Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#15121
tudom nem illik, wb soul akármi hozzáadott skin, majd cserélem

robotnyk
#15120
csak az operán van ez a skin, vagy úgy kompletten mindenhol? mert nem igazán illik a többihez, de ikonok, wp szép.
EmThor
#15119
thx, semmi profi, csak jó helyen kell keresgélni, meg elfogadni a segítséget 😉

Sil3nt
#15118
ejj de nagyon nájsz....profi munka

Sil78
#15117
És ha a rókára ráhúzol egy hasonló skint? (Így ránézésre pl Brushed...)

These are my friends, see how they glisten...

EmThor
#15116
szal ami ma wb2 kijött az béta 2, várom a tapasztalatokat, addig itt a desktop-om



-------------------------------------------------------------
(\__/) This is Bunny. Copy Bunny into
(O.o ) your signature to help him
(> < ) on his way to world domination.
WE all need some world domination now and again....

#15115

\\__/) (O.o) ( } { )

bertino
#15114
szép tálca 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Balumann
#15113
így néz ki a mozilla hogy kivettem belõle a wb5 efektezést hogy jó legyen a teteje 😄

Balumann
#15112

Balumann
#15111

#15110
akkor nem töltöm, mert a beta1 az elmondásotok szerint, ugye? Mert az nekem már rég megvan...
Aquir
#15109
hát akkor nem teljesen jó 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Balumann
#15108
Ja megvan, belehet állítani a Windowblinds-be a szûrõbe hogy melyik programot ne skinezze, és akkor beálítom a mozillat és akkor teljesen jó (igaz olyan mitnha win 98-ba lennék vele 😞

EmThor
#15107
WindowBlinds 5 should be publicly available before the end of the year

EmThor
#15106
WindowBlinds 5 BETA 2 available
Animation, 64-bit Windows support, and more!
11/4/2005

Aquir
#15105
a téma normál 98se a séma is de a wp ittvan xD

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Balumann
#15104
Ja nincs semilyen más probléma eddig csak az hogy mozillának nincs fejléce, amin rajtavan az oldal címe meg az X, és ezek 😄 (akkor alt F4 meg tálca rulz)

Balumann
#15103
de ha kirakom teljes képernyõre a Mozilla-t (f11) akor ott az x és betom zárni 😄

Balumann
#15102
felraktam a WB5 betat, hiányzik a mozilla firefox-nak a fejléce :'( rakta az X, _, meg a kis ablak gomb

geri15
#15101
ejjpászmek 😄D😄😄:

ennél szebbet sosenem láttam :||w wp és style linket plzhtx

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Aquir
#15100
(telepítés után) 😊)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#15099
hogy ne csak beszéljek: az asztalom -.- 😄

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#15098
én reggel óta most 39%-nál tartok 😄

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Balumann
#15097
0,2 KB/sec -el jön xD

The FlashBack
#15096
www.stardock.com

vagy google

#15095
Lehet hogy igazad van, de itt így szerepel, igaz ettõl lehet fake.
wb5
geri15
#15094
Szerintem az is amit Aspyrin dobott fel 😊 Ha már lenne full akkor kinn lenne torrenten szerintem

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#15093
De ez beta.
geri15
#15092
Innen talán gyorsabban lejön, de nembiztos

Én anno innen szedtem

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Aquir
#15091
haladunk, má 14% =))<#buck> ha valaki ráér és van nekie feldobná valahova?

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#15090
khhmkhm... Nem tudnád feldobni valahova, mert innen 0.3k-val jön?
Rendes telepítõje van?
Aquir
#15089
kérhtnék errõl wp-t? =)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#15088
nemtom amit Én belinkeltem onnan leszedtem nekem minden rendessen müxik benne
persze van hozzá generálóm de asszem ezt letörlöm és nem veszem meg😊)))

#15087
na most beállítottam az 1ik skint és a hozzászólás háttere fekete ez a quantria amúgy szép csak kicsit idegesítõ😊))

#15086
Na most ami be lett linkelve az a full vagy a beta? Mert betaból már elegeme van 😊
geri15
#15085
aha 😊 le kell szedni majd (arra pont elég hogy megnézd mit tud), és visszatenni valamelyik 4.x verziót és szép lesz megin ^.^

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Aquir
#15084
és miután letörlöm már jó a firefox? 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#15083
Most, hogy olvastam a Vistárol azt hittem ezzel megoldom azokat amik tetszenek benne, de asszem fel kell tegyem mert a startmenünek csak a színe változott, persze nemtom miért gondoltam hogy úgy is fog mûködni😄DD

geri15
#15082
Nám, csak ez az új 5-ös béta-krekkelt-anyámkínja 😄
Mondjuk én az Arrow skinnel néztem, ami tényleg úgy néz ki mint a Vista.
Na azzal nem ment rendesen

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Aquir
#15081
jaa 😊

de mindegyik wb elbaxxa?

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

geri15
#15080
Nem úgy értem 😊
Hanem mikor majd felteszed a WB5-öt akkor bassza majd el a Firefoxod..
nem a letöltésre értettem..

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#15079
hááát õõõõõ azt kell mondanom, hogy kicsit többet vártam ettõl a Vista skintõl😊)))

Aquir
#15078
hm, explorerrel meg se tudom kezdeni a letöltést... firefoxxal biztos rossz?😄

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#15077
csak tudnám hogy kell használni😄DD

geri15
#15076
nm 😄

Gotty: átváltottam angolra mindjárt szebb az egész 😄

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#15075
Én meg mán telepítem oszt ha eltünnék akko tönkretett mindent<#nyes>

Aquir
#15074
htx 😄 firefoxxal töltök, már 4 % 😊)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#15073
Az 1ik kedvencem amit eddig ki akartam próbálni mindig innen szedtem le, persze 24 óra után letöröltem és ha teccet megvettem boltba😊))))

geri15
#15072
oroszoldal :o

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.