Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jointeer
#15690
Háttér.

köcsög

panther112
#15689
http://warcraftworld.freeweb.hu/let_utils.htm ezen belül a night elf

itt van egy ilyen kész kimentett téma, de nem tudom mit kell vele csinálni. WB5-el vagy CursoXPvel lehet ezt valahogy használni?

jAsOn VoOrHeEs
#15688
Ööö nem WindowBlinds-re gondoltam hanem WP-re mint Wallpaperre! 😛

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

EmThor
#15687
winamp skin ütõs, de nem jelez SEMMIT, csak léptetni lehet, meg pause/play

EmThor
#15686

QuippeR
#15685
ennek spec semmi köze az asztalokhoz, de mivel Samuhoz szedtem ki WoW-ból képeket, így tudom, hogy van egy WinMPQ nevû program, ami meg tudja nyitni a Blizzard mpq kiterjesztésû fájljait, és exportálni belõle képeket (MyWarcraftStudio pl még meg is tudja jeleníteni a képet, úgyhogy látod is hogy mit exportálsz). ezek blp kiterjesztésûek, amiket a blp2tga nevû appal tudsz tga formátumúvá tenni. innentõl pedig azt csinálsz velük, amit csak akarsz.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

panther112
#15684
http://rapidshare.de/files/8428682/windowblinds_by_angelo.ro.rar.html

innen tudod leszedni

panther112
#15683
zárd be és használd a cracket, néhány hozzászólással olvass vissza, ott le is van írva hogyan.

panther112
#15682
Köszi, bár nem igazán erre gondoltam. Van a w3ban mind a négy fajnak különbözõ szegélye, ami elválasztja a játékteret a kezelõrészektõl. Ezt láttam, hogy weblapokra kimentették. A kurzurokat szintén (gondolom ezt még egyszerûbb). Igazából én ezeket szeretném valahogy kinyerni a játékból, úgy, hogy ezt tudja használni a cursorXP, ill. a WB5

The FlashBack
#15681
itt tudnál segíteni?

sweech
#15680
hatterkepek.hu-n can w3-as téma

panther112
#15679
lenne még 1 kérdésem: a warcraft 3-ból ki tudom valahogy venni a kurzorokat, ill. a szegélyeket?

panther112
#15678
köszi nekem is csak a crack hiányzik már😊

agyhalál
#15677
Köszi<#vigyor0>

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#15676
+ bonus

agyhalál
#15675
Crack merre található?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#15674
ez de lol wp iDied 😄

CoolStuff
#15673
Nekem simán megy crackelve...

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

EmThor
#15672
<#worship><#worship><#worship><#worship>

The FlashBack
#15671
kössz😊

#15670
WB5_Enhanced

Telepítés:
- Programot feltelepíted (Fontos hogy a program feltelepítése után zárd be az ablakot és ha kéri ne indítsd újra, és zárd be az aktiváló ablakot!)
- windows\system32 -ben találsz két fájlt (wbload.dll, wbsys.dll), ezeket átnevezed: wbload.dll.old, wbsys.dll.old
- WindowBlinds könyvtárba bemész (Program Files\Stardock\...), itt a wbsrv.dll-t
átnevezed wbsrv.dll.old -ra
- Crackben található fájlokat bemásolod ide (WB könyvtár)
- Restart (újraindítás) )
- Mostmár mûködnie kell a proginak, de a system32-ben lévõ fájlokat visszanevezheted a régi nevükre

Volt akinek simán megcrackelve is ment...
Dying Soul
#15669
Hellsing rulz 😊

The FlashBack
#15668
nem semmi😊 fõleg akkor ha hang-made😊 király😊

Crem
#15667
Hein's Metal X set

van egyébként itt több is!😉

Ui: Thx!

Ha egyszer sikerûl szívesen odaadom!😊

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

precision
#15666
nemteccik sry

Bazinga!

Arthas
#15665

B@ldrick
#15664
ja hogy home-made , akkor külön grat. zikonok is nájszok, jöhet. 10x

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Crem
#15663
most csinálom!😄
egyenlõre még nem merem kiadni, elég körülményes (nekem) ez a skin studio.


ikonokat viszont szívesen feltöltöm ha kell. (128x128.png)

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

B@ldrick
#15662
<#eljen> témát elkérhetném

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

panther112
#15661
WB- linket szeretnél gondolom. Amúgy megjelent a WB5 (nem beta 3 ... hanem a végleges) Sajnos eMule... átnevezett betakkal van tele, pár napig még nem érdemes letölteni õket. A trial nem ad minden funkciót, úgyhogy értelmetlen letölteni. Ha valaki talál warezt, ahonnan lehet szedni wb5-öt akkor linkelje ide. köszi

jAsOn VoOrHeEs
#15660
WP linket kérhetnék? <#eljen> <#vigyor0>

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

#15659
Van<#nyes>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Crem
#15658
kapitalizmus vazze...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

The FlashBack
#15657
van ötlet a skinre?

#15656
Hogy ilyen genyák odaát.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Crem
#15655
mi nem nyerte el a tetszésed?😊

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#15654
Szép háttér, dogmax-t sürgõsen cseréld le egy színben passzoló skinre ;-) A rengeteg ikonnal is kezdhetnél valamit..

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15653
az enyim most ilyen😊 vélemény?


#15652
Sto?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Crem
#15651
??

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Crem
#15650
thx

privát ment...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

The FlashBack
#15649
szép😊 igényes munka😊

The FlashBack
#15648
kössz😊

#15647
Hát ez lol
<#szomoru2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

CoolStuff
#15646
Nekem most ilyen... kellenének faja ikonok és meg lennék vele elégedve... direkt nem a mostani hátteremmel tettem be a képet, mert akkor moderálva lenne!😄

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

EmThor
#15645
dogmax4 windowblinds 5 alá

atlagember
#15644
Amúgy már megvan.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

atlagember
#15643
Na jó, de az csak egy általános link, nem pedig a Downloadé.
(Különben is még csak írni tudok, olvasni nem teljesen.)

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

ScOrpY
#15642
b@meg ott a link a #15632 be
ne légy már lusta visszaolvasni

Enny1

The FlashBack
#15641
mi ennek a theme-nek a neve?
naon állat... 😊