129
Hm..
  • juhostt
    #129
    Sziasztok. Keresek Gameboy advance játékokat (lehetőleg flipppert,), és hozzá EFA Linker kártyát, tartozékokkal. ha lehet ne legyen csillagos égbe menő ára.
    Aki tud esetleg neki van, msn-en: [email protected]
    vagy e-mailban: [email protected] írjon, és megbeszéljük a részleteket.
  • kielek
    #128
    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni.
    Van egy régi kedvenc játékom GB -ról Gargoyle'S. Nem tudtam végig játszani régen és most van egy GBA SP-m Flash kártyával. Találtam is egy konvertáló progit 'gbongba' amivel *.gba formátumot tudtam létrehozni. Szóval el is indúl de olyan lassú hogy elmondhatalan.
    Valaki tuda segíteni , hogy tudnék Sp-n játszani ezzel a játékkal?
    Köszönöm
    ELek
  • Sephi
    #127
    Ezt igy ujraolvasva naon ego am :DDDD
  • Sephi
    #126
    Draga baratom tiszteletere fel szeretnem eleveniteni azokat az idoket amikor meg nem tudott helyesen irni :))))

    De tenyleg vegulis mikor javitottak ki a cimet ?:)))
  • Sephi
    #124
    Faken!
  • Sephi
    #122
    Nem mondod...
  • CSOCSO
    #121
    a /me itt nem műxik:)
  • Sephi
    #120
    /me rohog
  • CSOCSO
    #119
    légy oly szives!
  • Sephi
    #117
    Nekem EWJ es a Bombermann... az utobbi kurva jo:)
  • CSOCSO
    #116
    :)))))))))nah kinek milye van??? szerintem a top gear baromi jo
  • Sephi
    #115
    Birom hogy ez Game Boy Advance topic ... es mindenrol szo van itt csak a GBA rol nem:)))))))
  • CSOCSO
    #114
    és te megsértődtél és ezért...nah mindegy...
  • Sephi
    #113
    Hehe:)
  • Sephi
    #111
    Dikma sokkere !
  • CSOCSO
    #110
    cool
  • Dikkma
    #109
    Nekem van igazam!

    Én vagyok a minden! A PC a király!

    Dikkma rulez the World!
  • Sephi
    #108
    Remek!

  • CSOCSO
    #107
    jah:)
  • Sephi
    #106
    verison nem latod hogy o nem fejezi be? ok Csocs tied az utoso szo! Nyertel oke? Nah abba hagyuk?!
  • CSOCSO
    #105
    hm nem csak én értettem félre a szar viccedet!! nem vagyok paraszt "bammeg" azaz nem én!!én tök nomrálisan tudnám folytatni a tpicot és nem érdekelne a dolog ha anniyt mondanál: IGAZAM VAN! nah mindegy
  • version
    #102
    hadjatok mar abba ezt a hejesirasi faszsagot
    !!!!!!!!!!!

  • Sephi
    #101
    Csocs... te tenyelg hulye vagy!

    1. Nem en kezdtem a hulyezest!
    2.Nem tagadtam hogy nem tudok irni!
    3.Erdekesen mindekibe bele kotsz!
    4.Hulye gyerek vagy meg aki nem erti a viccet es paraszt is meghoza! Nojjel mar fel bammeg!
    5.Jah es toldsd fel a agyadba a humorerzeket mert ha veled viccel az ember akkor te egybol le parasztozod!

    Nah
  • CSOCSO
    #100
    gery...nah mindegy!!
    Gary itt arrol van szó hogy egy ilyen seg mint ez a sephi nekem támad hogy milyen hülye vagyok hogy nem birok írni..de ha elolvasdo az egészet megtudod hogy ennek az embernek pont annyi köze van a helyesírsáshoz mint a tv nek a német nyelv tudáshoz..tehát pont semmi!!
    és ő nem mondta hogy ő jol ir csak azt hogy én nemtudok irni:) ehhez képest igy kezdte: 50 oldalas nyelvtan dogát irtam és 5 ös lett...ahamm megnézném azt a szart én is!!meg had irjam már advance helyett azt hogy advane! pontosan hajnali fél kettőkor!!
  • CSOCSO
    #99
    "...tudsz te a géppel baszni"..nem mi akor menjé csajozni.ezé mé látszik hoyg nekem nem lenne bnőm? mi van fáj az igazság: he?
    Kedves G
    A
    ORY!
  • t0M
    #98
    Nezd meg itt Gary: ftp://206.168.250.102/incoming/_private/tmp/-=GBA=-/Roms%20(LocoDawg)/
  • Sephi
    #96
    Csocs olvasd mar el ki hujezzet elobb!! En nem szidok le senkit ok nelkul!

    Szal szereztem GBA romokat a www.gigatrace.net/gba

  • CSOCSO
    #95
    sephi te kiröhögtél jogtalanul majd lehülyéztél mikor azt itam hogy te nem tudsz irni és én tudok...akor ki is a paraszt? amugy ez advance volt mindig is csak nem tucc olvasni!
    amugy gary tudsz te a géppel baszni? nem akkor áj fel onnan és menjé csajozni!! jah nem kéne a gépet a csajjal hasonlítgatni? hát nem kéne a c64 et egy GBA val hasonlitgatni!!! ki a fasz akar digitalizálni képet egy GBA val jávccani kell a gba val és a GBA 10 szer szebbet tud mint a c64!!!!
  • Sephi
    #94
    mikike:)))) Az volt de dicsekszik hogy neki sikerult megvaltoztatni hat nem edes?:))
  • mikike
    #93
    ez nem advane topic volt?
  • Sephi
    #92
    Halod CSOCS ... olavs mar visza az elejetol ok? Akkor ki derul ki kezdte az egesz paraszkodast. Bammeg viceltem te meg azonal parasztosan lehulyezel. Szal nem hagytam annyiba de mar latom hogy nincs kivel mert egyesek parasztok de jol. Bocsnatot kerek ha mar viccelni se szabad ok? Szia!
  • CSOCSO
    #89
    32,000 colors!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!32 ezer szin! 32 bit!nem 500
    töltsd le a videot!!!!!!!
  • CSOCSO
    #87
    http://pocketmovies.ign.com/media/previews/video/backtrack/backtrack_1.avi
    ezt töltsd le!! mikor tudott ilyet a c64 ed????
  • CSOCSO
    #85
    valéami 500 color? egy kicsit több!!!!
  • CSOCSO
    #83
    c64????????
    öcsém láttad már???? a Gt kb psx szintű a többi mig jobban néz ki mint a snes!!az meg ötször jobb mint a c64!!!!amugy 15 ezeré látam itthionmeg 35
  • CSOCSO
    #81
    "en peldaul egye helyeket fetrengtem!"
    egyik beszolása...ezt ki érti??
  • CSOCSO
    #80
    joh gyorsan irsz meg hasonlok egy csomo hibát ejtesz..és leszolsz valaki mást aki nem kicsit tud gyorsan irni és ha lassan ír, persze egy hibát nem ejt..de hajnali kettőkor fáradtan kihagy egy c betűt ( aminek semmi nyoma) és te szidod az embert..ez kb olyan mintha egy kezetlen kosárlabdázó röhögne egy lábatlan focistán:) öcsém nem vagy egyszerű...
  • CSOCSO
    #79
    halgatok... egy l el!
    "aze tudod meglatszik hogy ki itt az paraszt... "
    :)))))))))))) szoval erről beszélek:)az paraszt:)hihihihi nemtom hogy nálad a paraszt valami lealacsonyitó dolog de a legutolsó iskolázatlan paraszt nem olyan analfabéta mint te!
  • CSOCSO
    #78
    Végre nem jön ez a bammeg paraszt kölök...én meg azért sértegetlek mert megérdemled!!szal ilyen hülye embert nem sokat látni...le merem fogadni benéznék a gumiszobába mindenhol ott lenne a neved!!na de nehogy mégegyszer irj ide:)Még olvasni sem tudsz:) advane:) én nem látok ilyet...
  • Sephi
    #77
    nah tudod bammeg... inkabb halgatok... aze viccbol es megart a sok... te mar bammeg sertegetsz itt de jol... aze tudod meglatszik hogy ki itt az paraszt... nah de mindegy...

    olvasd mar el elorol a topicot:))) szrinted aze kezdtuk el kamuzini mert nem volt jobb dolgunk? es latod ha nem ragaltal volna mint egy allamparaszt akkor tuti nem jutotunk volna idaig... szal kisfijam hajjal meg... CSA tobbet ide be nem olvasok! huje Advane gyerek!