Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nfol
#17043
Mondjuk sok ész kellett hozzá, körülbelül három hete csak a háttérképet cserélgetem az asztalon. 😊

http://nfol.extra.hu

robotnyk
#17042
😄D
thx
EmThor
#17041
<#eljen>

Nfol
#17040
Tömör véleményem: odab@sz, és többször. 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17039
Még szerdán csináltam ezeket, egyelõre a repülõs maradt használatban.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17038
és télleg, megvan 😊 thx

nxfn
#17037
hazuttam <:|

EmThor
#17036
igeeen??

mila69en
#17035
áá megvan, hogy ezt eddig nem vettem észre😄DDDD lehet itt is állítani, h átlátszó legyen😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

EmThor
#17034
nem sok skin-t találtam eddig, de nekiesek majd

mila69en
#17033
jetaudio-hoz nem lehet találni valahol átlátszó skint?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#17032
Az új verzió támogatja a directx9-et illetve az átlátszó asztaltémát/startmenüt.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

mila69en
#17031
amúgy WB4 és WB5 között mi a külömbség?... mert én nem vettem észre semmit

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#17030
😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

EmThor
#17029
ma találtam box-osok oldalán a témát, wp már megvolt + winamp skin télleg szép, de jetaudio szebben szól 😛

clean



dirty

#17028
Szia, sajnos a télapó már hazament de talán idén decemberben még lesz esélyed találkozni vele!

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

hen-tes
#17027
mi bajod a rózsaszínnel? 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Imrusssss
#17026
Sziasztok!!!
szeretnék a WindowBlind 5-re ilyen glass(üveg) asztalt és startmenû

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

Pigo
#17025
Nem tud v.ki egy jó progit amivel az asztal, a starmenü ikonok skienivel lehet baszkurálódni?

Egy szer látam egy oylan asztalt ami v.mi Microsoft Blood skinû volt!

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

robotnyk
#17024
thx
#17023
Nem kifejezetten a kedvenc színvilágom de mindettõl függetlenül szép munka<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#17022
#17021
ok köszi
EmThor
#17020
balumann, bbsysmonplus plugin, jobbegér és lehet méretet, betût, kinézetet állítani, balegérrel vonszolod, ha jobbegér nemjó, akkor ctrl+jobbegér, ez mindig és mindenhol hat + configuration->string format->CPU:%CP RAM:%RP D:%DFD UPTIME:%UH DOWN:%ID UP:%IU ezt így másold be, elsõ a cpu-t mutatja, majd a ramot, majd a d meghajtón mennyi szabad hely van, ha másikat akarsz C:%DFC, uptime mióta megy a gép, restartkor resetel, down a letöltési sebesség, up a feltöltési, van még csomó minden de nekem ennyi elég

#17019
Látsz benne?<#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

nxfn
#17018
poénnak jó _._

#17017
Ízlések és pofonok 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17016
Sajna nem wb skin hanem visual style.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Balumann
#17015
Meg még1 problémám van, hogy a tálcán nem írja milyne programok mennek pontosan, vagy elrejti vagy nem tudom, és nem látom õket <#merges3>
azt belehet állítani hog mindegyik tray-t vagy mit mutassa?

Balumann
#17014
Hogy kell bblean -be megcsinálni hogy kiírjon ilyeneket hogy CPU, stb?<#pardon1>
vagy levan írva az oldalán?

#17013
sztem ronda

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Gaben78
#17012
hi. StyleXP-hez hol találok vm glass szerû theme-t?

mila69en
#17011
persze ez csak akkor igaz ha nem merûlsz bele az ikon csrélgetésekbe😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#17010
a fenéket nehéz 10 perc alatt össze lehet dobni😊 ha tudod hogy melyik progi mit hogyan merre csinál...(ha nem akkor 1 óra max míg kiismered a stylexp-t meg stardock-ot😊)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

sferrari
#17009
ez nagyon király egy ilyen jól mutatna nálam is nehéz ezt összehozni?

http://f1ferrari.hu

#17008
megtudnád adni a wb skin linkjét?

robotnyk
#17007
gombaaaa

szép 😊
#17006
Estét'


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#17005
szép a vs, bár nekem az ilyen gombos megoldások annyira nem jönnek be (vagy inkább én nem használnék ilyet), de azé' kúl 😊
mila69en
#17004
mostmár ilyen

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#17003

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#17002
ez milyen skin ha megkerdezhetem???
mila69en
#17001
a stylexp-nél miért nem tudok használni 1 ikon pakkot sem? rámegyek hogy új felvétele de azt írja hogy a rendszer nem találja az elérési utat<#zavart2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gabber_saviola
#17000
ez szép nagyon

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#16999

#16998
[/img]

mila69en
#16996
most ilyen

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

The FlashBack
#16995
cool

robotnyk
#16994
köszi!
 castor
#16993
clearONE, tökölnöm kellett vele egy ideig, mire megkaptam ezt skint

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"