Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

paxyene
#16290
#16289
bye.

\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"

precision
#16288
akko' bye

Bazinga!

EmThor
#16287
ez de feeling, nekem teccik! ip-d legközelebb töröld :]

#16286
szarul.

\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"

paxyene
#16285
hali! itt az én saját szerény kis asztalom!


katt.

EmThor
#16284
wb5 reinstall? melyik theme? lehet le kell szedni újra, vagy alapból xar?!

The FlashBack
#16283
hello
egy óriási problémám van
A WB5 theme kiválasztásánál teljesen elromlik a gép
a tálca szétcsószik, gombok befeketednek lelassul az egész
Win Reinstall után is ez van
pls
help

EmThor
#16282
thx, és csak a fenti konfigolható plugin van egyenlõre benn, van egy kazal 😄

quack
#16281
pedig má azt hittem 😄
egyébként teccik nagyon az asztal <#eljen>

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

fsgh
#16280
jaja ez jó kérdés:-D

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

EmThor
#16279
netcímek, nem pori, csak non publik letöltõhelyek :]

quack
#16278
mik vannak így paintes festékszóróval kicenzúrázva? 😄

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

EmThor
#16277


my asztal /me büszke, mert egyedül hozta össze eddig, kis segítséggel.. na jó, naggyal na 😄

The FlashBack
#16276
thx

EmThor
#16275
The FlashBack
#16274
?
#16272?

kellene egy widget ami adott idõtõl visszaszámol!

EmThor
#16273
can't wait 😊 újra indítod gépet, onnan folytatja, ahonnan kell, csak ez a widget tudja, másik kaki volt

The FlashBack
#16272
help pls
olyan widgetre lenne szükségem aminek ha megadok egy dátumot visszaszámol
htx

#16271
lol

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

tigeroo
#16270
WindowBlinds 5 crack /serial van valakinek??

Az enchanted verzió szart se ér
The FlashBack
#16269
kérésed parancs?😊

EmThor
#16268
esetkeg widescape weather widget border nélkül fehéren a fekete háttér elõtt 😊

The FlashBack
#16267
htx

EmThor
#16266
na tudtam, hogy jól fog mutatni itt ez a háttér, szerintem király! <#eljen>

Balumann: ne hallgass senkire, ha Neked úgy tetszik, akkor az úgy jó! .)

smici
#16265
loál, miért akarod, hogy ilyen ocsmány háttere legyen neki is ? -.-

Úgy érzed nyomott vagy?

Balumann
#16264
egyszer de az sokáig ;D
Politikát azért ne csináljunk, úgy mondtátok mintha csak a karácsonyból csinálnának mindig üzletet 😄
A Deviantart oldal az nekem nagyon lasan jön be, nem tom miért, pedig jónak tünik a oldal, már sokszor néztem.
Az a másik hogy engem nem nagyon izgat ez a karácsonyi felhajtás, úgyhogy maradok a téli tájképeknél. Max ha van olyan ami jó kis téli tájkép és van valami karácsony hangulata, 1-2 ilyen dolog karácsonyról az még elmegy (majd lehet csinálok, msot úgyis lesz idõm szünetbe)
Asszem még nézek háttérképeket, de lehet inkább a saját képeimból rakok be amiket fényképezõvel csináltam 😄

The FlashBack
#16263
egyetértek és igazad is van!
de annyit megérdemel szerencsétlen, hogy egy nyomvatt hátteret berakjak róla..
mellesleg télleg mindem arról szól, de egy évben csak egyszer van karácsony!

geri15
#16262
Nem a háttérrõl van szó, hanem az egészrõl ami a karácsonyi felhajtás mögött van.
És arra hogy "és a mai világban mi másról szólna mint az üzletrõl?" jogos kérdés, sajnos tényleg csak arról szólhat, csak bátorkodtam hangot adni abbéli érzéseimnek hogy mégsem csak arról kéne szólnia, ennyi.

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

The FlashBack
#16261
aham...
most ilyen idõszakvan...
nyáron senkinek nem jut eszébe ilyen hátteret rakni
se húsvétkor...
most december közepén karácsony elõtt természetes, hogy ez van...
majd elmúlik...
és a mai világban mi másról szólna mint az üzletrõl?

geri15
#16260
nekem már a tököm tele van a "Christmas Feeling"-gel, mindenhonnan ez folyik, és ráadásul csak az üzletrõl szól, nem a szeretet ünnepérõl, amikor az egész családnak együtt kéne lennie boldogságban

egy nagy szar az egész

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

The FlashBack
#16259
te tudod, bár engem ciper ez a Christmas Feeling...
téged nem?



mellesleg ha a tájkép jellegû "képeket" szereted háttérenek nézz el gyakran
IDE, mert sokat csinálok mostanában!

Balumann
#16258
A másik hogy amilyen az #16219 -be van az végülis tényleg jobban illik a widgetekhez, de én inkább az élénk, hangulatos képeket szeretem (vagy színes, vagy tájkép vízrõl és természetrõl, stb.)

The FlashBack
#16257
meg az object dock ikonjai sem mennek hozáá...
nekem nem teccik
sry

Balumann
#16256
<#pardon1>
1 óráig kerestem hogy melyik háttérhez passzol, sztem ehez jó 😄
De én igazából most örülök mert saját ízlésem szerint sikerüklt végre beállítani az egészet, ahogy elterveztem 😊
Az tetszik ezekbe hogy belehet álíltani hogy csak az asztalon látszódjanak. Tehát ha megnyitok egy ablakot akkor csak az object dock 2 menüje van a start menün kívül, ha meg lerakom az asztalra akkor felül a sajátgép, oldalt a gyorsindítás, alul a dockok, sztem pont jó 😊
Nem szeretem a zsufolt asztalt én se, de amíg rendbe van, és könnyen megtalálok mindent mert tom mi hol van, és minden ottvan egy katitntásra az nekem jó (idõspórolás + látványosság sztem)
De mind1 még elválik, lehet megint megunom 2 nap mulva

The FlashBack
#16255
elég zsúfolt... a widgetekhez nem passzols se a háttér je az object dock!
ha azt akarod h mminden kifogástalan legyen, nézd meg #16219

cement
#16254
ez gáz... felesleges szar kütyükkel van telepakolva ráadásul nem is ízlésesen

respect to the man in the ice cream van

Balumann
#16253
egyébként a bal oldali menü csak egérre jön elõ (object dockos menü)

Balumann
#16252
na itt az újított változat, így már jobban néz ki 😊

The FlashBack
#16251
thx😊
<#worship>

EmThor
#16250
ZsZso + Balumann gratz!!

Balumann
#16249
Ja olyan kellemes, élénk, vidám háttér, ami hangulatot ad a gépezéshez

desigo
#16248
micsoda depressziós háttered van...
Balumann
#16247
memót meg foglalja :/

Balumann
#16246
letöltötem több widgets-et is, és letöltöttem egyet, amit elindítottam vagy 3x, és megy, és nem tom leállítani, mert viszont a képernyõn nem tlaálom, F8-at is megnyomtam és ott se. Beálításaiba meg nincs törlés csak hogy látható meg ilyenek.
Valami Quicklunch, gondoltam olyasmire jó hogy egy menü ahonnan ellehet indítani dolgokat :/

Balumann
#16245
ja ok megvan köszi 😄
itt az új asztalom, háttér meg téma majdnem biztos hogy lesz változtatva

ZsZso
#16244
Nesze nektek ... én is megmutatom a desktopom:
Enyim Desktop
(AstonShell és RainCalendar)

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

#16243
Nem mondjátok? Két asztal egy gombnyomással lehet váltani és nem zavar bele semmibe? Pl játszok az egyiken és a másikon netezek és nem rakja le tálcába (=soxor fagyás :S) a game-t ha nyomok valamit a böngészõben? Ez kell nekem!!!
EmThor
#16242
danke sün 😊

Nfol
#16241
BlackBox -> Configuration -> Misc -> Desktop Margins. Vagy az elsõ négy értéket állítod át nullára, vagy benyomod legalul a Full maximizationt. egy az egyszerûbb. :]

http://nfol.extra.hu