Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"
\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"
egy óriási problémám van
A WB5 theme kiválasztásánál teljesen elromlik a gép
a tálca szétcsószik, gombok befeketednek lelassul az egész
Win Reinstall után is ez van
pls
help
egyébként teccik nagyon az asztal <#eljen>#eljen>
PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Balumann: ne hallgass senkire, ha Neked úgy tetszik, akkor az úgy jó! .)
Politikát azért ne csináljunk, úgy mondtátok mintha csak a karácsonyból csinálnának mindig üzletet 😄
A Deviantart oldal az nekem nagyon lasan jön be, nem tom miért, pedig jónak tünik a oldal, már sokszor néztem.
Az a másik hogy engem nem nagyon izgat ez a karácsonyi felhajtás, úgyhogy maradok a téli tájképeknél. Max ha van olyan ami jó kis téli tájkép és van valami karácsony hangulata, 1-2 ilyen dolog karácsonyról az még elmegy (majd lehet csinálok, msot úgyis lesz idõm szünetbe)
Asszem még nézek háttérképeket, de lehet inkább a saját képeimból rakok be amiket fényképezõvel csináltam 😄
de annyit megérdemel szerencsétlen, hogy egy nyomvatt hátteret berakjak róla..
mellesleg télleg mindem arról szól, de egy évben csak egyszer van karácsony!
És arra hogy "és a mai világban mi másról szólna mint az üzletrõl?" jogos kérdés, sajnos tényleg csak arról szólhat, csak bátorkodtam hangot adni abbéli érzéseimnek hogy mégsem csak arról kéne szólnia, ennyi.
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
most ilyen idõszakvan...
nyáron senkinek nem jut eszébe ilyen hátteret rakni
se húsvétkor...
most december közepén karácsony elõtt természetes, hogy ez van...
majd elmúlik...
és a mai világban mi másról szólna mint az üzletrõl?
egy nagy szar az egész
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
téged nem?
mellesleg ha a tájkép jellegû "képeket" szereted háttérenek nézz el gyakran
IDE, mert sokat csinálok mostanában!
1 óráig kerestem hogy melyik háttérhez passzol, sztem ehez jó 😄
De én igazából most örülök mert saját ízlésem szerint sikerüklt végre beállítani az egészet, ahogy elterveztem 😊
Az tetszik ezekbe hogy belehet álíltani hogy csak az asztalon látszódjanak. Tehát ha megnyitok egy ablakot akkor csak az object dock 2 menüje van a start menün kívül, ha meg lerakom az asztalra akkor felül a sajátgép, oldalt a gyorsindítás, alul a dockok, sztem pont jó 😊
Nem szeretem a zsufolt asztalt én se, de amíg rendbe van, és könnyen megtalálok mindent mert tom mi hol van, és minden ottvan egy katitntásra az nekem jó (idõspórolás + látványosság sztem)
De mind1 még elválik, lehet megint megunom 2 nap mulva
ha azt akarod h mminden kifogástalan legyen, nézd meg #16219
respect to the man in the ice cream van
Valami Quicklunch, gondoltam olyasmire jó hogy egy menü ahonnan ellehet indítani dolgokat :/
10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.