Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15171
Nice!
#15170
Jó8

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15169
Ja és magyar nyelv is van már benne...
hmhm
#15168

{ V Á Á } silkroad: lvl 11

#15167
Na végre a wb5 beta 2-ben már ha újraindítod a windows-t akkor is normálisan betöltõdik a skin, és a firefox-nál sincsen galiba. Király! WB5 Rulez!!
jointeer
#15166
porblémamegoldás rox-.-

köcsög

QuippeR
#15165
a legjobb megoldás, ha be sem kapcsolod, úgy tuti nem megy tönkre egy könnyen <#nezze>

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

bertino
#15164
style XP powa <#eljen>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

sweech
#15163
NE RAKJÁTOK FEL A WINDOW BLINDS 5 BETA-T ÉS NEM FOG ELSZARÓDNI A GÉPETEK

Balumann
#15162
ÁÁ amióta felraktam a window blinds 5 beta-t elszaródott a gépem beindulása. A Windows XP boot képernyõ az teljesen eltünt, és így most utolsó 2 indítás óta csak 20. indításra megy tovább annál a fekete képernyõnél amikor villog 😞((((
Ha jól tudom ezeket a boot.ini tárolja, mármint ezt az indulást, eltudná valaki küldeni vagy tudok valamit csinálni hogy visszaálíltsam? 😞(((

#15161
thx

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#15160
Maxtreme! ez nekem is tetszik, mondjuk a csaj a tied lehet, de azért ezt megoszthatnád velem, mert amúgy naon teccik😊)) Lécci mesélj nekem hogyan lehet ilyen😊)))

báttyó02
#15159
fifa 06ikont tüntesd el<#smile><#gonosz1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

jointeer
#15158
<#smile>
najó aszthiszem Nature->Landscapes->második oldal.

köcsög

Pyx
#15157
» 171834 photos online
gyanítom meglesz

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

jointeer
#15156
sxc.hu

köcsög

cement
#15155
jóak céeles

respect to the man in the ice cream van

#15154
Wp pls <#worship>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Duddits
#15153

jointeer
#15152
gecijo-.-

köcsög

geri15
#15151

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

sweech
#15150
jó játék-e a land of the dead?

jointeer
#15149
fészer meg kukoricaföld-.-

köcsög

EmThor
#15148
nem is rossz. van rajta ház, meg szögesdrót, meg fekete fehér... õrtorony? 😛

jointeer
#15147
VinylToy
#15146
WB-t mindenkinek!!!!!!!!!444444444

Nem értem miért nem felel meg a Style XP is erre a célra!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Balumann
#15145
Na ez szép, felraktam a WB 5 beta-t. Király volt a skin. Ma beakartam indítani a gépet, nem jött be csak a fekete képernyõig ahol felül egy kurzor volt. 17 percig szórakáztam csökkentett móddal meg ezekkel mire végre elindult. Aztán letudtam törölni és azóta jó 😉
Azt ajánlom hogy ne tegyétek fel vagy töröljétek le minél elõbb amíg betudjátok indítani a gépet ;(

XenonIceX
#15144
😄 Little Green Shit kicsi zöld szar LOL

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

#15143
ez nagyon jó<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

sweech
#15142
<#smile><#eljen>

bertino
#15141
csak egy vélemény volt, no para <#idiota> ^^

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#15140
windowblinds 4.6hoz jár a karácsonyi skin ^^

bertino
#15139
hûha ez nagyon cooooooooooool 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#15138
télleg nemsokára karácsony 😄

bertino
#15137

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

én meg már totál karácsonyi és havas hangulatban vagyok

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#15136
a tiltott önkényuralmi jelkép ROSSZ, értem?

B@ldrick
#15135
köfi 😊 wp
EmThor: azaz

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

#15134
nájsz<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#15133
megvan kösz: multi news reader!

smici
#15132
lál háttér D:

Úgy érzed nyomott vagy?

sweech
#15131
theme-hez tucc-e adni linkt?

#15130
Szép, wallpaperhezlinketplsthx

ScOrpY
#15129

Enny1

ScOrpY
#15128
nájsz (Y)

Enny1

EmThor
#15127
töfi! konfab? rss feed-nek melyik widget? thx!!

cement
#15126
nagyon nice <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

B@ldrick
#15125

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

#15124
hát most így néz ki az asztalom,semmi extra win re után,mindjárt tuningolok is 😊

bertino
#15123
mindenekelõtt szép a csaj 😊

tetszik ugy az egész is, nice <#eljen>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Maxtreme
#15122
Most ilyen: