26
  • #26
    gyerekek, mit szolnátok egy kis RedAlert partihoz.
  • Sith
    #23
    Látom it van az ész. Itt mindenki tisztába van egy atomháború következményeivel. Ugyhogy én csak támopgatni tudlak titeket: HAJRÁ CSAK LÖJETEK!!!
  • Zocsi
    #19
    Basszák + magukat az oroszok, hogy annyi eszük sincs, hogy belegondoljanak abba, hogy mire képes 500 atombomba egyszeri felrobbantása! Szétpereg a Föld... Bassus, megyek az Alpha-ra. Ott legalább biztonságba leszek a I. Világégéstől (3.VH).
  • Coine
    #15
    Én is csak 1et mondok : qrvára dögöljenek meg mind2en, amcsik és ruszkik is, ja meg azok is akik az amcsik mögött állnak......

  • Coine
    #14
    ez sirály volt :-))))))))))))))))))))))))))))
  • ixyon
    #9
    LŐJÉK MÁ SZÉT 1MÁST!
    de ettől függetlenül oroszország esélytelen. míg ők minden erejüket megfeszítik pár robbanófejért, USA kiköpködi a rekétevédelmi rendszert, meg mellé ugyanannyi bombát, mint a ruszkik, oszt szevas. meg ottvan ugye a NATO... +oroszorsazágot gazdasági embergókkal igyen könnyen térdre lehet kényszeríteni, és ezt ő is tuggya. nem hiszem, hogy bármi esélye lenne...putyin valami néplelkesítő beszédet mondott, merg üres szavakkal dobálóddzott.
    meg ha már van 1 rakétavédelmi rendszer, akkor ugye belőni is sokkal nehezeb...
  • pilóta
    #4
    Ez elég érdekes cikk, már abból aszempontból, hogy sem az oroszoknak, sem az amerikaiaknak NINCS olyan rakétájuk, ami csak egy robbanófejjel rendelkezne (már vagy 30 éve).
    Viszont szerintem az amerikaiak csak örülhetnek Putyin kijelentésének, hiszen a hidegháborút is azzal nyerték meg, hogy az oroszok még a malacperselyt is feltörték, hogy még néhány rakétát építsenek, most meg még rosszabb helyzetben vannak anyagilag.
  • MuERTe
    #3
    hehe
    faszbush minden uj hőerőmüvére egy robbanofej jut:)))