220
Global Operations avagy a reális modok leendő királya?
  • Lazarus
    #23
    Magyar szerver? Mondj néhány IP-t plz!
  • skorpio7
    #19
    Inkább megvárom én is a CZ-t .Azt a két videót , amit eddig láttam a GO-ról , hát a nem igazán tudott megfogni .Maradok addig is WOLF-nál , ha már multi-ról van szó , bár az nem éppen egy stílus ezzel a programml . :)
  • Lazarus
    #18
    Csak multi van, szerencsére.. Egy kalap szar lenne ez a játék mesterséges intelligencia ellen

    Hát lehet hogy a CZ jobb lesz de 1enlőre ez van ;)
  • D3t0nat0r
    #17
    Na jól van letöltöm, csak nehogy leszóljatok, hogy úgy szidom a játékot hogy ki se próbáltam :)

    Singleplayer van benne egyébként?
  • zplayer
    #16
    Na egy restart utan mukodott, csak nem talaltam el a tuszig :))
  • zplayer
    #15
    lehet en egy uberlama vagyok de nekem meg egy darab pisztolyt sem sikerult vennem :( nulla loveval kezdtem ez vmi bug?
  • D3t0nat0r
    #14
    Az előzetes videók, és a haverjaim elbeszélése után én nem töltöm le.. Fenének sem kell egy CS klón Q3as realitású sebzésekkel..
  • Lazarus
    #12
    Itt 1 gyors szerver klán szerver!
    206.190.89.62:28672
  • Lazarus
    #11
    1szerűen nem lehet letenni!

    És még a grafika is szép..

  • Lazarus
    #10
    2 féle para, távcsövet lehet venni az 1ikre + 200as tárat. 2 féle puska mindettőre lámpa szerelhető. nemtom hányféle pisztoj, lehetrájuk rakni lámpát, lézert 1 forgótárasra még távcsövet is. AK távcsővel, m4a1 távcsővel, nagyobb tárral, hangtompítóval. mindenféle mesterlövész puska, sok fajta MP5, USP lámpával meg mindennel. Szal van minden!

    Itt 1 kép a fullos m4a1ről:



    Holnapra sok magyar játékost akarok látni az SG-ről!
  • Lazarus
    #9
    Rengeteg fegyver van! ráadásul fel lehet extrázni őket mindennel! A pisztojra lézert, a könnyű és nehéz fegyverzetre távcsövet, Cmag-es(vagy mi a szösz) tárat ami mindössze 100 töltényt bír el 1szerre, vannak mindenféle gránátok, gázmaszkok meg 1 rakás király dolog
    Most írtottam a hülye németeket 1 hangtompítós, C-mag-es, távcsöves M4A1-el :D
    Ajánlom hogy próbáljátok ki!
  • Lazarus
    #8
    Gyerekek ez Gamma Rulez!!!
    Legalábbis a Béta verziója!
    Töltsétek le ti is innen
  • Mighty
    #7
    Nah, fel is tettem. Az upload/GlobalOperations_E3video könyvtárban található.
  • Mighty
    #6
    Letoltheto egy 8 perces E3 interview video.
    (Este felteszem majd a supergasmez ftp-re, mert igen lassan csordogalt lefele)
    Igertetes, bar ellenfelek nem voltak bemutatva.
    A vegen elhangzik a buvos szo: karacsony :)
    Kicsinyket messze van ugyan, de inkabb varjunk, es legyen utos a game :)

  • Mighty
    #3
    http://www.globalopsgame.com/
  • Mighty
    #1
    Elolvastam ezt a cikket: http://kapocs.trefort.net/cikkek/cikk.pl?listazas=globaloperation&type=e

    Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz belőle. Addig is a StrikeForce-szal gyakorlok.