220
Global Operations avagy a reális modok leendő királya?
  • FREAK
    #76
    Ja, és M16.... Köszönöm :)
  • FREAK
    #75
    Én legalább fél éve már nem CS-zek. Ugathatok?? :)

    Szóval ami a grafikát, mozgást illeti, abban szerintem a jó öreg CS még nem talált méltó ellenfélre. Nem a textúrákra, hanem a player modellek kidolgozottságára, és a pontos, real mozgásra gondolok. Bár egy pálya alapján még nem illene véleményt alkotni, de nem hiszem, hogy sokáig lesz sláger a GO (max a CSCZ-ig :))))

    Ami kurva jó benne, az a sok fegyver és a még több módosítási lehetőség.

    A többit, majd ha kipróbáltam lanon.
  • FREAK
    #73
    Nem háborúzni kell, fűteni!!! Lősz kettőt és ráég a kezed az AK-ra :)
  • Blasta
    #72
    Ez a vizben is működik dolog olyan, mintha Bp-en lax és veszel egy f50-est! Lehet, hogy megy 300-zal, de Te azt soha nem fogod megtapasztalni!
    Vagy a 200m-ig vízálló Casio karórák! Mikor mész Te 200m mélyre? Ha búvárkodszm akkor tuti nem Casio-t veszel, ergo felesleges ez a 200m vater resistant thing.
    Ugyan ugy az AK-nál! Vízben nem lövöldözik senki, max amig átkel vagy kimászik a vízből az pedig az M16-nak sem esik túl rosszul.
    -50 fokban meg ki az a barom, aki háboruzik?? Megteheti, de ugyan minek? Mozogni is nehéz olyan hidegben, nemhogy lövöldözni :-)))))
  • FREAK
    #71
    Ezen röhögnöm kell.

    Mindenekelőtt, te nagy fegyverszakértő, az nem M4 volt, hanem egy M16, ami már Vietnam óta standard fegyver nem csak az amerikai erőknél. Ha valami típushibája lenne, az 40 év alatt kiderült volna. Besülni meg tud egy Kalasnyikov is, ha nem tartják tisztán, honnan tudod te, hogy az a puska hogy lett összeguberálva????

    Taktikailag meg ezerszer jobb az M16. Legalább kétszer akkora a firing rate, pontosabb, mindenféle tuningokat lehet rá pakolni, és a kis kaliber miatt nem öl olyan nagy százalékban, csak sebesülteket eredményez, ami legalább háromszor annyi ellenséges katonát lefoglal, mint ha minden találat ölne. Jó az AK mondjuk bankot rabolni, ahol látványosan szét kell lőni a berendezést, de háborúban kb. olyan, mintha gránáttal bowlingoznál........
  • D3t0nat0r
    #70
    Nyugi max, csak vitzelődtünk
  • D3t0nat0r
    #68
    Lehet benne valami :))
  • FREAK
    #67
    és egyben gyanús is :)))


    Vaktölténnyel lőnek bele, és a sín preparálva van, szikrázva kirobban belőle egy darab

    A valóságban szart sem ér az AK, de a katonák önbizalma miatt ezt eljátszák velük :)))))
  • D3t0nat0r
    #66
    Akkor ez egy eléggé bejáratott dolog lehet a katonaságon :)
  • FREAK
    #65
    Nekem meg egy volt kollegám mesélte, hogy amikor bemutatták nekik az AK-t ez volt a teszt.
  • D3t0nat0r
    #64
    Eléggé valós népmese, mert amikor faterom katona volt kipróbálta, és tényleg átüti
  • Mighty
    #63
    hmmm...nepmese :)
    Igaz vagy sem, qrva eros az AK!

    Mindegy a jatek nekem nem tetszik...:(
    Igaz, ez meg csak demo.
  • FREAK
    #62
    AMúgy a játékról : kurva jó, hogy olyan sok fegyver van, de a grafikától nem estem seggre.
  • FREAK
    #61
    hmmmm ez a sínes dolog ismerős nekem......

    Nem véletlenül honvédségi sztori (200 méterről egy darab sínnel?)

    Mert akkor van egy közös ismerősünk, vagy csak egy kamu sztori az egész :)
  • Mighty
    #60
    AK47: eleg egy loves is....legalabb is az eletben...(tudhat valamit ez a gepkarabely, ha atviszi a vonatsint...) Nem hiszem, hogy pancelkent vastagabb cuccost viselsz a mellkasodon :)
  • Lazarus
    #59
    Még ötletes karakter a wallhack-er Recon :)

    Alig várom hogy kijöjjön a játék!
    Aztán VIP-t kereső lézer és halogén fénybe burkolt ember csoportok szántsák a magyar szervereket!
  • FREAK
    #57
    ahhh, ezt lehetetlen 56k-n játszani..... 200+ ping, szakadozott kapcsolat.....suxxx

    Csak Kyro-n csinálja, hogy adott pillanatban átlátszanak a falak, és faszán lehet látni, mit csinálnak az arcok? :)))))
  • Nark
    #56
    193.6.183.50:28672
  • D3t0nat0r
    #55
    Mi a magyar server címe?
  • FREAK
    #54
    bazzzz

    mi ez a faszság hogy csak dedi szerverrel megy???
  • Nark
    #52
    Ehh.állandoan fullon van az egyetlen magyar server
  • I.C.ram
    #51
    mi a faszert van magyar szerver ha csak magyarok nem tudnak belepni??
  • Nark
    #50
    Különösen a karakterek erdekesek..Loptak egy kicsit a wolfibol is.( medic)
  • Nark
    #49
    Szerintem nagyon jóóóó.Vissza neztem megint a couter srike-ra es arra jutottam hogy ha nem is valtja le de nagyon sokan valtani fognak.Egyebken van magyar server csak allandoan fullon van agy jelszavas es nem tudom a jelszót...
    Más..A The all-Seeing eye kivül van mas server kereső ami hasznalható??Kivéve a gamespy mert az egy szar.
  • Lazarus
    #48
    Az animációk is egész jók.. hangot nem tudom bírálni mert nekem csak stereoban megy, úgy viszont kifogástalan..
  • I.C.ram
    #47
    hat folkene mar rakni azt a dricetx-et! :D

    www.microsoft.com\directx
  • FREAK
    #46
    Ha csak a sebzés a gond, arra biztos lesz peccs. Mozgás, hangok rendben?
  • Lazarus
    #45
    A játék rlz! A sebzés néha érdekes.. :)

    Nekem az teccik igazán hogyha valaki eldob 1 fegyvert amin éppen lézer vagy lámpa volt bekapcsolva, akkor a földön is világítani fog, Sőt felvétel után még a hátadon is :)
    Nagy robbanásoknál meg sípol az emberke füle és a hangok eltompulnak.
  • FREAK
    #42
    namostakkor

    mindent félretéve két kérdésem lenne.....

    1. Jó a játék vagy sem?

    2. Most akkor mi van a sebzéssel?

    Én láttam videokon olyat, hogy pisztollyal egy fejlövéssel kinyírtak valakit, AK47-tel egy rövid sorozat elég volt mellre (ami ugye nyilván védve van), szóval nem tűnt olyan gyengének.
  • Krinyo
    #40
    valaki help!
    Minden server passos,vagy time out.
    Hogy a faszba lehet jáccani?
  • Mighty
    #37
    megneznelek SF-ben faszkalap
  • Lazarus
    #36
    Mert ráérnek..

    Magyar szervert támogatom! :)
  • I.C.ram
    #33
    kene magyar szerver de PASS-szal! mert kulonben ozonlenek a nemetek!!

    ez lenne a neve hogy a-jelszo-hungary a szervernek es akkor csak magyarok tudnanak bejonni!
  • Mighty
    #31
    Ocsem....ez is tisztara CS....ugra-bugra ide-oda futok kozben probalom leszedni az ellent jatek az egesz...Nekem egyaltalan nem tetszik.
  • Lazarus
    #30
    Nem hinném hogy viccelek :) Onnan jövök..
  • zplayer
    #29
    Figyelj koma te ugye viccelsz, ez a szerver be se jelentkezik.... Mar haromszor is ellenoriztem jot irtam e be.. :)) 9999 ez a ping. LAN...
  • Lazarus
    #28
    Gyertek ide: 206.190.89.62:28672
    Ez nem lagol semmit és még pass sincs! Most is üres..
  • D3t0nat0r
    #27
    Ja és miért nem tudok gamet(servert) kreálni? Legalább megnézném 1edül a fegyvereket :(
  • D3t0nat0r
    #25
    Najó, majd szóljatok ha lesz magyar server. Eleve 200as pingű a legjobb, és 80%ban passwzettek :(
  • D3t0nat0r
    #24
    Na kb. 6kor én is ki fogom próbálni. Addig meséljetek a játékról, gépigény, eddigi tapasztalatok stb..