Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem szivesen fejtem ki, hisz úgyse hinnéd el (de azért mondhatok egykét dolgot)
Budapest zenei szakközépiskolába járok, és szolfézs és zeneszerzés szakon vok, és zongorát is tanulok 7 éve, és ének szakra is fogok menni valószínü 😛
(a többit nem mondom inkább, hogy hol énekeltem mert azt már mondom hogy úgse hinnéd el 😄). (ja és hangtechnikát is tanulok (hangmérnöki, hang terjedés, mikrofon, hang kultura, hangtörténelem, hangfelvételtan, studioteknika, minden ami a zenével kapcsolatos) 😛
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
aha és mit zenélsz? ha megkérdezhetem és min?😄D csak nem számgépen😊)
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
De ha Winamp-al gond van a hangokkal akkor a pluginezhetõség nem csak a skinre szól, annyi hang plugin van hozzá hogy meg se lehet számolni, és kodektõl is függ... Én maradok annál az biztos 😄
A bblean-él meg nem tok rájönni hogy kell berakni a másik betütipust. 😞 Átírtam az extencions.rc fájlba ott hogy egy másik betütpiust jelenítse. Próbáltam hogy kiterjesztéssel írni, az nélkül, próbáltam átnevezni a TTF-rõl .fon -ra, nem megy 😞 (mindnél átírtam)
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
többi maradt, style cserélve + stylemaker leszedve. idõjárás plugin mióta yahoo oldala megváltozott nem jó, az hiányzik, de konfabbal nem rondítok, meg az se zabál ramot legalább 😉
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
meg ikonokat
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Objectdockkal szenvedek mostanában, full verzióban a Sysstats minden indulásnál kiír egy hibaüzenetet, hogy hiányzik egy dll, amikor pedig be van rakva (illetve 2 dll van berakva, de mind2 kell, különben nem megy) és nem jeleníti meg a dockokat. Ráadásul miután betöltöm az utolsó theme-t tökéletesen megy, pedig nem változtattam semmit.
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Nem tom, sajna infot nem adtak hozzá, és még játékba sem láttam nagoyn ilyen fegyvert 😄
Vagy a SWAT 4-be ilyen van? <#nemtudom>#nemtudom> Na mind1
Inkább a csodálatos asztaloamt nézzézek <#whatever>#whatever><#whatever>#whatever> 😄
Bocs hogy beleszólok de az nem AirSoft??
Ez meg egy SIG 552 ha minden igaz...
Pás!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Megpróbálom hogy a sima tálcáról leveszem a nem aktív ikonok elrejtétést, de az se nagyon lehet mert az MSN aktív és úgy állítotam be hogy ne rejtse el, mégis elrejtette a bblean, nem tom :S