Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jointeer
#17443
persze mert képfeltöltés egy kakye .c

köcsög

gnar killer
#17442
firefox és látszik d;

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™

nyami
#17441
énse látom :C

#17440
ehh....


mila69en
#17439
pedig van ott kép is😄DD

megy 1 poros zongora vagy mi<#banplz>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#17438
igen, vágom: #17427 ezen a hsz-en
én nem látok semmit... S E M M I T
kivéve a: "ez meg a nem virtuális asztalom ha érdekel valakit 😛" szöveget

EmThor
#17437
balumann képén :]

#17436
áj mín: képet nem látok abban a hozzászólásban :-o
de még piros -et sem.

???

EmThor
#17435
plüss a monitor tetején. where is wally? :]

#17434
wtf?! én nem látok semmit....

EmThor
#17433
szõrállat monitoron nagyon nagy :]

windrunner
#17432
Ugyanilyen hangfalszettem van és tutti tanácsként mondom hogy tedd le a mélynyomót a földre mert úgy fog rendesen szólni😉

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

robotnyk
#17431
nm, pedig nézegettem, de nem találtam meg benne
Met
#17430
megvan köszi!!!!
le volt tiltva, van egy olyan bejegyzés, hogy Témák

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

robotnyk
#17429
fogalmam sincs :\
Met
#17428
Van pár, Corona violet meg luna is de amikor be akarom tölteni azt írja, hogy nincs elindítva ez a szolgáltatás a felügyeleti eszközökben. Mit kell bekapcsolni?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Balumann
#17427

ez meg a nem virtuális asztalom ha érdekel valakit 😛

robotnyk
#17426
a \windows\resources\themesbõl eltûntek a theme fileok?
Sleepy Bone
#17425
bocs faq után megoldottam elnézést kérek

TDU Nick: PuskasAdam CoD4 Nick: Fundy

Met
#17424
nemtudom, de miután ilyen galibát okozott nem szívesen raknám vissza😊
meg aztán nem tetszik és ha megint leszedem ugyan ezt lesz a vége, vagy nem?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Balumann
#17423
nekem a számítógépnél rend van, a melletelévõ ágyra pakolok mindent de az még ennél is durvább 😄

Balumann
#17422

Sleepy Bone
#17421
Hello!
Nem tudna vki segíteni abban hogy hogyan írná ki nékem az idõjárást a gép

TDU Nick: PuskasAdam CoD4 Nick: Fundy

desigo
#17420
ne legyél büszke rá😊
ppk
#17419
mééé,enyim se jobb<#mf2><#beka2><#vigyor3><#fogmosas><#email>

Powerball!!!

robotnyk
#17418
ha visszatennéd nem kerül vissza a listába?
Met
#17417
Felraktam egy Vista Visual Style packot.
Aztán leszedtem éés most úgy néz ki a win mint ha 98 lenne és a témáknál nincsenek a rendes xp témák, se a kék se az ezüst. Nekem az utóbbi kellene. Hogy tudom vissza aplikálni?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

panther112
#17416
Különben tényleg nem hülyeség a teljes környezet befotózása, végülis része az összképnek. Ez kicsit gyenge kinézet, de kezdõötletnek nem rossz. Majd lehet, hogy lefotózom én is a teljes asztalt😊

#17415
""

EmThor
#17414
hehehehe :]

cement
#17413
nalam nagyobb a kupi 😛

respect to the man in the ice cream van

Nfol
#17412
Le kellene cserélni a felsõ képen a feliratot "Hogy néz ki az asztalod?"-ról "Utánad ki takarít?"-ra, további jelöltek még a "Pre-asszonyi állapotok" és "A tartós élelmiszerekrõl..."

Vagy most durva voltam?

http://nfol.extra.hu

mila69en
#17411
hát nem😄D meg nem is ez😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

akyyy
#17410
más topicbaD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

fsgh
#17409
jaja😄 Ez nem a hogy idomítom a csajomat topic😊))

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

mila69en
#17408
de amúgy topicot tévesztettél😄DDDD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#17407
amugy hozzáteszem, egyszer volt igazán bepipulva, amikor egy közel egy honapos nagy lábost talált, ami tele volt krumplistésztával 😊és kinyitotta, és beleszagolthogy mi az 😊
na az tényleg durva volt 😄
Bár azota még sürübben magátol is mosogat 😊

igaz tegnap elött épp talátam haverral egy dobozka oktober végi rakottkrumplit a hütö mögé leesve 😊 csak akkor ismertük fle amikro öntöttük ki, mert zöldes fehéres szine volt, ilyen vattacukor style 😊

Aki hülye, haljon meg.

#17406
áhh ö tudja hogy egy designer az milyen rendet tart 😊 már hozzámszokott 😊
Amugy mosogatni is k*rva jol tud 😊 ja meg takaritani 😊 (és ezek mellet nimfo is 😊 )
Érteni kell hozzájuk.... 😊 Idomitani... 😊

Aki hülye, haljon meg.

Met
#17405
remélem elolvassa ezt a hsz-edet és beleveri a fejedet az asztalba😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

mila69en
#17404
te szent mia....<#wilting><#taps><#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

desigo
#17403
legalább rendet tettél volna
#17402
érekzik mindjárt a flementösereg 😊
azért az asszonynak is van elönye😉

Aki hülye, haljon meg.

Met
#17401
erre én nem lennék büszke...

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#17400


Igy néz ki 3-4 nap után az asztalom 😊 Témába vág nem ? <#mf1><#vigyor2><#crazya><#crazya><#wave><#nevetes1>

Aki hülye, haljon meg.

EmThor
#17399
kérjen egyet a logomûhelyben, van szája!

#17398
Bizony, elõzõ macskás logom gyorsan lenyúlta egy gyerek.. Persze azóta már tisztáztuk.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

ScOrpY
#17397
a csajt átkonvertálhatod élõbe, érdekel
egyébként az ikonokat is

Enny1

desigo
#17396
logólopás sux
EmThor
#17395
ja, hogy volt már kérdezés nélkül is? durvaa 😊

mila69en
#17394
😄DDD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive