aoe2 és mikor sima random map-ra nyomok és beállítgatom a dolgokat akkor játék elkezdés után olyan 5 perccel kb kiírja az ellen h feladta a harcot és én nyertem.Már a játék elején kiírja h semlegessé tette a kapcsolatot velem és kb 5 perc múlva jön ez a kiírás.Nagyon zavar mert én a játéknak ezt a részét szeretem leginkább.Ha valaki tud segítsen pls.Köszi
  • Flamer
    #89
    mellesleg ti tuggyátok használni a change object name effektet? :o mer nekem nem akar menni :C
  • Flamer
    #88
    1.0 -> 1.0c
    eléggé szétkúrja az egészet 1.0 :D
  • priby
    #87
    mi van a koreával? így a játékon belül nem módosít semmit az 1.0e :P
  • Flamer
    #86
    ahan. hát nekünk nem kell hack. :D mi 3-an 4-en szoktunk yáccani és nem yöhet külsős szóval mimeg nem csítelünk mert az ugy nem poén..

    őő.. és olvastam a pecsről. nos.. nekünk nagyon nemteccik hogy elkurják a gémet. már nem azé de a kórea az elég kemény ugye, meg csomó mindent átírtak és ez igy nem yó. direkt igy élvezetes a yáték. mi ezé nem rakjuk fel a pecst.

    éshát mindig másnéven yáccunk :D poénos neveken :D
  • priby
    #85
    az 1.0e kijavította azt, hogy ne lehessen csalni, mert az 1.0c-t feltörték és nagyon elterjedtek a cheaterek... bár már az 1.0e-n is van hack, de nem csináltak újat :)
  • kirga
    #84
    Sza!
    Indítottam egy hamachi servert
    név:aoe2[HUN]
    jelszó:aoe2
  • Flamer
    #83
    mitől 1.0e ? éncsak 1.0c-t találtam máshol. :| az "e"-ről van valami leírás mit tartalmaz?:o
  • juzer82
    #82
    sziasztok

    szeretnek neten jatszani
    msn: [email protected]
    skype: takacspityu
    IRC: #Tata
  • norbi99
    #81
    Köszi srácok,a topicbol tudtam meg hogy régi a patchem,ezért nem indul a játék xp-n.Ne tudjátok meg mennyit szenvedtem vele,meg hány okost megkérdeztem hogy miért nem indul xp-n amikor 98-on ment.most már boldog vagyok.Köszi.
  • bmate0007
    #80
    Sziasztok! Lehet, h hülyeséget kérek, de tud valaki priviben nekem cracket küldeni az Age of Empire 1 Gold Edition-höz? (AOE 1 fórumot nem találtam :)
  • priby
    #79
    de pár hszvel eljjebb írt aoe fansite-on is megtalálod ^^
  • priby
    #78
    töltsd le az 1.0e patchat... az egyben no cd crack is
    http://www.gamepark.eu
  • dendroaspis
    #77
    Nem tud valaki egy cracket a TC-hez? Nagy szükségem lenne rá
  • priby
    #76
    én nem tudok iylen lehetőségről, sztem komoly belenyálások kellenének a játékba.

    tudok adni egy linbket: http://www.aocgroup.com.ar/viewtopic.php?t=4817
    Itt a gyerek egy olyan programot csinált, amivel ablakben tudod futtatni a jtékot... tudom nem erre van szükséged, de esetleg vele felvehetnéd a kapcsolatot, ő biztos meg tudná mondani neked a választ
  • hispan2
    #75
    Üdv!

    Egyetlen kérdés: van mód arra valamilyen patch vagy bármi más útján, hogy a játékot 1680x1050-es felbontáson futtassam?

    Előre is köszi a választ.
  • priby
    #74
    http://age-of-empires.extra.hu/

    Age of Empires Hun Fansite
  • priby
    #73
    És a közérdekű közlemény:


    1v1 Huncup: Magyar AoC Bajnokság

    Részletek: www.wora-clan.hu