Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15221
jobbklikk, kép megjelenítése
The Private Detective!
majd linkeld be légyszi normálisan is, mert ez így torzult
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
#15216
na én LÁMA meg vak is😊)) most hogy mondtad vettem észre a faq-t😊)) pff köszi! Mondjuk a topikot végigböngésztem és meg is szereztem a WB-t csak nekem nem sikerült de akkor most jön a faq😊)) aztán ha nem megy akkor írock, de elõtte még van más bajom is az otthoni hálózattal meg a tvkártyával, úgyhogy asszem kicsit háttérbe szorul, bár azokra még nincs megoldásom😊))
tedd azt,
de a FAQ egy hasznos találmány... és ha tényleg nem megy segítek én neked (49 de szerintem más is...
de a FAQ egy hasznos találmány... és ha tényleg nem megy segítek én neked (49 de szerintem más is...
#15214
köszi bár ami a zárójelek közt van nem naon értem😊)) akkor télleg csak én vok a béna a stardockos cuccokat nézegettem de sajna csak trialba sikerült összehozni😊) na majd alaposabban utánna nézek😊)
windowblinds 4.6, stardock objectdock, egy jó háttérkép, konfabulator (dwwsys + widescape weather widget)
#15212
Emthor!
Nem osztanád meg velem milyen cuccal csálod ezeket az asztalokat???😊)) Me én kipróbáltam 1-2-t de nem tom megcsálnyi.
Nem osztanád meg velem milyen cuccal csálod ezeket az asztalokat???😊)) Me én kipróbáltam 1-2-t de nem tom megcsálnyi.
#15211
sztem nem 😊
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
a normál axelerosat akarom nézni... tehát amelyik tud pop3hoz csatlakozni, olyan kéne, vagy mi az <#smile>#smile>
Légy jó, légy hű Magyar!
Biztos nemkapott kolgatet😄DDD
\"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül.\" És neszójjábe:DD
hû milyen sárga fogazata van <#vigyor3>#vigyor3>
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Most igy,kicsir szerény<#circling>#circling>


\"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül.\" És neszójjábe:DD
jah, használok. Amíg nem volt windows reinstall, addig az msn plus nézte a mailjaimat, de az sok xart tesz fel az a baj <#shakehead>#shakehead> Sima msn 7.5 nemtudja nézni? Mert amúgy microsoft outlokot használok...
Légy jó, légy hű Magyar!
#15201
Mit-mit? Olyan kell, ami szól mail üzenet érkezéskor. Nem érthetõ? <#nemtudom>#nemtudom>
Légy jó, légy hű Magyar!
Olyat honnan tudok beszerezni, ami szól, hogy jött-e e-mail?
Konfabulatorba valahogy lehet csinálni?
Konfabulatorba valahogy lehet csinálni?
Légy jó, légy hű Magyar!
#15191
Nagyon cool! Az édes otthon. 😄DD
#15189
szekény:/
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#15188
activate.exe-t? átnevezted? a végét .ex_ re kell átnevezni és újra crack!
Á nem akar menni 😞
Unload window blinds -> a letöltöttet ami a base mappába van bemásoltam a telepített Window Blinds 4 -be, felülírtam mindent
A wise_post.exe -re megjelenik a telepítés az instalation wizard aztán eltünik
Beakarom rakni a system32 (C:\windows\system32) mappába a 2 dll fájlt, az egyiket nem engedi felülírni a másikat megcsinálta 😞 (csök módba se)
Cracket futtatom sikeres (csökkentett módba nem volt sikeres, unload wb után simába igen)
Crack sikeres, újraindítom a gépet, aktivációt kér akármelyik skinre rámegyek ;(
Unload window blinds -> a letöltöttet ami a base mappába van bemásoltam a telepített Window Blinds 4 -be, felülírtam mindent
A wise_post.exe -re megjelenik a telepítés az instalation wizard aztán eltünik
Beakarom rakni a system32 (C:\windows\system32) mappába a 2 dll fájlt, az egyiket nem engedi felülírni a másikat megcsinálta 😞 (csök módba se)
Cracket futtatom sikeres (csökkentett módba nem volt sikeres, unload wb után simába igen)
Crack sikeres, újraindítom a gépet, aktivációt kér akármelyik skinre rámegyek ;(
Egyébként ha valakinek ugyan úgy elszarja a bootolását a gépnek ogy 12 percet kelljen várnia a beindulásra arra megvan a megoldás, úgy 3 órás próbálkozás után rájöttem
Start menü, futtatás, msconfig, eredeti boot.ini fájl használata 😉
Start menü, futtatás, msconfig, eredeti boot.ini fájl használata 😉
Sehol nem találom a beta 2-t, még googleval is csak a beta 1-et találom 😞
Tudtok adni a wb5 beta 2-re linket?
Tudtok adni a wb5 beta 2-re linket?
#15179
Nekem eddig egyik wb5 beta-val sem volt gondom. A 2. betahoz még leírás sem volt, magam találtam ki hogy indítsam el 😊))
#15178
activate.exe --> activate.ex_
Átnevezed!
wise post. exe ezzel telepíted!
crack a könyvtárába!
crack indít és kész!
esetleg az újraindítás után újra megcrackeled és kész!
a régit felülírod vagy cs.módban letörlöd unload windowblindsel is meg tudod csinálni, de cs.módban is sikerrel járhatsz.
A system32 mappába bemásolod azt a 2 fájlt! értelemszerûen!
Átnevezed!
wise post. exe ezzel telepíted!
crack a könyvtárába!
crack indít és kész!
esetleg az újraindítás után újra megcrackeled és kész!
a régit felülírod vagy cs.módban letörlöd unload windowblindsel is meg tudod csinálni, de cs.módban is sikerrel járhatsz.
A system32 mappába bemásolod azt a 2 fájlt! értelemszerûen!
#15173
nem. Ez nemrég került fel a mininova-ra. Tegnap este láttam meg.