Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
ilyennel operáltam már, hogy háttérbe beilleszteni a plugineket. tökéletes alkotás <#eljen>#eljen>
Például ezen is: katt! Most nem csináltam belõle kisképet, mert lusta voltam, a tudnivalók látszanak a képen. 😄
http://nfol.extra.hu

atw-nél így kell linkelni
The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
pont ilyet kerestem! Örök hála! 😊
Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)
amúgy ez earthview? 😊
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."


http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
huhh, a style-okkal kellett játszani, tehát pl a toolbar - label style-ja fehér, ugye opera kijelölésénél látszik, éééés, ekkor a naptár dátumos részének a style-ját is label-re kell állítani... vagy valahogy így!
egyébként ráéreztél a problémámra: kellett egy naptár, amibe lehet jegyzetelni, ez meg is lett, csakhogy, szerettem volna a tálcát tiszta fehérre, ekkor pl balra a hangbeállító csúszka nem látszott és külön kellett a naptárnak is jelölnie adott napot + alarm-ot is valahogy, hát így sikerült, adott nap a tálca színe, alarm meg az inaktív ablak színe, vagy valahogy így, kellett játszani, de nagy színkeverést megúsztam, mert "csak" szürke meg fehér. De a szemet legalább annyira nem rontja, mint számítottam.
Másodszor: hogyan tudtad megoldani, hogy a tálcád szürke, a naptár viszont fehér? :o
http://nfol.extra.hu
ON: lehet a tálca ilyen interlaced, azaz vízszintesen áthúzott vonalas lesz, kicsit oldszkúl de akkor jobban beleolvad a fehér háttérbe, és annyira nem is bántja a szemet! lehet próbálkozni ...
ja igen, a téma neve: fain ^_^
nice legs. what time to open?
Dirty
Clean
Az ikonoknak van egy csöpp története is, gondolom senkit nem érdekel, de elmondom akkor is. Szóval megpróbálkoztam én ezzel az IconPackagerrel, találtam hozzá szépséges ikoncsomagokat is, de sajnos a bbLean mellett egyik sem mûködött tökéletesen, úgyhogy már le is szedtem az egészet (mármint az IconPackagert, nem a bbLean-t 😊.
Ezek a mintázatos ikonok mind egyszerû .ico-k, és bár a képen nem látszik, de mindegyik ikon olyan színû, mint az eredeti programok ikonjai, szóval fél órás kattintgatás után már én sem tévesztettem el semmit... 😊
Jut eszembe: ha valakinek van tudomása olyan módszerrõl, amellyel IconPackageres csomagokból ki lehet nyerni az ikonokat .ico formátumban, az azonnal szóljon! Kösz!
http://nfol.extra.hu
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
akkor úgy kérdezem, hogy hogy kell belerakni a mozillába?
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
thx
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

