205
Üdv. a \"legek küzdősportjában\"
  • Exiledd
    #164
    Megkérdezhetem hogy ezeket a cumokat melyik oldalról rendeled ?
  • limperatore
    #163
    a kesztyű és a bandázs 1 hét alatt megjött, de a többi még nem mert kifogytak és gyártani kellett még, de feladták már szóval jövőhéten érkezik :)
  • Exiledd
    #162
    Hello

    Vki nemtudja véletlenül hogy milyen idöpontban kerül megrendezésre a mostani K1 világbajnokság és esetleg lehet e vhol ezt figyelmül követni?
  • tobias88
    #161
    Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy otthonra szeretnék venni egy lógó boxzsákot, de néztem, hogy 20 kilótól 65 kilóig vannak! Milyen súlyút érdemes venni egy 90 kilós, elég erős testalkatú embernek(60 kilós súllyal még futok)?
  • antgecc
    #160
    Megjött már a cucc? Megbízható? Rendelnék én is!
  • FaceSeth
    #159
    Sziasztok.
    Először írok ide.
    Ha valakit esetleg érdekel:
    Nemzetközi küzdősport gála Okt.25.-én Veszprém Arénában.
    VeszprémAréna
  • bens
    #158
    minőségi kesztyűt sztem lehet rendelni, pl topten, sap... ezek mindig kényelmesek. egyébként minden kesztyűt be kell törni valamelyest.
  • peacyg
    #157
    én ugyan nem rendeltem, szóval akár be is foghatnám a számat, de szerintem kesztyűt mindenképp csak úgy érdemes venni, ha felpróbálod előtte, rendelni szerintem azt nem szabad. Mert érezni kell, hogy hogy áll a kezeden. Úgy értem, mennyire illeszkedik az öklödhöz, a hüvelykujjon kívüli ujjakat mennyire kell szorítani...minél jobban annál rosszabb...
  • limperatore
    #156
    Rendelt már valaki a muaythai stuffról?
    most rendeltem egy raja nacit, meg egy twins kesztyűt:




    meg 2 pólót ;)




    nagyon jó kis pólók vannak
  • limperatore
    #155
    van egy új hq video ramonrol
  • adamprof
    #154
    sziasztok
    szívesen elkezdeném, de nekem pest messze van
    gödöllő környékén esetleg nincs valami?
  • bens
    #153
    edzés, thai-box.
  • dealer90
    #152
    császtok,megosztanátok velem nálatok miből áll egy eddzés,meddig tart,hányszor van mióta csináljátok és mi a célotok vele?tájboxolók előnyben
  • iloz07
    #151
    [email protected] lemaradt
  • iloz07
    #150
    9ker, mester u-hoz közel,hol van thai box vagy kick box egyesület? előre is thx! menyus
  • bens
    #149
    van.
    érdemes.
  • csabika6630
    #148
    Hello.
    Valaki nemtudja véletlenül, hogy Szegeden van-e Thai-Box?
    20 évesen érdemes elkezdeni?
  • prunyijan
    #147
    Miskolcon is van lehetőség rá, nem is egy helyen. Én pl. a Vörösmarty általános suliba jártam, ott még most is van edzés kedden és szerdán 19-től 20-ig. Eléggé színvonalas.
  • Lukszi
    #146
    Helloka
    Miskolc környékén csak barcikán lehet tanulni thai-boxot?
    Ha netán vki tudna miskolcon is akkor az szoljon pls.:D

    előre is köszke
  • cibuu
    #145
    mi az a muay thai kickboxing?van egy videom aminek ilyesmi cime van,és oktató video.de akkor ez most thai box vagy kickbox?:D
  • Anotino
    #144
    aki "max kocsmabunyos" azzal sztem ne keresd a kuzdelmet, mert mire feltunik hogy beledkotott mar kitolta a szemedet, tokonrugott es a haverja 2x megszurt hatulrol :)
  • cucmalajmc
    #143
    a szemüveg annyira hátrány, hogy a küzdősportok rontják a szemet. /aki hajlamos rá akár évente 0,5-öt is romlik/ egyébként én karatéztam egy évet. és korábban fociztam. az első kyokushin edzésen majd be szartam, olyan kemény volt. focin soha nem fáradtam el ennyire.
  • cibuu
    #142
    Sziasztok!
    nagyon megtetszett ez a sport,szeretnék elkezdeni.de kellene 1-2 infő ezzel kapcsolatban.az a helyzet hogy 22 éves vagyok,és ezelött sosem végeztem semmilyen küzdősportot.ez nagy hátrány?természetesen nem az a célom hogy olyan profi legyek aki mindent megnyer,hanem csak annyi hogy ha rámtámadnak 2-3 an,vagy vmi ismerősömre akkor ki tudjak állni magamért vagy másért.
    mennyi idő kell ahhoz hogy valaki elsajátitson olyan tudást amivel azért egy pl olyan embert el lehet látni aki max kocsmabunyós.tudom hogy ez nagyon változó,és sok mindentől függ de az a lényeg hogy arra vagyok kiváncsi hogy mennyi idő után van már tényleg haszna ennek a sportnak?
    és még annyit hogy az edzések egy kezdö számára mennyire kemények?
    pl nem hátrány az hogy szemüveges vagyok?vagy lézereztessem meg inkább a szemem?
  • Lukszi
    #141
    Hello mindenkinek!!

    Multkorában megnézte az ONG BAK című filmet és nagyon bejött a thai box.Nem tudja vki hogy miskolcon hol lehet tanulni???elöre is köszke
  • peacyg
    #140
    huhuuu rongyosra néztem anno ezt a videot... erre edzettem stb stb, valami olyan van Dekkers-ben, ami igazán profivá tesz valakit. Puramuk és ő a kedvencem.
  • ryhdeksan
    #139
    a legenda
  • Soultrain
    #138
    Helló!
    Nem tudja vki h Egerben van-e Thai box klubb?Kösz!
  • peacyg
    #137
    Én (fehérvári vagyok) úgy tudom, hogy thai-box nincs, viszont van kick-box. Most speciel a Wellstar Kick-box klubra gondolok. Edzések: hétfő-csütörtök: 20-21:30, péntek: 19-20:30. Helye: Fürdősor 5., Tóparti Gimnázium.
  • beryoe
    #136
    helló valaki meg tudja mondani hogy van e thay box edzés székesfehérváron?
  • peacyg
    #135
    Thai-box klubról nem tudok, de kick-box klub van:
    Unicentrál Bull's Kick-Box és Szabadidő SE, helye: Hild József Szakközépiskola Szent István út, ideje: Kedd:18.00-19.30 Csütörtök:18.00-19.30 Péntek:18.00-19.30

    Red Dragon Kick-box és Szabadidő Egyesület, helye: Marcalváros PÁGISZ ÁMK, ideje: hétfõ, szerda, péntek 18-19,30-ig
  • musu99
    #134
    Sziasztok!!! Valaki megtudja mondani nekem hogy van-e Győrben Thay box eddzés? Választ előre is köszönöm!!!
  • peacyg
    #133
    Sajnos még a közelben sem találtam semmilyen edzőtermet. Karcag meg Szolnok viszont messze van, gondolom nem akarsz 2 órát utazni egy edzésért...
  • Polaroid
    #132
    Karcag esetleg? Igaz, hogy oda is kell utazni, de mégis ez van legközelebb.
    Edzések:
    Kyokushin Karate (hétfő-szerda-péntek kb. 17 órától-pontosan nem tudom)
    Thai Box (hétfő-szerda-péntek 18:30-tól). Mindkét edzés a Városi Sportcsarnokban van. Ha érdekel nézd meg egy este.Volán menetrend
  • gyuri00
    #131
    Túrkevei vagyok szerittem utt a közlber naogyn semmi ninics:S Szolnok biztos van de én meg nem karok
    uzgatni
  • peacyg
    #130
    ZBK KempoKickbox-thaibox
    MKSZ Kempo /klubok
    Kurayfat Kempo
    Krav Maga
    Kyokushin Karate
    Ju-jitsu

    Egyelőre ennyi. Ebből szemezgess :)
    Amúgy úgy egyszerűbb, ha elmondod hol laksz, hátha tudok úgy segíteni.
  • gyuri00
    #129
    nem tudsz mondani egy oldal ahol le vannak írva hogy hol merre lehet ilyeneket tanulni mert é egy elég kisvársba lakok és itt semmilyen harművészetet neml ehet tanulni csak úgy kiváncsiságból elmmnék egykét edzésre aszt madj látom:)mert én még ilen fél sportokat neműzetem
  • peacyg
    #128
    Ha utcára kell, akkor inkább neki se állj, mert hamar meg fogod unni. Egyébként én azt mondom, hogy utcára egyik sem alkalmas, mert egyik sem arról szól. Viszont ha jó bunyós akarsz lenni, aki sokféle helyzetben megállja a helyét vagy saját stílusát rá tudja erőltetni a másikra akkor felsorolok párat: box, kick-box, thai-box, kempo, sanda, kyokushin karate, sambo, ju-jitsu, brazil ju-jitsu, kudo daido-juku aztán egy-két helyen lehet tanulni "utcai harc"-ot is. Ja és még egy önvédelmi rendszer: krav-maga. Ezek olyanok, amik viszonylagosan kevesebb időt igényelnek, hogy éles helyzetben is tudd használni.
    De hangsúlyozom: úgy nincs értelme ilyet tanulni, ha le akarsz menni ezután bunyózni az utcára. Ahhoz, hogy harcművészetet vagy küzdősporot tanulj kell érettség fejben.
  • gyuri00
    #127
    utcára melyik a legalkalmasabb küzdősport???
  • bens
    #126
    én nem tudok róla, de nem tudom elképzelni h nincs
  • almafank
    #125
    nem tudja valaki, tolna megyében van thai box??