Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balumann
#17143
én meg 5.1 -es hangfalon hallgatom, ha késõ van akkor meg van egy jó kis régi studio fülhallgatóm ami szól mint az állat 😄

Balumann
#17142
😄
nem szivesen fejtem ki, hisz úgyse hinnéd el (de azért mondhatok egykét dolgot)
Budapest zenei szakközépiskolába járok, és szolfézs és zeneszerzés szakon vok, és zongorát is tanulok 7 éve, és ének szakra is fogok menni valószínü 😛
(a többit nem mondom inkább, hogy hol énekeltem mert azt már mondom hogy úgse hinnéd el 😄). (ja és hangtechnikát is tanulok (hangmérnöki, hang terjedés, mikrofon, hang kultura, hangtörténelem, hangfelvételtan, studioteknika, minden ami a zenével kapcsolatos) 😛

EmThor
#17141
amúgy fülessel nyomom nagyrész, szal ekvalézerrel hallok különbséget, állítólag erõsítõvel meg nagy hangszóróval lehet igazán hallani a lényeget, melyik jobb... szal az én véleményem nem mérvadó 😊 csak kb. olyan oltás meg technikai blabla ment 3 oldalon át a prohardware fórumban, hogy melyik a jobb és 2centivel, hogy szörnyû volt 😄

mila69en
#17140
nem állt szándékomban😊)) csak egy kérdés volt kiváncsi vagyaok..

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

EmThor
#17139
nenene lécci jetaudio miatt ne vesszetek össze, több oldal ilyen veszekedést olvastam prohardware oldalon. fölösleges.

mila69en
#17138
kicsit off
aha és mit zenélsz? ha megkérdezhetem és min?😄D csak nem számgépen😊)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Balumann
#17137
na jó talán a DVD lejátszás, ami nagoyn kell egy gyors zenelejátszóba... 😄

Balumann
#17136
Magyarul csak annyi hogy nem tud többet szinte amit a Winamp pluginekkel ne tudna, viszont nem skinezhetõ és nem lehet letenni ilyen nagyon kis sávra amivel 80%-al kevesebb memóriát foglal kb. és gyorsabb legyen... Mind1 nekem mit hallgatsz, végülis a 2. legjobb lejátszó az is 😛

Balumann
#17135
én meg zenész vagyok, és tapasztaltam hogy nem szól jobban (ha nem kapcsolod be az ilyen szar torzító efekteket akkor meg ugyan azt éred el minta winampal. Midi mûvelõ meg winamphoz is van, csak külön plugin kell 😛

mila69en
#17134
nekem ne akard bemeséni hogy nem szól szebben... nagyon vájt fülü vagyok szal... sokkal de sokkal midikkel meg csodát mûvel

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Balumann
#17133
egyetértek, király 😄

Balumann
#17132
Nem szebb a jetaudio egyáltalán, több efektet tud, de csak torzítja a hangot (lehet szebbnek tûnik az ilyen igénytelenebb zenéknél, de akkor is...).
De ha Winamp-al gond van a hangokkal akkor a pluginezhetõség nem csak a skinre szól, annyi hang plugin van hozzá hogy meg se lehet számolni, és kodektõl is függ... Én maradok annál az biztos 😄
A bblean-él meg nem tok rájönni hogy kell berakni a másik betütipust. 😞 Átírtam az extencions.rc fájlba ott hogy egy másik betütpiust jelenítse. Próbáltam hogy kiterjesztéssel írni, az nélkül, próbáltam átnevezni a TTF-rõl .fon -ra, nem megy 😞 (mindnél átírtam)

EmThor
#17131
<#worship>

cement
#17130
ez elég nice <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

mila69en
#17129
lehet hogy jobban skinezhetõ... nekem a hangzás többet számít😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

EmThor
#17128
ma leletem egy weboldalon, leszedtem hátteret meg betûtípust, de nagyon csecse

EmThor
#17127
winamphoz kerestem plugint, 32 bites kódolásra, jó tudom, fülessel úgyse hallom, de kicsit ekvalézert is piszkáltem + akkor ez a szoftveres plugin talán dob rajta vmit 😊 jobban skinezhetõ a winamp mint jetaudio na 😊

többi maradt, style cserélve + stylemaker leszedve. idõjárás plugin mióta yahoo oldala megváltozott nem jó, az hiányzik, de konfabbal nem rondítok, meg az se zabál ramot legalább 😉

The FlashBack
#17126
van még mit alakítani rajta😛

mila69en
#17125
hát izé...😊)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

geri15
#17124
nc

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Jancsik
#17123
ok 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

hen-tes
#17122
meg egy normális hátteret? :o)

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Jancsik
#17121
mi nem tetszik? majd felrakok windowblindset ha valaki belinkelné...
meg ikonokat

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

bertino
#17120
respect <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

hen-tes
#17119
hátez izé :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#17118
Köszi!
Objectdockkal szenvedek mostanában, full verzióban a Sysstats minden indulásnál kiír egy hibaüzenetet, hogy hiányzik egy dll, amikor pedig be van rakva (illetve 2 dll van berakva, de mind2 kell, különben nem megy) és nem jeleníti meg a dockokat. Ráadásul miután betöltöm az utolsó theme-t tökéletesen megy, pedig nem változtattam semmit.
Jancsik
#17117

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Balumann
#17116
<#wilting>
Nem tom, sajna infot nem adtak hozzá, és még játékba sem láttam nagoyn ilyen fegyvert 😄
Vagy a SWAT 4-be ilyen van? <#nemtudom> Na mind1
Inkább a csodálatos asztaloamt nézzézek <#whatever><#whatever> 😄

EmThor
#17115
sokkal jobb! <#eljen>

#17114
Üdv!

Bocs hogy beleszólok de az nem AirSoft??

Ez meg egy SIG 552 ha minden igaz...

Pás!
nxfn
#17113
meg úgy sokmindent o.O

nxfn
#17112
mékhozzá G36os, vagy nemértekhozzá <#bohoc>

Balumann
#17111
és lehet rá lézert szerelni ott a helye <#finom>

Balumann
#17110
😄

nxfn
#17109
ez akkor is softairgun marad :|

Balumann
#17108
lol hangerõ xD

Balumann
#17107

Na javítottam <#lookaround>

nxfn
#17106
szépes <#bohoc>

robotnyk
#17105
ikonok nagyon jók
mila69en
#17104
na most végeztem vele, ilyen lett


éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

EmThor
#17103
nekem bbleanbar-on tehát a blackbox tálcán, amink van, azon jó az msn...

Balumann
#17102
az a baj hogy nem, mert azért állítottam be az object tray-t mert az MSN-t nem írta ki :S
Megpróbálom hogy a sima tálcáról leveszem a nem aktív ikonok elrejtétést, de az se nagyon lehet mert az MSN aktív és úgy állítotam be hogy ne rejtse el, mégis elrejtette a bblean, nem tom :S

nxfn
#17101
biztosra veszem, hogy soft airgun-.-

EmThor
#17100
lehet bekavar a 2... nem értem én sem!

Balumann
#17099
de nem tudom miért, a bblean nem jelenít minden tray-t <#zavart2> De az a legjobb hogy az object dock se 😄 Nézd meg az object dock tray-én is mások vannak meg a bblean-én is 😄D

EmThor
#17098
zsír. objectdock tray jobbra alul már felesleges, mert fenn is van bblean-ben. <#eljen>

#17097

Balumann
#17096
elõbb ügyvédet kéne szereni <#wilting>

<#dumcsi>

cement
#17095
jóóóóóó <#eljen><#eljen><#eljen>

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#17094
mi az hogy? nagyon is! 😊