Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bertino
#16340
nem te vagy az elsõ, aki ezt mondja

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

jointeer
#16339
a wb5 miatt omlott össze a gépem :c

köcsög

ScOrpY
#16338

Enny1

#16337
Hali! Én csak azt nem vágom,hogyan lehet kiíratni az idõjárás jelzõben azt hogy celsius fokban mutassa a hõmérsékletet nem pedig f-ben. Ugyanúgy ahogy Balumann ábráján van?

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

Tojesz
#16336
Nekem így😊

The FlashBack
#16335
nm😊

fsgh
#16334
thx!<#worship>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

The FlashBack
#16333
fsgh
#16332
ezt a hõmérséklet mutatót honnan szedted le?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

The FlashBack
#16331
nem te használsz bbleant?

EmThor
#16330
wb5 reinstall

ScOrpY
#16329
má megint qva zsúfolt, nagyon nagy az objectdock nemtecc

Enny1

The FlashBack
#16328
te milyen progit is használsz?

EmThor
#16327
kösz kis pimpelés bejáccik 😄

The FlashBack
#16326
valaki help pls

nem tudom installálni a Milk Unified nevû themet
valaki pls😊
a WB5 pedig továbbra is "kiakad" mikor alkalmaznék egy themet
de ha ez mûködne style XP-n ekkor elfelejtem a WB5 ot

fsgh
#16325
www.hatterkepek.hu

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Brankley
#16324
Honnan van a háttér?? <#smile>

Légy jó, légy hű Magyar!

The FlashBack
#16323
a gombok eltûnnek és nagy feketedés a helyén....
Nagy nehezen visszaállítottam alapra...
most pedig WB5 nélkül mûxik rendesen...
De nem merem beéõni a WB5öt😊
bár....próba cseresznye

Hunter of Deer
#16322
Jah télleg! Bocsika!
reggel van még!<#pias><#zavart2><#hehe><#hehe>

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#16321
ott van fönt az FAQ, olvasdel
Hunter of Deer
#16320
HI! Tök jók ezek az asztalok amit összehoztok!!
Valaki megtudna dobni egy linkkel ezekrõl a progikról??
THX!

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#16319
lehetne több szín is benne... <#idiota>
Törölt felhasználó
#16318
Háttér homályos egy kicsit 😊
geri15
#16317
kissé kaotikus nem?

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Balumann
#16316
kurva jó ez a yahoo widget engine 😄 grat a yahoo-nak ;-)

Balumann
#16315
Na én is kész vok az új asztalommal, bár még mindig lesz változtatás az biztos
-a háttérképet én fényképeztem valamelyik nap
-a bal oldali object sáv csak egérre jön elõ

quack
#16314
közben rájöttem, sorry

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

quack
#16313
ennek a yahoo widget engine alap weather kijelzõjét át lehet állítani celsius fokra?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

fsgh
#16312
Na kész vagyok..ilyen ett az asztalom!:

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

B@ldrick
#16311
nem gyenge a böngészõd <#zavart1><#ravasz1>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

quack
#16310
linkeljetek please egy konfigurálható színû widgetet, ami a meghajtókon lévõ szabad helyet jelzi ki!

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

Nfol
#16309
Szívesen és jóccakát neked is. :]

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16308
röviden thx és jóccakát 😊

Nfol
#16307
EmThor:

Ezt most kicsit hosszú lenne elmesélni, de a bbInterface plugin tudja ezt. Ha kell, szedd le ezt és ezt a fájlt, másold be õket a plugins mappába, a menüben add hozzá a dll-t a listához és kész.

http://nfol.extra.hu

B@ldrick
#16306
pont így jártam ma én is egy újraindítást követõen már nem tudta betölteni a Tmát (WB5_enhanced+angelo v. devoted), proci százon, nagynehezen leszedtem és visszaáltam msstylesre. reg pucolás majd újratettem devotedessel de ugyan az, egyelõre nem tudok megoldást...anyone?

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

fsgh
#16305
Ezt most csináltam... Most csinálok elõször ilyet..

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

EmThor
#16304
vmi slider van de az túl nagy :S

EmThor
#16303
melyik bblean plugin nyomatja a vindóz hang beállítást? voluma-ra nem talált eddig semmit, thx

EmThor
#16302
szív

Balumann
#16301
ok köszi megvan király 😊

Balumann
#16300
ja de 😄

Balumann
#16299
úgylátom nem

Balumann
#16298
az az ami kiírja ki bigyóban hogy hogy áll a CPU, ram, és az internet le-feltöltés, és a gép fenléti ideje az nem egy? :/

Balumann
#16297
ja ok megkeresem (legalábbis megpróbálom 😄)

Balumann
#16296
ja meg internet adat és mióta van fenn a gép

Nfol
#16295
Tetszik az az óra ott felül. 😊

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16294
simplecal, simplemonitor, compact cpu, dwwsys

Balumann
#16293
mi a neve annak a widget-nek amelyik kiírja úgy a ramot, CPU-t, meg ezeket?

Nfol
#16292
Nézd, csodákra nem kell számítani. Ha egy teljes képernyõn futó játékprogramod ALT+TAB-ra vagy a Start gomb lenyomásakor lefagy, akkor asztalváltáskor is simán le fog fagyni. Én a magam részérõl különben sem látom sok értelmét annak, hogy játék közben valami más dologgal is foglalkozzak, mert akkor eldöntöm, hogy vagy játszom, vagy mással foglalkozom, és kész. Nyilván nem lépek át a másik asztalomra retusálni egy képet tárcsere közben.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16291
még jobb 😊