Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#15271
háttérképek kellenek vagy winamp skinek?

EmThor
#15270
semmi...

The FlashBack
#15269
és most mi a probléma?

EmThor
#15268
de tegnap végigtúrtam az össze winamp skin-t a hivatalos oldalon és a hud nevû hasonlított rá egy kicsi :/

EmThor
#15267


faq, ok

The FlashBack
#15266
f.a.q!

gabber_saviola
#15265
macskás wp linket pls htxvm

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#15264

EmThor
#15263
dirty:



clean:



háttér:

[url="http://kepfeltoltes.hu/view/051116/Big_Fish_WIP4_by_vozzz_(kepfeltoltes.hu).jpg"]http://kepfeltoltes.hu/thumb/051116/

EmThor
#15262
háttérkép linket plz. jó az a game, a silkroad? thx

#15261
igen, olvastam
de az sem segített... :S

football without ultras is nothing

cement
#15260
talca linket plz

respect to the man in the ice cream van

psg5
#15259
hova írom a megszerzett serialt a windowsblinds-ben?
(keygennel)

F.K.T.

Inferno
#15258
Sziasztok ,most ÍGY ,semmi extra. 😛

PS3/X360 user: Infernohun

EmThor
#15257
HUXX0016

shad0w
#15256
eszközök-> mappa beállításai-> nézet-> Az operációs rendszer védett fájljainak elrejtése
érdekes, mert nekem is ugyan ez volt a gondom, még pár hsz-el korábban kértem segítséget, és nekem ezután mûködött...

don't give a fuck

Tufa
#15255
Object dockban mi a Budapesti idõjárás kód amit megkell adni?

The FlashBack
#15254
lol, mindján utánanézek😄
egy pill

psg5
#15253
Ja és ezek a skinek magyarúl elérhetõek, mármint csak angol szövegû van?

F.K.T.

psg5
#15252
Mi a különbség a Desktopx themes és a Windowsblinds között?

F.K.T.

The FlashBack
#15251
yaya

The FlashBack
#15250
cool wallpaper

#15249
sziasztok
sikerült eltüntetnem az asztlomról a lomtárat, ugy h kitöröltem a regisrtybõl azt a bizonyos kulcsot
elõtte exportáltam persze. most vissza szeretném állítani
megprobáltam beimportálni, root-ba is meg current userben is bennt van. elvileg. de asztalon semmi.
utána megprobáltam ugy, h engedélyeztem a mappákban, h mutassa az oprendszer számára fontos fileokat, nem volt recycled mappa.
utána futtattam a gpedit.msc-t, és az asztal felügyeletnél letiltottam a lomtár törlését, de semmi

mi az Istent csináljak, h visszakapjam a hõn áhított kukámat?

mellesleg a lomtárat üritgetni mégcsak tudám a lemezkarbantartó segítségével, de bonyolultabb, nembeszélve arról, h helyreállítani nem tudok
pls help!

köszi elõreis

football without ultras is nothing

franc0
#15248
külön grat azért amiket hallgatsz

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

smici
#15247
háttér tetszik

Úgy érzed nyomott vagy?

EmThor
#15246
köszi, tudom, de konfabulator widgetek nagyon hasznosak, és nem eszik procit, mint valamelyik, színüket, átlátszóságot lehet módosítani, és ugye, ahogy látjátok leltem egy szép "art deco" ('30-as évek stílusirányzata, mint a poirot-ban!) háttérképet! ja, objectdock ikonokkal is kéne vmit kezdeni 😛

Balumann
#15245
ja jól néz ki 😉

Balumann
#15244
wb5 beta 3-at honnan lehet leszedni? mininova? Ott jelenleg nem enged keresni valami php hiba... akkor majd holnap megpróbálom

#15243
Szép munka, aranyos háttér 😊 Az ikonokat nem ártana néha cserélgetned ;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

nyami
#15242
<#guluszem1> nagyon tetszik, szép, grat hozzá <#eljen>

EmThor
#15241

#15240
hjam.

cement
#15239
ahhoz kepest h a winamp skin meg a talca is classic

respect to the man in the ice cream van

#15238
egészen? 😊

cement
#15237
hm egészen jóak <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#15236
yo, windowblinds 5, beta 3 elérhetõ 😄

EmThor
#15235
thx! <#worship>

#15234
nucleo nlog
winamp.com-on megtalálod a mindenkori legnépszerûbbek közt

EmThor
#15233
szép! winyamp skiny neve? 😛 thx

#15232

Brankley
#15231
Az biztos!
Bár eddig, amíg nem találtam emg ezt a topikot, amjdnem így nézett ki az enyém is, mint az <#hehe><#hehe>

Légy jó, légy hű Magyar!

EmThor
#15230
windowblinds 4.6 stabil és kb fél mega ramot eszik, nyugodtan használhatod!

psg5
#15229
üdv!
nem használtam még ezeket a wincustomize cuccokat (témákat, blindseket) ,mert tartottam hogy a progi amelyik kezeli az galibát okozhat az xp-nek. Felesleges aggódni vagy van-e negatív tapasztalat?

F.K.T.

The FlashBack
#15228
és a 3/4-egyede felesleges :o

Brankley
#15227
van egy pár ikon bazzeg <#nevetes1><#nevetes1>

Légy jó, légy hű Magyar!

EmThor
#15226
háttérkép az jó.

STREEX
#15225

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Shep
#15224
A wincustomizeról szedtem le windows témát, melyik progival tudom felrakni, mert az faqban ír egy párat, de nem szeretném mindet kipróbálni.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

The FlashBack
#15223
ok
lusta vok😄

geri15
#15222
Nyugi, csak kifejtettem hogy torz a kép, ennyi. Egyébként szép lett a háttér, de szerintem sok helyen hanyag az egész. (bennhagysz már érvénytelen parancsikonokat, vagy nem veszed ki az ikon nevébõl, hogy "parancsikon" stb) Egyébként jó lett <#eljen>

Hemo: thx

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.