205
Üdv. a \"legek küzdősportjában\"
  • peacyg
    #124
    Köszönöm szépen, mostmár világos!
  • bens
    #123
    full-contact: teljes erejű technikák, találati felület csak őv fölött.

    low-kick: teljes erejű technikák, találati felület az egész test (magyarul van combos is).

    wako-thai: teljes erejű technikák, találati felület az egész test, térdrúgás megengedett. könyökütés tilos.
  • peacyg
    #122
    Az lenne a kérdésem egy hozzáértőtől, hogy pontosan mi a különbség kick-boxban a full-contact, a low-kick és a wako thai-boxing szabályrendszerek között?
  • peacyg
    #121
    191 centimmel és 92 kilómmal kézzel csak kettősfedezék kéne és kész :)
  • peacyg
    #120
    hát ha én úgy rúgnék, mint ő akkor talán nem is kéne használnom a kezem, úgy nyernék full A-versenyeket :)
  • Brolly
    #119
    Hát amikor még amatőr volt, akkor jobban koncentrált a kzre is, de msotmár leginkább lábbal megy, pl. nézd meg a 2.videónál 2:27nél mutatják, amikor egy japán ellen harcol, nagyon nagy feje van, és ott sziten nem is rúg, hanem csak üt, és azért az ottani teljesítménye igazán meggyőző sztem. De ha megnézed az edzését, ott is szinte csak azt mutatják amikor rúg. Sezretnék úgy rúgni mint ő:)
  • peacyg
    #118
    Hétfőn kerül megrendezésre a Fővárosi Nagy Cirkuszban a 2. VIADAL.
    Ezúttal 12 magyar és 12 ukrán versenyző küzd meg egymással.

    2x5 perces menetek ötujjas 4oz kesztyűvel.
    A résztvevők stílusai: kempo, thai-box, , ju-jitsu, brazil-jitsu, birkózás, sambo...

    Bővebb információk: www.viadal.tv
  • peacyg
    #117
    Nagyon nagy fighter az tuti. Viszont lenne egy kérdésem: csak én látom kissé gyengének a kéztechnikáját - főleg védekezésben - vagy valóban kicsit gyenge? Pl amikor az első videon kiüti a csávót, a másik kéznek elvileg védeni kéne a fejét, neki meg egyáltalán nem védi... Ez csak kérdés
  • bens
    #116
    jók
  • Brolly
    #115
    Puramuk1
    Puramuk2
  • Brolly
    #114

    köszi szépen
  • peacyg
    #113
    ez a rage against-es remix
  • peacyg
    #112
    ugye Puramuk ütötte le Dekkerst? Eszméletlen harcos szerintem mindkettő.
  • Brolly
    #111
    Nekem is Puramuk a kedvencem, nagyon komoly a csávó, a videó is ohadt jó, a zenét nem tudaj vki hogy mi, a rendes címét tom, csak ez remix, nekem meg ez kéne, mert a sima az nem tetszik
  • peacyg
    #110
    Én azt mondom, hogy mindegyik fullos stílus alkalmas utcára, de mivel ott nem ring szabályok vannak, bárhogyan könnyen megütheted magad. Egyébként szerintem, ha valaki eleinte azért kezd el tanulni, hogy utcára jó legyen és továbbra is így érzi, akkor hamarabb abbahagyja, szal szerintem aki sokáig csinálja, abban kb fél év-1év után átértékelődik és magáért a harcművészetért csinálja...
  • bens
    #109
    utcára legjobb a rövidtávfutás -.-
  • almafank
    #108
    sziasztok, szerintetek a thai box utcára alkalmas ??
  • bens
    #107
    a muaythai és a thaibox ugyan az csak más nyelven van. a WAKO thaibox és a síma thaibox nem ugyanaz, mert a WAKO-ban nem lehet könyökölni és nincs idegtépő zene meccs közben.
  • imp99
    #106
    Vki tudna adni pár tippet thai-box hol van Budapesten találtam pár helyet de elég messze vannak tőlem......
    Egyébként mi a különbség a thaibox és a muay thai között?
  • PESK
    #105
    jaja nagyon durva
  • bens
    #104
    ami hiányossága van kézre, azt duplán bepótolja lábbal.
    ha nekem ilyen géppuska lábaim lennének...
  • Zsoldos
    #103
    rohadt jol hasznalja a maegerit.
  • bens
    #102
    ezt jól elb@sztam.

    szóval itt
  • bens
    #101
    megtaláltam a URL=http://video.google.com/videoplay?docid=-7851163544665086571&q=puramuk]példaképem[/URL]et!
  • peacyg
    #100
    az a film egy szar.... szerintem is keményebb ütőpárna vagy zsák
  • bens
    #99
    én az edzőtársaim fején

    könyököt, térdet zsákolással vagy ütő-rúgó párnázással.
    (tong po nem igazi...és a falat sem igazából rúgdossa a filmben. tényleg!)
  • Anotino
    #98
    Komolyra forditva, fal helyet vmi kemenyebb toltesu boxzsakra adnam a voksom. Sipcsontra szinten.
  • PESK
    #97
  • Anotino
    #96
    bedugod a daraloba, jo lesz
  • PESK
    #95
    Ti hogy szoktátok edzeni a könyökötöket?
    néha szoktam ütni kemény felületeket pl: falat. de ez jó, és van még vmi más..?
    Előre is köszi
  • bens
    #94
    sérülés -> két hónap csendes pihi
  • peacyg
    #93
    ugyanezt mondom a kempo fórumról :)
    Én élek, virulok, edzek, meg ezek...de kempo-t és nem thai-boxot, ezért nem írok ide :D:D
  • PESK
    #92
    Nahh mivan veletek harcosok????
    Semmi élet mivan ennyire megvertek titeket?
    vmi élet legyen már...
  • Brolly
    #91
    Akkor megpróbálok gíy menni, és majd meglátom mi lesz.
  • peacyg
    #90
    Akkor pont, hogy kell edzésre menni, ha nincs begyulladva és "csak" fáj. Igaz, hogy szar érzés, de én szoktam, mert attól is edződik. Eddig csak egyszer volt ilyen, hogy ilyen probléma miatt nem mentem :D
  • bens
    #89
    túledzéstől
  • Brolly
    #88
    és mitól fog egy izom begyulladni?
  • bens
    #87
    engem spec nem érdekel ha fáj a sípcsontom v a combom a rúgásoktól. de ha be van gyulladva akkor fpntos h ne edz.
  • Brolly
    #86
    És akkor nem is jártok edzésre, vagy nem is rugtók ha van ilyen?
  • Brolly
    #85
    A combom azért fáj jah, a rúgdosástól, mert sztem még nincs annyira hozzászokva. A sípcsontom meg nem tom, az minig fáj ha rúgok, meg egyből bevörösödik rendesen, az jobban fáj, pedig már egy ideje fáj.