Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17093
mila69en
#17092
aha😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Balumann
#17091
ja ok köszi megvan minden
(képet nem tom hogy rakjak-e be 😄)

#17090
WP linket plííz! <#taps>
#17089
wb+od, nem style xp
Jancsik
#17088
style xp? vs linket plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17087
bertino
#17086
meg eléggé csúzliszáju a csaj... <#szomoru1>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

CoolStuff
#17085
loller!😛

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

bertino
#17084
ejnyebejnye <#ejnye1> te alkottad a logódat ? :_ |

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Amse
#17083
miniMIZE létezik win2000-re?

EmThor
#17082
1.õt nem értem. jobbegér, blackbox, options, misc, desctop margins, top margin,minél magasabb, annál lejjebb jön fenn az ablak max. mérete. tehát ez az asztal felsõ margója.

2. sysmonplus jobbegér, about, ott vannak a parancsok. %-jel után megy a csillag, amit elé írsz az csak azért van, hogy lássad mit fog kijelezni

cement
#17081
tökmind1 akkóis 😄

respect to the man in the ice cream van

geri15
#17080
black eyed peace :ASDD:A:SDDADAD:AD😄AD😄!!!

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Balumann
#17079
2 kérdésem lenne még ezzel a bbleannel kapcsolatban, az elõzõt sikerült megcsinálni köszi 😊
Meglehet-e azt hogy a felsõ tálcáthelyettesítõ blackbox alá ne mennyen be az ablak ha teljer képernyõre rakom?
És van-e valamilyen lista vagy leírás hogy milyen kódokat lehet még beírni ebbe a bbsysmonplus-ba illetve más pluginekbe? (angol is jó, illetve még körülnézek jobban a fõoldalán hátha találok)

kristof88
#17078
küldték a zenét <#hawaii>

cement
#17077
black eyed peace jóvan 😄😄😄😄D😄
peas esetleg

respect to the man in the ice cream van

kristof88
#17076

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

hát nekem így néz ki egyszerû de nekem tökéletes

Jancsik
#17075

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17074
Jancsik
#17073
style xphez hol találok sok ikont a deviantarton kivül?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17072
letöltöttem azt a progit, megnyitom az ikonpackot és nem mutat semmit, alkalmazom és az alap ikonok vannak, nem változik. mit csináljak?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

geri15
#17071
lál

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Jancsik
#17070
de 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

VinylToy
#17069
és nem érted?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Jancsik
#17068
ha az ip fájlt nyitom meg ikonként ezt írja ki

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17067
style xp kell mindenhez
Jancsik
#17066
ha az az ip fájl az ikonok, akkor mivel tudom megnyitni?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17065
igen, és olvasd el a FAQot itt.
Jancsik
#17064
ezt töltsem le? Full Install Style XP Men?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17063
style xp. serialt nem adok, faqban van link ahhoz hol keress.
itt a theme, az ikonpack és a wp
winamp skint nem adok, volt linkelve, olvass utána.
VinylToy
#17062
vagy add oda neki a géped, és a monitorod, hogy mindennap csodálhassa 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Jancsik
#17061
ez nagyon gyönyörû!! plz külldj mindenhez linket, még a progikhoz is amivel belehet rakni, és cracket is plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

The FlashBack
#17060
LoL😊

CoolStuff
#17059
Hát nem éppen emléktárgy, bár aki ezt eltudta vinni, az nem belül volt!<#hehe>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

EmThor
#17058
valahogy éreztem. szuvenír?<#eplus2>

CoolStuff
#17057
Bazze... pont pár perce törölgettem és letöröltem azt is... de majd csinálok újat...

Az alap ez volt egyébként!😊

😮O

Jah és Think Different felirat is volt!😄D

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

The FlashBack
#17056
jobban jársz azzal, mintw wb-vel

mila69en
#17055
ja😄DD valahogy sejtettem😞( akkor marad stylexp

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#17054
Ahhoz olyan skin kell<#bee1>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

mila69en
#17053
na most megint felraktam a wb5-öt de én egyszerüen nem találom.... hol lehet beállítani az átlátszó startmenüt? nem látok semmi külömbséget 4-5 között😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#17052
nekem is az van de azért meglesem

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

EmThor
#17051
clearone nevû winamp skin, pofás, de zsúfolt, visszaraktam jetaudio kicsi skin-t

mila69en
#17050
hm.. most nézem, hogy az ott winamp... azt hogyan csinálod meg ilyene?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

The FlashBack
#17049
pakold fel a galériádba, én kíváncsi lettem😉

CoolStuff
#17048
Sokan nem ismerik föl, de nekem egyértelmû... másik hátteret nem is mutatom meg, mert azon egy bizonyos palack van!😄DD

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

mila69en
#17047
😄DDD elõször azt hittem 1 mikrofon van ott

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

CoolStuff
#17046
Most ilyen... a háttér is ebben a percben készült!😄

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

cement
#17045
nekem a 3. tecc a legjobban 😊

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#17044
sssh :]