205
Üdv. a \"legek küzdősportjában\"
  • DigitalPunk
    #205
    Egy másik nagyon hasznos oldal: thai box oktatás
    Tessék sportolni, minél többet!
  • DigitalPunk
    #204
    Természetesen a thai box a leghatékonyabb :-)
    Gyertek, próbáljátok ki ti is!
  • asddodi
    #203
    Sziasztok!


    Újszerű boxgép eladó

    A képen látható sport eszköz kihasználatlanság miatt eladó. A gyári elemmel (2db ceruza) még működne, ha nem hagytam volna el Smile 10 különféle programot tud, a játéktól a több menetes profi box edzésig (különböző kombinációkat kell ütni, különböző ütemben). Igény esetén ajándékba adok mellé egy házilag készített állványt.
    Az eszköz Budapesten vagy Gödöllőn megtekinthető.
    Videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=_aM5pluPsTI

    http://www.jofogas.hu/budapest/Ujszeru_boxgep_elado_15887752.htm

  • Lendizmus
    #202
    Sziasztok!

    Eladó az új Saman feszített labdám!

    Bővebb infót a következő linken olvashattok róla:

    http://www.jofogas.hu/pest/Elado_Saman_feszitett_labda_13512262.htm

    Érdeklődni lehet a [email protected].
  • 29spotty
    #201
    Hali!Itt találhattok érdekességeket. Meg a facebook oldalukon is, minden nap. Csatlakozzatok!Box, Thai box...
  • twinsking
    #200
    Thai box felszerelések: twins.hu
    Boxkesztyű: twins.hu/boxkesztyű
    Sípcsontvédő: twins.hu/sípcsontvédő
    MMA kesztyű: twins.hu/mma-kesztyű
  • pityesz29
    #199
    Ha szeretnétek több mindent megtudni a thai-box világáról, akkor ajánlom ezt a linket:


    thai-box.info
  • pityesz29
    #198
    Ezen a webcímen mindent megtudhatsz a thai boxról:
    thai-box.info
  • lexusrx
    #197
    Boxterem.hu
    Box, Kickbox, Thai box edzések folyamatosan egész héten.
    1142 Budapest, Nagy Lajos Király útja 136. Belső udvar.
    www.boxterem.hu
  • tmp
    #196
    Legek küzdősportja :D? a csicskák tájboxolnak
  • Luigi5
    #195
    Sokan kerestetek THAI-BOX edzéseket Dunaújvárosban. Én Érden tartok magas szintű THAI-BOX és TAEKWON-DO edzéseket hétfőn és csütörtökön. Autóval hamar elérhető és ha többen ültök egy autóba, anyagilag is jobban megéri.
    Fiúk, lányok, kezdők és haladók (akár versenyző szintig) jelentkezését várom!
    Tel: 06-70-945-55-52
    Facebook: Luigi Németh
    Hívjatok telefonon, ha bővebb információra van szükségetek!

    Németh Lajos (Luigi)
    taekwon-do mester
  • gerry800
    #194
    Bárkit akit érdekel Thai box illetve Muay Thai-os cucc, az irjon Nekem. Én Thaiföldön vagyok, Bangkokban, igy sokkal olcsóbban, nagyker áron jutok hozzá, már rendeltek egy páran tőlem, és nem csalódtak. Mindent be tudok szerezni.
    Email cimem: [email protected]
  • zdlr
    #193
  • sedor
    #192
    Sziasztok.

    Én is Dunaújvárosban keresek edzést. Valaki tud valamit arról h egyáltalán van- e ? Régebben volt azt tudom.
  • Geri85sz
    #191
    Aerlisz!

    A profi versenyeken főleg a boxban több száz ütést kap egy egy versenyző, ami valóban károsan hat az agysejtekre. De hangsúlyos hogy ez a profi világ. attól hogy eljársz edzeni még nem fog megfogyatkozni az agysejtállományod, szerintem majd lassan a haverokkal való iszogatást többet fog ártani, akkor már inkább járj edzeni. meg azért a thai boxban több a testre mért rúgás. szóval hajrá
  • Aerlisz
    #190
    Sajnos A szüleim nem engednek semmiféle boxot.

    Mertohgy egy-egy fejütésnél pusztulnak az agysejtek. Ez valóban így van?
  • PjotrS
    #189
    Szevasztok!

    Esetleg tud valaki Dunaújvárosba edzést?! Láttam egy előttem kommentálónak a postját, hogy ő itt tolja(igaz egy éves a komment), de én még nem találtam se edzőtermet, se pedig információt esetleges edzésekről.
    Nagy örömmel venném ha végre tudnék valahol edzeni..
  • zdlr
    #188
    thaibox.hu-n van egy szolnoki elérhetőség, a lap alján keresd.
    feltétele elvileg nincs, csak a kitartás.
  • Aerlisz
    #187
    Üdv,

    Én egy 15 éves kissé kövér gyerek vagyok. Szeretnék Thai-box-olni. Láttam Thai-box-os videókat, egykét részletett is ekkor is tetszett aztán láttam a Vitathatatlan című filmet ami azt mondatta velem hogy akkor valahogyan meg kell tanulnom. Tudom hogy a filmben voltak megjátszott dolgok, de nagyon megtetszetek a rugások is. Szóval Jászladányi vagyok Szolnok megyében de most Szolnokon vagyok kollégista és szívesen járnék.

    Nemtudom hogy mennyiért tartják az edzést?
    Azt sem tudom hogy mik a feltételei... semmit szóval egykis tájékoztatásra volna szükségem.
  • pelezinho
    #186
    Szia CBF
    szeretnék rendelni a muaythaistuffrol és afelől érdeklődnék h mennyi a postaköltség,mennyi idő alatt szállitják ki stb..

    előre is köszi
  • Bruk
    #185
    Gondoltam én is hogy nyitok topikot de látom hogy már van. Ahogy látom a ratyi kockáktól ennyi telik.. a gúnyolódás meg az x-box. Az életben meg se mukkannak. Szánalom...
  • 22351665
    #184
    a lényeg h ne próbálj meg egyből magasra rúgni. a legjobb módszer a cél elérésére, ha minden nap, de tényleg minden nap nyújtasz egy kicsit.
    ha lelkiismeretesen csinálod pár hét alatt elég szép eredményt tudsz elérni
  • limperatore
    #183
    én már sok mindent vettem ott, a visa-s kártya tökéletes
    de ha biztosra akarsz menni akkor a www.paypal.com -on regelj és 400 ft ellenében 100% h nem veszik el a pénzed
  • 19Petii
    #182
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem h vlki nem tudja-e h lehet-e a muaythaistuff.com-ról postai utánvéttel fizetni vagy ha nem akkor h biztonságos/érdemes?
    Elöre is köszönöm!
  • Freeeee
    #181
    http://home.tvnet.hu/~daniboy/tkd/sparga.htm
  • roberto
    #180
    Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni hogy hogyan tudnám a lábizmaimat kellően kinyujtani egy magas lendítéshez vagy rúgáshoz?
    aztán ha ugy alakul elkezdeném ezt a sportot!
    Köszönöm a segítségeteket!
  • limperatore
    #179
    igaz :]

    más:

    Érdekel valakit Twins kesztyű? 16.000 ft körül vannak, vadonatújak
  • Tyler1
    #178
    nem csak thaiföldön használnak könyököt...
  • limperatore
    #177
    nem, muay thai-ban nincs földharc, könyök van viszont Thaiföldön
  • bazsa06
    #176
    Hello én is Thai-boxolok! Dunaújvárosba nyomom! Üdv mindenkinek és jó edzéseket!:)
  • mdx
    #175
    hello, 4honapja thai boxolok és 3honapja lesérültem de ettől függetlenül jártam, aztán meguntam h irdatlanul fáj minden edzés után és elmentem orvoshoz azt mondta h hematoma (vérömleny az izom között) elmeszesedett és azért fáj...ez normális?:D
  • Milka
    #174
    nekem azt mondták hogy a a muay thai-ban oktatnak földharcot is amit thai boxban nem.de énis ara gyaakodtam amit mondtál,hogy ugyan az csak thai-ul.kösz
  • Tyler1
    #173
    muay thai = thai box - thai nyelven van annyi!
    különbség az max. a tradicionalitásban van. Thaiföldön még sokkal keményebben tanulják és csinálják, kevesebb szabály van mint a nyugati változatában, sokkal többet engednek harc közben!
  • Milka
    #172
    még anyi,hogy van külömbség a muay thai és a thai box között?mintha azt mondták volna hogy más a 2..?mi a külömbség?melyik a jobb?
  • Milka
    #171
    köszi,sztem az 1.jó is lesz majd:)
  • limperatore
    #170
    1. RE-GYM MUAY THAI CLUB

    RE-GYM MUAY THAI KLUB KÖZPONTI EDZŐTEREM ÚJ HELYRE KÖLTÖZIK!
    November 03-tól a Budapest VI. ker. Szív u. 16. ( bejárat a Szegfű utcai pince lejárat felől)

    Érdeklődni lehet Rehák Györgynél a 06-30/560-5216 - os telefonszámon.


    2.

    Budapest - Budafok, XXII. kerület, Borkő u. 12.

    Edzések ideje:
    kedd: 18.00 - 20.00
    csütörtök: 18.00 - 20.00

    Érdeklődni lehet Vörös Rolandnál a 06-70/314-3419 - es telefonszámon.

    3.
    1164, Budapest Battyhány Ilona u. 8/b.
    Bánhegyi Zoltán, T: 20/975-18-70
  • Milka
    #169
    vácon,pest fölött 40km,20perc vonatal:)szal pestre járok suliba is,ugyhogy nem gond ha ott van
  • limperatore
    #168
    hol laksz?
    re-gym-nek 3 kihelyezettje van
  • Milka
    #167
    csáó,el akarok kezdeni muay thai-ozni,pesten tud valaki valami jó edzőt?
  • limperatore
    #165
    www.muaythaiart.com
    www.muaythaistuff.com

    asszem a stuffról rendeltem, de az art gyorsabb azt mondják