129
Hm..
  • CSOCSO
    #76
    nem te magyar helyett irsz amgyar-t:) heheheeh még a magyar szot sem bírod leírni te román paraszt!! se irni se olvasni nem tudsz mert én nem látom hogy melyik az a topic aminek a neve gameboy advane lenne!!mutasd meg kérlek!!!!
  • Sephi
    #74
    Te "leehet" de kettonk kozul a kulobseg az hogy en nem jartam amgyar iskolaban es te igen es en nem irom Advance helyett Advane:)))))) Szal kussojal de jol!
  • CSOCSO
    #73
    "Ccsocs en vegeztem magyar helyesiras-t magyar iskolaban vagy te?"
    hát ecsém ha ezt a magyar tanárom látta volna...leeht hogy öngyilkos lenne... enek a mondatnak se eleje se vége..figyu én meg gimibe jártam...és? te meg valami magyart végeztél:) ami meg nem látszik rajtad! na csá!
  • Sephi
    #72
    Termeszetesen:) hogy van a draga? Nem ladtam mar majd egy eve! Szojal neki hogy aze neha johetnem meg dumaglatni!

    Ccsocs en vegeztem magyar helyesiras-t magyar iskolaban vagy te?
  • CSOCSO
    #70
    "sekit"
    :))))))) hehehe még mindig csak 12 szer több hibát ejtettél mint én!!!!
  • Sephi
    #69
    :)

    Csocso azert mert "tudk" ?:))))))
    jovan bammeg tudod mit menyel es lod fobe magad az talan sekit:)

    Na csa!
  • CSOCSO
    #67
    A TOPIC AZÉRT VAN MERT TUDK CIMEKET AHONNAN LETÖLTHETED A GAMEZOKAT A GÉPEDRE MAJD EMU VAL TUCC GAMEZNI!! nem azért hogy jo e a hülye GBA!!
  • Sephi
    #66
    rini :)))))))))))

    Nah jo itt ajunk meg! Szal eleg volt! Nah szal CSOCS igy mar oksa lesz es nem rohgom el magam oksa?

    Majd akkor kezduj el rendesen a temat.

    Szal PC nem erdemes jaccani ... es maga a GBA se! Nem latszik semmi bammeg! Sotot keprenyot mint szar! Ha nem fogod jo pozituraban nem is latsz semmit! Szal tok szar nekem nem teccik annyira ... ugyis tesom hasznaja ... meg a jatekok is bammeg...mar anno '94 ben vegig vittem oket SNES en...szal nem nagy szam... de az se semmi hogy van ra Alone In The Dark.. nah kivancsi leszek bammeg:)
  • CSOCSO
    #63
    martin kösz hogy kiálsz mellettem mindig is szerettelek:)))))))
  • CSOCSO
    #61
    én mire javítottam? én sehogy nem javítottam....de te olvasni azt nem tudsz meg rini sem!!!
  • CSOCSO
    #59
    HOL OLVASTAD EZT HOGY ADVANE?????????????ITT NEM AZ ÉN HIBÁMRÓL VAN SZÓ HANEM ARRÓL HOGY TE NEM TUDSZ OLVASNI!!!
  • Sephi
    #57
    Jah es megegyszer hangsujzom! Igenizs sokat hibazok de de nem erdekel:) Mehogy Advane:))))))))
  • Sephi
    #56
    Csocsocs:) Te magadnal vagy? Kit erdekele hogy en mennyi hobat csinalok?! Itt nem az en hibaimrol van szo hanem a tiedrol! Ha annyira bena vagy hogy meg par szot se tudsz rendesen leirni ne masokat szidjal bammeg. jah es nem tudod honnan lehet kapni akumulatort a Game Boy Advane -hoz? Mert a botba aszontak hogfy nekik csak Game Boy Advance -ho van:))))))))))))))))))))))))))) loooooooooooool
  • Rincewind
    #55
    Nézd meg a topic nevét mégegyszer :))))))))))))
  • CSOCSO
    #53
    TI MIRŐL BESZÉLGETTEK???????????????????????????????,
    NÉZZÉTEK MÁR MEG A KURVA TOPIC NEVÉT!!!!!AZ A BAROM MÉG OLVASNI SEM TUD!!!!
  • Viking
    #52
    Bazz, ennyi barmot egyrakason... En mar csak olvasom a forumot oszt' rohogok... Ehh, csak igy tovabb... :))
  • CSOCSO
    #51
    tagadd> tagadt..hm félre ütöttem..igy mostmár te csak 27 hibával ejtettél többet!!!hm majd v.hogy behozlak!!!!
    "bammeg"
    igaz ez csak egy protkos faszi mondhatja!
  • Sephi
    #50
    ... a neniked :))) Me masra gondolta?!
  • Sephi
    #49
    Jah es viking hulye a tudod kid...
  • Sephi
    #48
    Ripper:)))))))))))))))))))))) "tagadt" mi Csocs?:)
    Lolez! Szal fijam en nem tagadom hogy igen idosebb vagyok es ha jol emlekszem en nem mondtam rad csunya dolgokat ugye? Szal mar richtig meglatszik ki itt a muveletlen hulye:) De bammeg... hogy lehet Advance helyett Andvane irni?:)))))))))))
  • Viking
    #43
    Ehh... Csocso, ez szep... Itt Sephivel olitek egymast, a masik forumba Profetaval... Egyezzunk ki valamiben: mindketten hulyek vagytok... Vagy akar jatszhattok keseloset is, bar akkor egyel kevesebb forumozo lesz... Bazz, hogy lehet igy osszeveszni egy szon!
  • CSOCSO
    #42
    reménytelen kis pöcs vagy kinézem belőled a 12-t!!ezért nem is veszlek komolyan és ne is tagadt hogy idősebb vagy!
  • Sephi
    #41
    Nah oke... szal akkor draga csocsom akkor magyarul a maga a jatekok is ilyenek lesznek hogy Super Marion Advane meg F-Zero Advane?:)))))))))))
  • Sephi
    #40
    Szal en bevallom bammeg hogy nem irok helyesen mert nem akarok helyesen irni:) De hogy lehet aszt irni Advance helyett hogy Advane bammeg?:))))))))))))))))) loooooooool
  • t0M
    #39
    Mi lenne ha a temahoz is hozzaszolna valaki?
    Bar az nem a ennyire erdekfeszito :)
  • CSOCSO
    #35
    szopjá le keresztbe!
  • CSOCSO
    #33
    hát de ez kötöszködik!!
  • CSOCSO
    #31
    "mithsehogy"
    "veltlenul l irtam az a helyet"
    szerintem ne beszélgessünk el arról hogy ki ,hogy tud írni...te még egy rohadt ékezetet nem bírsz írni!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #30
    most akkor nézzétek meg hány helyes írásí hibát ejtett a Sephi:)))))nah mindegy
  • Sephi
    #29
    Jovan Csocs de te kihagytal egy betut en meg veltlenul l irtam az a helyet! de aze az nem surja igy ki a szemem mithsehogy az Advane :)))))))))))))))))))))))))))))))) lololol
  • CSOCSO
    #28
    Bocs de lehet hogy hazaváglak gyors irásban!!!amugy olvass bele egy két topicban...velem is kötözködnek pedig csak gyorsan irtam és azt is hajnali 2-3 körül..igaz irodlami?:))))))))))))))))))
  • Sephi
    #25
    Hujek:)))))))))))))) Szal az ember akkor nem ir helyesen amikor gyorsan ir! Nah en tul gyorsan irtam:)

    Kajler ki vagyol lelkem? Es a valsz igen:)

    De hogy leeht aszt irni hogy Advane?:)))))))))))))))))))))) looooool
  • Laalee
    #22
    hogy ne fogyasszon sokat...
  • amorf
    #21
    Tik mind hujek vagytok, nem bírtok a a témával foglalkozni, haem csak hogy ki ír heljesen. HURRR!

    VAn valakinek gépe? Mi a faszért ennyire sötét?????????????????????

    Castlevania ÖRÖK!
  • Laalee
    #20
    azert ha mar topcot nyit az ember neze mar meg hogy jolvan e irva :) mert igy jar sok kötekedö egyböl hurrogni kezd...
  • CSOCSO
    #19
    "irodlami "
    HEHEHEHEHHEH beégtél te hülye!!!!!!!!!!!!!!
    Hehehehe..figyuzod reggel 6-7 van!!!és most sem erok hubasan!!ehh ehh irodlami:) advane vs. irodlami
    hehehehe
  • Sephi
    #17
    Es akkor mi van bammeg?!:))
    En ejjel 4 kor hot reszgen irtam meg az egyik irodlami dogozatomat es megis nem irtamaszt hogy Advane:))))))))))))))))))) ahaahhahahahahaha
  • CSOCSO
    #16
    Nézd már meg te barom hogy éppen hánykor csináltam a topicot!!!!!
  • Sephi
    #15
    De ez akarhanyszor belepek es latom Advane en elrohogom magam:)))
  • Sephi
    #13
    Advane:))))))))))))))) Hahaha:)