45528




résztvevő asztalok
jelentkezni a kép mellé írt szolid "versenyre" szöveggel lehet, szavazás majd

  • Lathronos
    #45288
    Írj sztewe-nek, én sajnos csak a rainmeter-hez értek, de ahhoz sem túl sokat. :(
  • Lathronos
    #45287
    Igen. pl. LeftMouseDownAction=!Execute ["C:\Users\Olivér\Képek"]

    Egyébként a C: és D: meghajtó monitor is így van megoldva, ha rájuk kattintasz, megnyílnak az intézőben. :)
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.25. 01:02:34
  • bajgunar
    #45286
    Köszi szépen a tanácsot, megtaláltam. Van ami tölthető, de van benne halott link is. Mind1, amit leszedtem az már magyar volt!
    Igaz voltak benne hibák itt-ott, azt javítottam és igazítottam a szövegen is.
    Király lett, már magyar, hibátlanul működik. Az az A (alacsony) és M (magas) értéket kéne kicserélni Szél re, és már meg is felelne.
    De az már nekem sok :D. Max ha jobban belefexek a kütyü szerkesztésébe.
    Am. nincs a kütyü szerkesztőbe ilyen visszavonás 'gomb'? Vagy csak én nem találom. :/
  • oliwwer
    #45285
    Hogyha mappát szeretnék betenni, akkor ugyanúgy az execute után kell másolni a címet? Vagy valami más kódja van (open, akármi).

  • Lathronos
    #45284
    Sztewe ezt már megtette, ajánlom figyelmedbe a következő linket: MAGYAR XWIDGET PACK

    A HTX is köztük van.

  • bajgunar
    #45283
    Hy. Látom nagy modder-ek vagytok. Xwidget-et nem ismeritek véletlenül?
    Van hozzá egy HTX Home skin.
    Annyi a bajom (nem baj, csakhát kicsit zavar), hogy nem magyarul írja ki a napokat, meg adatokat.

    Tehát itt. Meg ha rákattintok és megfordítom az adatokra ott sem magyarul írja.
    De ha benyomom a hely beállítást, stb... Ott meg magyarul ír ki mindent.
    Van benne szerkesztés is, de hiába írom át, vmiért mégsem megy. Berakhatom helyettesítő szövegnek is, mégsem megy, sőt teljesen megáll a napok listázása, de az előrejelzés meg mégis megy tovább.
    Lehet azért, mert az adatokat az accuweather-ől olvassa, azért? Csak nem értem, fele magyar fele angol. Ezt kéne valahogy 100% magyarítani. Jah és kivenném az a H: L: értéket, és inkább a szelet raknám oda. De azt már nem vágom.
  • Lathronos
    #45282
    Na itt meg a naptár lett túl nagy, kilógtak a hosszú nevű napok pl. csütörtök a skinből. Javítva: LETÖLTÉS
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.24. 12:48:14
  • oliwwer
    #45281
    Okés, működik szépen. Nagyjából bele is jöttem a szerkesztgetésbe, köszi szépen a segítséged!

    Még a hdd-n hőmérsékletén kell valamit javítanom, mert jelenleg azt írja, hogy 91°C-on van. Az meg elég magas..
  • Lathronos
    #45280
    Elrontottam a szenzor kalibrációt, javítva. Amint látod az órát is kiegészítettem egy naptárral. Időközben megjavult a MEGA: LETÖLTÉS

    A shutoff csak akkor működik, ha átírod a bar up_1680-ban a bar_1680.ini utolsó sorát:

    LeftMouseDownAction=!Execute ["C:\Users\Tom\Documents\Rainmeter\Skins\bar_up_1680\shutoff\shutoff.exe"]

    Itt a saját felhasználó fiókodat add meg, vagyis írd át a Tom-ot a sajátodra.





    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.24. 12:31:38
  • oliwwer
    #45279
    A cpu hőm valahogy nem akar működni. Először aktiváltam a skint, és utána raktam fel a programot. Ez lehet a gond? Vagy az ini file-ban kell beállítani?
  • Lathronos
    #45278
    Pontosan. És azután már az Opera indul a Firefox helyett.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.24. 01:45:25
  • Lathronos
    #45277
    Itt a módosított skin, cpu és hdd hőmérséklet monitorral: LETÖLTÉS

    Sajnos MEGA-ra valamiért nem tudtam feltölteni, a 4shared-en regisztrálni kell a letöltéshez!

    A speedfan telepítőjét is tartalmazza. :)


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.24. 01:42:26
  • oliwwer
    #45276
    Rendben, lassan alszom, de holnap megnézem majd.

    Egyébként csak annyi, hogy a prefixnél átírom a nevet, meg az execute után másik elérhetőségi helyet írok? Mert firefox helyett operát tennék oda.
    Utoljára szerkesztette: oliwwer, 2014.09.24. 00:46:38
  • Lathronos
    #45275
    Mindjárt kész, rakok bele HDD hő monitort is. :)
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.24. 00:43:33
  • oliwwer
    #45274
    Oksa.

    Olvasgattam ilyen ügyben deviantarton, speedfan-t mondták erre, hogy be lehet tenni rainmeterbe. köszi szépen hogy segítesz!
  • Lathronos
    #45273
    Jó kérdés, ahhoz lehet, hogy AIDA is kelleni fog, megnézem miként megoldható. kb. 15-20 perc mulva jelentkezek.
  • oliwwer
    #45272
    Cpu hőmérsékletet akarnám valahogy a SWAP helyére betenni. Tehát hogy CPU használat legyen %-ban, aztán pedig cpu hőm
  • Lathronos
    #45271
    Á, dehogy. Itt az eredeti skin: Transbar

    Én csak a hozzá tartozó ini fájlokat írtam át, ennyi. Nem nagy dolog. A skin készítés már más téma, azt még nem tudom, hogy kell csinálni. Írd meg mit és mire módosítanál, és elmagyarázom hogyan kell.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.23. 23:58:28
  • oliwwer
    #45270
    Ezeket a skin-eket hogyan csinálod egyébként? Van erre valami spéci program? Némileg módosítanám, csak nem igazán tudom hogy kell

    Működik egyébként, köszi!
    Utoljára szerkesztette: oliwwer, 2014.09.23. 23:53:29
  • Lathronos
    #45269
    Itt a MEGA-s link a skinhez: LETÖLTÉS

    A mappákat pedig a c:\users\saját fiókod\Documents\Rainmeter\Skins mappába másold. Indítsd el a rainmeter-t, kapcsold ki az illustro skineket, majd töltsd be a bar_up_1680-at és a bar bottom_1680-at.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.23. 23:48:38
  • Lathronos
    #45268
    Várj egy percet, feltöltöm MEGA-ra.
  • oliwwer
    #45267
    Én tölteném, de nem engedi valamiért.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.

    Mostanában túl sok felhasználó tekintette meg vagy töltötte le ezt a fájlt. Kérjük, próbáljon meg később hozzáférni a fájlhoz. Ha az elérni kívánt fájl különösen nagy méretű, vagy túl sok személlyel osztottál meg azt, a fájl megtekintése vagy letöltése akár 24 órát is igénybe vehet. Ha 24 óra elteltével sem tud elérni egy fájlt, lépjen kapcsolatba a tartományi rendszergazdával.
  • Lathronos
    #45266
    Átalakítottam egy általános használatra alkalmas változatra, mely teljes multimédia vezérléssel rendelkezik és internet monitorral. Mint előzőleg itt is a bar bottom az alsó, a bar up a felső menüsor.

    A skint itt találjátok: LETÖLTÉS


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.23. 23:17:51
  • oliwwer
    #45265
    Köszi szépen!

    Egyelőre azt írja ki, hogy túl sokat tekintették meg az elmúlt időszakban, nézzek vissza később. Próbálkozom majd. Lehet hogy felkereslek, mert a rainmeter-t nem igazán értem még. A duplán rákattintós dolgok mennek, de a szerkesztés és egyéb az még nem igazán.


    Utoljára szerkesztette: oliwwer, 2014.09.22. 23:23:18
  • Lathronos
    #45264
    Íme a javított rainmeter skin: LETÖLTÉS

    A BAR UP a felső panel, a BAR BOTTOM az alsó. A zenelejátszó monitor kompatibilis winamp-pal és AIMP-pal egyaránt. Az alkalmazásokat persze számodra tetszőlegesen lehet módosítani. Pl. KÉPLOPÓ helyére utorrent, stb. Az időjárás Budapestre van állítva, ha más kell, írj privátot és készítek teljes leírást a skin beállításához.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.22. 17:12:40
  • Lathronos
    #45263
    Hoop, az antialiasing-ot elfelejtettem bekapcsolni, így már korrektebb.

  • Lathronos
    #45262
    Relax ver. 2

  • Lathronos
    #45261
    Elfelejtettem megemlíteni, hogy a Total Commander mindkét sorát is át kell írnod az ini-ben, mivel én portable-t használok.

    LeftMouseDownAction=!Execute ["C:\Total Commander v8.50 x86 - Port\TOTALCMD.exe"]


    További rainmeter skinek: ITT
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.22. 10:15:08
  • Lathronos
    #45260
    Parancsolj: Letöltés

    Tartalmazza a rainmeter telepítőjét is. A mappákat pedig a c:\users\saját fiókod\Documents\Rainmeter\Skins mappába másold. Indítsd el a rainmeter-t, kapcsold ki az illustro skineket, majd töltsd be a bar_up_1680-at. Mellékeltem 2 db magyar időjárás előrejelzőt is. :) A shutoff csak akkor működik, ha átírod a bar_1680.ini utolsó sorát:

    LeftMouseDownAction=!Execute ["C:\Users\Tom\Documents\Rainmeter\Skins\bar_up_1680\shutoff\shutoff.exe"]

    Itt a saját felhasználó fiókodat add meg, vagyis írd át a Tom-ot a sajátodra.
    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.22. 10:07:35
  • oliwwer
    #45259
    Örülnék ha megosztanád!
  • Lathronos
    #45258
    Az egy módosított rainmeter skin. Ha kell, szívesen megosztom.
  • oliwwer
    #45257
    Szép!

    Azt a fenti részt hogy csináltad?
  • Lathronos
    #45256
    Apró módosítás


    Utoljára szerkesztette: Lathronos, 2014.09.20. 02:28:52
  • TomBond
    #45255
    Köszönöm mindenkinek a gyors, és hathatós segítséget! :-)
  • Lathronos
    #45254
    rainmeter órák: ITT

    HDD meter: ITT
  • Lathronos
    #45253
    Magyar időjárás skinek rainmeterhez:

    1. http://csige.deviantart.com/art/HUN-Weather-and-Moon-139502128?q=gallery%3ACsige&qo=3

    2. http://csige.deviantart.com/art/VClouds-Weather-2-HU-MOD-196639992?q=gallery%3ACsige&qo=1

  • Panzeradler #45252
    Rainmeter -t felrakod, aztán keresel olyat ami neked tetszik.
  • TomBond
    #45251
    Ez tetszik!
    Mivel lehet ilyet csinálni win 8.1-en az asztalon (nem a csempéken)? Már ha lehet.
    Igazából egy jobb időjárás alkalmazás kéne, egy óra az asztalra, esetleg hálózati forgalom kijelzése, és a HDD/SDD foglalt méretének kijelzése.
  • Lathronos
    #45250
    Jelenlegi Windows 7

  • Jani Hun
    #45249
    Még szép, aki egy ilyen klasszikust nem ismer, és nem próbál ki az nem tudja mi az a mmoRPG, vagy death penalty :D