Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15221
jobbklikk, kép megjelenítése

The Private Detective!

The FlashBack
#15220
normálisan?
ez normálisan ment volna!!!!!!!!

geri15
#15219
majd linkeld be légyszi normálisan is, mert ez így torzult

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

The FlashBack
#15218
a háttér egy kis PS után, #10201 bõl való...
kössz érte

The FlashBack
#15217

na jelenleg ilyen vagyok😄

#15216
na én LÁMA meg vak is😊)) most hogy mondtad vettem észre a faq-t😊)) pff köszi! Mondjuk a topikot végigböngésztem és meg is szereztem a WB-t csak nekem nem sikerült de akkor most jön a faq😊)) aztán ha nem megy akkor írock, de elõtte még van más bajom is az otthoni hálózattal meg a tvkártyával, úgyhogy asszem kicsit háttérbe szorul, bár azokra még nincs megoldásom😊))

The FlashBack
#15215
tedd azt,
de a FAQ egy hasznos találmány... és ha tényleg nem megy segítek én neked (49 de szerintem más is...

#15214
köszi bár ami a zárójelek közt van nem naon értem😊)) akkor télleg csak én vok a béna a stardockos cuccokat nézegettem de sajna csak trialba sikerült összehozni😊) na majd alaposabban utánna nézek😊)

EmThor
#15213
windowblinds 4.6, stardock objectdock, egy jó háttérkép, konfabulator (dwwsys + widescape weather widget)

#15212
Emthor!
Nem osztanád meg velem milyen cuccal csálod ezeket az asztalokat???😊)) Me én kipróbáltam 1-2-t de nem tom megcsálnyi.

#15211
sztem nem 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Brankley
#15210
a normál axelerosat akarom nézni... tehát amelyik tud pop3hoz csatlakozni, olyan kéne, vagy mi az <#smile>

Légy jó, légy hű Magyar!

EmThor
#15209
ownz

The FlashBack
#15208
sterintem nem😞

milyen e-mailcímed van? Freemail?
esetleg sgmail?
hotmal?
vagy milyen?

Serius
#15207
Biztos nemkapott kolgatet😄DDD

\"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül.\" És neszójjábe:DD

bertino
#15206
hû milyen sárga fogazata van <#vigyor3>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

The FlashBack
#15205
;o)

Serius
#15204
Most igy,kicsir szerény<#circling>

\"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül.\" És neszójjábe:DD

Brankley
#15203
jah, használok. Amíg nem volt windows reinstall, addig az msn plus nézte a mailjaimat, de az sok xart tesz fel az a baj <#shakehead> Sima msn 7.5 nemtudja nézni? Mert amúgy microsoft outlokot használok...

Légy jó, légy hű Magyar!

The FlashBack
#15202
ez nagy.... honnan van???😊

teccik:o)

#15201

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15200
használsz MSN Messengert?
Vagy ha Gmailed, van akkor onnan is le tudsz szedni,
vagy Itt keresgélj

EmThor
#15199
widgetgallery.com, balra alul search: email, remélem lesz vmi!

Brankley
#15198
Mit-mit? Olyan kell, ami szól mail üzenet érkezéskor. Nem érthetõ? <#nemtudom>

Légy jó, légy hű Magyar!

The FlashBack
#15197
mit?

Brankley
#15196
Olyat honnan tudok beszerezni, ami szól, hogy jött-e e-mail?
Konfabulatorba valahogy lehet csinálni?

Légy jó, légy hű Magyar!

The FlashBack
#15195
cool

bertino
#15194
hálistennek D:

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

jointeer
#15193
de ez nem a csetponthu-.-

köcsög

Balumann
#15192
ezt az activate.exe -t átnevezem activate.ex_ -re, de nem kell visszanevezni?

#15191
Nagyon cool! Az édes otthon. 😄DD
EmThor
#15190


<#nyes>

#15189
szekény:/

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15188
activate.exe-t? átnevezted? a végét .ex_ re kell átnevezni és újra crack!
jointeer
#15187
jónyolc, azmi>:|

köcsög

Balumann
#15186
Crackot is beraktam a window blinds mappába

Balumann
#15185
Á nem akar menni 😞
Unload window blinds -> a letöltöttet ami a base mappába van bemásoltam a telepített Window Blinds 4 -be, felülírtam mindent
A wise_post.exe -re megjelenik a telepítés az instalation wizard aztán eltünik
Beakarom rakni a system32 (C:\windows\system32) mappába a 2 dll fájlt, az egyiket nem engedi felülírni a másikat megcsinálta 😞 (csök módba se)
Cracket futtatom sikeres (csökkentett módba nem volt sikeres, unload wb után simába igen)
Crack sikeres, újraindítom a gépet, aktivációt kér akármelyik skinre rámegyek ;(

Balumann
#15184
ok thx megvan 😊

EmThor
#15183
mininován keress rá ott lesz

Balumann
#15182
Egyébként ha valakinek ugyan úgy elszarja a bootolását a gépnek ogy 12 percet kelljen várnia a beindulásra arra megvan a megoldás, úgy 3 órás próbálkozás után rájöttem
Start menü, futtatás, msconfig, eredeti boot.ini fájl használata 😉

Balumann
#15181
Sehol nem találom a beta 2-t, még googleval is csak a beta 1-et találom 😞
Tudtok adni a wb5 beta 2-re linket?

EmThor
#15180
köszi! grat!

#15179
Nekem eddig egyik wb5 beta-val sem volt gondom. A 2. betahoz még leírás sem volt, magam találtam ki hogy indítsam el 😊))
#15178
activate.exe --> activate.ex_
Átnevezed!
wise post. exe ezzel telepíted!
crack a könyvtárába!
crack indít és kész!
esetleg az újraindítás után újra megcrackeled és kész!
a régit felülírod vagy cs.módban letörlöd unload windowblindsel is meg tudod csinálni, de cs.módban is sikerrel járhatsz.

A system32 mappába bemásolod azt a 2 fájlt! értelemszerûen!
EmThor
#15177
+1 óráig bámulom az üdvözlõképernyõt... ?!

EmThor
#15176
aktiválást kér email + jelszó, wtf? thx

EmThor
#15175
röviden hogy kell installni? régit szedjem le? utána? thx addig megpróbálom

EmThor
#15174
thx!

#15173
nem. Ez nemrég került fel a mininova-ra. Tegnap este láttam meg.
EmThor
#15172
ez az ami a linken van alul? de ott 2 van melyik az? nov 4 vagy 5? thx