Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LoDMaSt
#15321

@ Hellomarci

quack
#15320
http://themexp.org/

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

DEXTER92
#15319
Direkt homályosítottam el azokat :-P

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

DEXTER92
#15318
Az enyém ilyen egyszerû. Ilyen témákat honnan lehet leszedni?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

robotnyk
#15317
paintben lemented bmpbe, aztán konvertálod mondjuk acdseevel, ez idõ alatt félig tölt be a photoshop
VinylToy
#15316
Neked van pénzed ilyen drága szoftverekre?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

jointeer
#15315
hát inkább, mint az igénytelenság-_-

köcsög

LoDMaSt
#15314
Mire megnyílik, 5x lementem paintban 😄D <#idiota>

@ Hellomarci

jointeer
#15313
én még arra is inkább photoshopot használok <#smile>

köcsög

LoDMaSt
#15312
Ahhoz, hogy elmentse benne, tökéletes.

@ Hellomarci

jointeer
#15311
szar

köcsög

LoDMaSt
#15310
mondd?

@ Hellomarci

jointeer
#15309
omfg paint X|

köcsög

LoDMaSt
#15308
Billentyüzeten nyomd meg a print screen gombt, majd paintban ctrl+v, a képet elmented, feltöltöd a galériádba, vagy bárhaova, és ide meg belinkeled.

@ Hellomarci

Imrusssss
#15307
Sziasztok!!!
Én még új vagyok ebben a topikban és nagyon tetszik az egész!!!
Most az a helyzet hogy én is csináltam 1 ilyen témaszerûséget !
Csak az a gondom hogy , tudnám lekapni az egész asztalomat hogy meg tudjam mutatni hogy milyen az enyém!
Elõre is köszönöm a segítséget!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

sweech
#15306
hm?

cement
#15305
ikonok verinájsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

respect to the man in the ice cream van

#15304

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

LoDMaSt
#15303
A 2 configból ha 1 et csinálsz, úgy nem jó?

@ Hellomarci

desigo
#15302
ez komoly!
wp linket pls
quack
#15301
hogyan lehet a samurizeban azt megcsinálni hogy eccerre több configot futtatni?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

sweech
#15300
nemrég láttam valamelyik oldalon valamilyen karácsonyi ikonpack-ot, valaki nem tudná megmondani hogy hol van mer nem találom, thx

#15299
Szép!<#gonosz1>
#15298
nos:

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

jointeer
#15297
<#gonosz1>
<#gonosz3>

köcsög

Aquir
#15296
szerinted miért úgy írtam? Tévedsz 😉

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Brankley
#15295
hmm, van egy pár ikon Neked is<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

Légy jó, légy hű Magyar!

#15294
Meg a samurize.com😊) azt gondolom hogy az elsõ szép desktop 1nap legalább😊)))

The FlashBack
#15293
samurize f.a.q!

#15292
kváky a kis hamis :Ð

amúgy már sikerült a tvadásokat megcsinálnom samurizében 😊

Sil3nt
#15291
elég kis egyszerû

quack
#15290
namá mindenhol csak a liszike van? oO

egyenlõre így néz ki a desktopom, azt terveztem h holnap belemerülök a samurizeba, megpróbáálok vmit alkotni

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

jointeer
#15289
igen, azt hiszem-.-

köcsög

#15288
a samurizéset h tudom megleleníteni? :$

Aquir
#15287
asszed nem látom 😄

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

jointeer
#15286
az kõbõl van-.-

köcsög

Aquir
#15285
katyló!!!

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

jointeer
#15284

köcsög

The FlashBack
#15283
nekem nagyon, bejön, nem akarsz segíteni nekem?

#15282
Köszi de közbe megtaláltam máshol. Köszönet érte! És megosztom itt veletek remélem nem fognak megharagudni😊)!
Berettyoujfalu: HUXX0001
Budapest: HUXX0002
Cegled: HUXX0003
Debrecen: HUXX0004
Dunaujvaros: HUXX0005
Erd: HUXX0006
Gyor: HUXX0007
Kecskemet: HUXX0008
Nyiregyhaza: HUXX0009
Puspokladany: HUXX0010
Szekesfehervar: HUXX0011
Tatabanya: HUXX0012
Ujfeherto: HUXX0013
Vac: HUXX0014
Miskolc: HUXX0015
Budapest/Lorinc: HUXX0016
Nagykanizsa: HUXX0017
Pecs/Pogany: HUXX0018
Szeged: HUXX0019

és 1 link: idõjárásidk

EmThor
#15281
#15257

#15280
Na sikerült😊) Bár letöltöttem az alapot és még kell rajta kicsit alakítani, pl ha valaki elárulná hogy mi Budapest idõjárási id-je mert csak Pécsét találtam😊))de nagyon rendben vannak ezek a progik. Tehát a félkész asztalom😊)) Mindent köszi mindenkinek, fõleg a faq-nak😊)

The FlashBack
#15279
nincs mit😊

gabber_saviola
#15278
köfi

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#15277
hú kösz király 😊

The FlashBack
#15276
öÖö nincs mit, de ha keresel egy háttret nekem szólj mert és nvagyok a local gyûjtõ... 132.000-bõl csak megtalálod ami kell😊

EmThor
#15275
semmi, lényeg, hogy találtam jobbat, KÖSZ <#eljen>

The FlashBack
#15274
értem...
😊
sry

EmThor
#15273
+ egy bizonyos konkrét háttérkép linkhez nem biztos, hogy a faq-ot kell böngésznem, lehet írok egy pm-et, éértem? 😊

EmThor
#15272
#15258-as winamp skin érdekelt, volna, de amíg kerestem, leltem jobbat, azért köszi 😊