192
Age of Empires 2
  • Flamer
    #152
    a hunok nem a magyarok? :o
  • priby
    #151
    hogy lettek volna benn?
    hun nem magyar
    ezt azért tudnod kéne magyar létedre :)
  • Flamer
    #150
    #148: magyarok eddigis bennevoltak :o
  • shaddam
    #149
  • priby
    #148
    nemcsak, hogy fejlesztik, hanem egy új kiegészítő is készülőben van!
    Ha már így szóba került, rengeteg hasznos dolog lesz benn felhasználva ebből az új 1.1-es patchből.
    5 teljesen új nép, köztük a magyarok! Új egységek és technológiák!
    Win7 color fix: hogy windows 7-en ne változzanak el a színek és működjön az explorer.exe leállítása nélkül
    Widescreen patch: Hogy szélesképernyős monitoron is élvezetesen tudj játszani
    Bővebb infót találsz aoe2.hu
    A menüben található róla több infó, lefordítottam a projekt állását is. Valamint meghallgathatjátok az eddig elkészült magyar hangokat is :)
  • Carmageddon
    #147
    Mért ne jobban kinéz.
  • Flamer
    #146
    eztmeg fejlesztik? lol:D
  • lolSL
    #145
    új patch, főleg AI javításokkal.
  • mabbak
    #144
    explorer.exe-t újra tudod indítani a feladatkezelőből:

    fájl->új feladat(futtatás)->explorer.exe

    igen tudom, hogy 2 hónapos hozzászólás -.-
  • shaddam
    #143
    Hoppá
  • shaddam
    #142
    Ha újraindítom vagy igen vagy nem
  • Justinianus
    #141
    És aztán elmúlik?
  • shaddam
    #140
    Nekem megy 64 bites win7-en mindenféle kompatibilitási módok nélkül, igaz néha nekem is piros lesz a játék
  • Justinianus
    #139
    A melóhelyen xp, de ott már megoldottam az egérkurzort, otthon win7
  • NB2
    #138
    amióta lefrissítettem az xp-t, azóta nem megy:(
  • shaddam
    #137
    Milyen oprendszer van a gépen?
  • Justinianus
    #136
    Sziasztok!
    Újabb gondom van: A munkahelyi gépemre is feltettem az age of 2-őt, itt legalább nem piros a fű, de sajnos itt meg nem látszik az egérkurzor. . Miért???
  • Justinianus
    #135
    Sziasztok.
    Az a gondom, hogy a fű inkább piros, mint zöld a játékban, ami nagyon zavar. Azt irták több helye, hogy az exploror.exe file kikapcsolása megoldja a dolgot. Csakhogy, ha kikapcsolom az exlorer.exet, akkor eltünik minden ikon az sztalról, igy a játékba sem tudok belépni. Mi a megoldás?
    Köszi
  • Stalkerking
    #134
    Nem kell pro-nak lenni, csak minimális tapasztalat legyen.

    Ami lemaradt:

    A kampány a Conquerors-hoz lesz, egy kampányon belül 4-5-6 map lesz. Olyan hatan kéne lennünk, szóval ha benne vagy Flame, akkor már csak 4 ember kell. Saját fórumok-ban ott lesz, hogy AoE Campagne Team, oda is lehet jelentkezni.
  • Flamer
    #133
    #132: hat en csinaltam mappokat.. triggerekkel. de nem vagyok pro. meg nem is kampanyokat.. de megneznem a vegeredmenyt:D
  • Stalkerking
    #132
    Helló mindenki!
    Keresnék egy jó kis csapatot, egy igényes kampánysorozat elkészítéséhez, esetleg később más kampánytémával is dolgozhatnánk. Találkoznunk sem kellene, mindenki a saját gépén csinálná az ő részét. Csak egy eszmecserélő hely kellene.

    Egy olyan kampánysorozatra(nem 1 kampány, hanem több!) gondoltam, amiben a kelták(Skócia), a spanyolok(Spanyolország), az szaracénok(Szaladin) és a britek(Anglia) harcolnának egymással. Ez négy kampány lenne, mindegyik egy másik törzs szempontjából mutatja be a történetet. A többit majd kieszméljük közösen.

    Nekem ne olyanok jelentkezzenek, akik két dolgot csinálnak a mapon, aztán annyi. Olyan fickókat keresek, akik értenek a map készítéshez és elég jól ismeri a fenti népeknek a szokásait. Jelentkezni itt ezen a fórumon, vagy a [email protected]-en lehet.
  • gooooliath
    #131
    van a játéknak valamiféle resolution patche? mert szélesvásznu monitoron nagyon szét van huzva a játék..van erre megoldás?
  • Fresh Duke
    #130
    Ok, remélem nem volt nehéz bemásolni az előző hszt.
  • oliwwer
    #129
    Ok, csak segíteni akartam, nem kell vágni a fejeket.
  • Fresh Duke
    #128
    Semmi változás, ezzel kezdtem. -.-
  • oliwwer
    #127
    start- futtatás- dxdiag-képernyő fül- directdraw off. kész. jó.

    Próba.
  • Fresh Duke
    #126
    A napokban felraktam a netbook-omra ezt nagyszerű játékot, és szomorúan tapasztaltam, hogy nem fut el rajta. Mivel a játéknak asszem nincsenek túl nagy elvárásai, ezért nem tudom, hogy mire véljem a dolgot.

    A hibaüzenetben az szerepel, hogy:
    "Could not initialize graphics system. Make sure that your video card and driver are compatible with DirectDraw."

    A gépem adatai:
    OS: Win XP Home SP3
    CPU: 1,6 GHz
    1 GB RAM
    128 MB Videokártya memória (Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family)
    1024x576 felbontás
    DirectX 9.0c

    Már néztem a neten több megoldást is, eddig sikertelenül. Ha valakinek van ötlete, hogy mit tegyek, akkor kérem ossza meg velem! :)
  • oliwwer
    #125
    erre meg az a megoldás, hogy : start- futtatás- dxdiag-képernyő fül- directdraw off. kész. jó.
  • oliwwer
    #124
    valaki jöjjön már ageofolni :D lekjóabb
  • Flamer
    #123
    lol:D
  • priby
    #122
    Age of Empires Magyarország

    ha kérdésed lenne...
  • oliwwer
    #121
    nekem is ugyn ez van, nem tudom miért. Ha pl nyerset akarok küldeni valakinek, kilép hibaküldéssel.
  • Vardar
    #120
    Hogy ha játék közben rámegyek a diplomacyra akkor hibát észlel és elszáll a játék. Ezt hogy szüntethetem meg? 2a patch van fenn, alapjáték.
  • oliwwer
    #119
    nah.. akkor ha akarsz játszani, akk a profilomban megtalálod az msn címem.
  • Flamer
    #118
    szoktunk. :D bár inkább cska munkahejen. :D
  • oliwwer
    #117
    up.
    Valaki játszik még ezzel a játékkal? mert ha igen, akkor írjon. van pár haverom, szoktuk nyomni neten, jöhettek ti is.
  • Flamer
    #116
    hát akkor azt tudom neked mondani hogy google.
  • Vardar
    #115
    Bizonyíték van?:) Nem akarom úgy meg venni, hogy aztán később ne fusson.
  • Flamer
    #114
    win7e_n ha yól tudom van ojan hogy kompatibilitás és akkor beállithatod hogy xp-t fékeljen beés ugy futassa mintha xp lenne.
  • Vardar
    #113
    Win7 és Vista alatt fut a játék?