39
Mi a véleményetek a Samu gyerekről?:-)
  • PLackó
    #39
    nah up :DD
    most elővettem ezt a game-t.miért van az hogy minden szerveren kb. 300 -as a pingem?hol lehet ezen állítani?
  • Viking
    #37
    Zolee, tom, az "kicsit" brutal...
  • Att
    #36
    Az tuti:-))) Főleg, ha nem írtad be a fegyverkódot:-))))
  • Viking
    #34
    Fiuk! Egy jo poen az elso palyan! Amikor kezdtek menjetek hatra, le az emelkedo legvegere, onnan latnotok kell jobbra es balra is egy-egy ajtot... Menjetek oda valamelyikhez, "please giveall"-al szerezzetek fegyvert, majd agyuval lojetek az ajtoba! (kessel is lehet, de az ***** sok ido lesz) Es aztan have fun! :-)
  • Shep
    #33
    Azt el is hiszem, én meg nemis igen fogok mert letöröltem ezt az igen szép ám undorító játékot.
  • Att
    #32
    Shep, arra nem merek vállalkozni...egyenlőre:-))))
  • Shep
    #31
    Végigvitte valaki nem a legnehezebb hanem az egyel feletti fokozaton?
  • Shep
    #30
    Yes that was serious, but finaly over.
  • Viking
    #28
    Bisz, probald meg szetloni a ket szobort!
  • Pali
    #27
    Nekem olyat csinált a game, hogy a talán 2-ik vagy harmadik kulcs után visszahajintott vagy két pályával korábbra, és ott folytattam mintha mi se történt volna, mindent elfelejtett, szörnyeket, stb., mintha most járnék ott először.
    Egy érdekes kis terem után történt a balhé, ahol lelőttem vagy 30 ugráló macskaszerű csontvázat, aztán egy zsák békát (közben volt egy pár normálabb ellenfél is, de az nem érdekes), a békák után pedig egy bazi nagy piros démont. Aztán átmentem egy bejáraton, kis anim, igen, megvan a kulcs, és visszadobott két pályát...
  • Shep
    #26
    It was very serious!!!
  • Shep
    #24
    Persze, nem gondoltam teljesen komolyan de van benne vmi ugyanis a kisebb ellenfeleknek 1, a közepeseknek 2, a nagyobbaknak 3-4-5 vágás elég.

    A vége elég durva volt, az a főszörny meg elég kicsi volt.
  • Shep
    #22
    Tudtátok, hogy a kés a multitáp fegyver a játékban?
  • Shrike
    #21
    Első dolgom volt a gamecopyworld csak az istennek se akarta letölteni, mindig visszalinkelt a lap elejére, de mára kijavították és már le is töltöttem.
  • Viking
    #20
    Hopp, ez el*******... Gamecopyworld
  • Viking
    #19
    Nesze, gamecopyworld-on is nezz korul neha... Ime...
  • Shrike
    #18
    Felraktam az 1.02-es patchet, csakhogy másolt a CD, így most nem indul el. Nem tudtok egy helyet, ahonnan le lehet tölteni egy cracket?
  • RangeR
    #17
    Aha,tényleg volt normálon hancúr:)
  • Att
    #13
    Bisz, ott kell lenni mind a négy ankhnak, ha keresd meg,nem nehéz +találni...Nem kell visszamenni sehova
  • Att
    #12
    Azért néha kell ilyen game is, egy kis agyatlan lövöldözés:-)
  • Shep
    #11
    Jól van már azért nem kell lenézni mert nem foglalkoztam a helppel meg ilyesmi különbenis mindíg akkor játszom vele mikor időszűkén vagyok, egyébként meg jobban szeretem az olyan progikat amikben gondolkodni is kell lásd Day of the Tentacle
  • Anee
    #10
    jah
  • Att
    #8
    Nem a sewersen van a víz alatt egy kapcsoló? azt kell megtalálni, (nem túl nehéz), és máris kitárul az ajtó...De ha az ajtón use-t használsz, analizálja, és a netricsa kiírja, mi a probléma...
  • The Lord
    #4
    Gyerekek, nézzetek a topicocban kicsit hátrébb, ott kidumáltuk ezt a progit 1000L
  • Shep
    #3
    Elakadtam a Sewers pályán bemegyek az elso ajton megolom aki bent van, felmegyek a lépcsőn, van ott egy ajtó de nem nyílik ki mit kell csinálni?
  • Att
    #1
    Végignyomtam:-)
    Mondjuk ehhez elég volt pár óra, pedig nem vagyok HCgamer.
    A játék stílusát tekintve a Doom-Duke féle "darálós" stílus, már nagyon hiányzott egy ilyen...De azért a kedvenc továbbra is a Half-Life:-))) De amúgy télleg Qra teccik a játék, bár a legkönnyebb "tourist" fokozat szemtelenül könnyű, mintha "IDDQD"-ztünk volna:-)))(gy.k. Doom sérthetetlenség kód:-)) Ekkora mozgolódást rég nem láttam már FPS-ben, talán a Doom2 utolsó pályáján annakidején:-))(Be is lassult tőle akkoriban rendesen a Dx2-80-Trident8900 páros:-))
    Amúgy ami még Qra tetszik a proggyban , a grafikus motor. Amellett, hogy szép, lehet bármennyi kedves kis lény a pályán, abszolúte nem lassul be! A másik dolog a humor. Majd' kifeküdtem a röhögéstől, mikor fel akartam venni egy tablettát, az meg odébbfutott, közben meg hisztérikusan felröhögött:-))) De az is jó volt, mikor jött szembe a kőgolyó, Samu elkezdte fütyörészni az Indiana Jones zenéjét:-)) A szörnyek közül rendesen szétröhögtem az agyam a Kokón:-))) Ez az a boxkesztyűs fejetlen figura harsány "ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ" ordítással:-)))
    De a mozsárágyú se semmi:-))))