Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

 castor
#17995
Fogalmam sincs miért, egyszer csak az ikon alatti szöveg hátteret kapott, ami eléggé zavar... hogyan lehetne ezt megszüntetni??

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

B@ldrick
#17994
komoly, grat ^^

▌Lost ■ Dexter ■ 24 ■ Spartacus ■ NFL▐

precision
#17993
eh 😊

Bazinga!

McFrost
#17992

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

EmThor
#17991
na, ehhez mán pelenka kell!! próbáltam ilyen beleolvadósat, csak akkor nem volt jó a naptáram, mer nekem jelezze a napot meg alarmot is...

ilyennel operáltam már, hogy háttérbe beilleszteni a plugineket. tökéletes alkotás <#eljen>

Nfol
#17990
Sejtettem, hogy ilyesmi választ fogsz adni, ugyanis én ugyanezt próbáltam, csak az én stílusaimban eddig nem figyeltem az ilyesmire... Merthogy mostanra minden egyes stílus, amit használok, teljesen saját (big arc on 😊.

Például ezen is: katt! Most nem csináltam belõle kisképet, mert lusta voltam, a tudnivalók látszanak a képen. 😄

http://nfol.extra.hu

#17989

#17988
gnar killer
#17987
http://users.atw.hu/iron/asztalom.jpg
atw-nél így kell linkelni

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

#17986
Igen
#17985
VinylToy
#17984
próbálkoztam egy hasonlóval mint az Aston, Talisman, a neve Hoverdesk, még egyenlõre nyoma nincs. :C

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#17983
Nálam kb egy óra után megbukott, vhogy olyan "gány" az egész, iszonyatos erõforrást zabál, a gépem egy éves megléte óta elõször adta meg magát a túlzott igénybevétel miatt, és indult újra szó nélkül. 😞

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#17982

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

desigo
#17981
háttérképhez linket tudsz adni?
thx
xj700t
#17980
<#worship>
pont ilyet kerestem! Örök hála! 😊

Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)

The FlashBack
#17979
jobboldalon az az izének mi a neve??

#17978
szedd ki a www-t az iron.atw.hu elõl, és jó lesz
amúgy ez earthview? 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

VinylToy
#17977
Nem használt asztali parancsikon mappa, ez de gáz, minek ilyen egyáltalán.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#17976
#17975
Totálisan egyszerû, egyelõre módosítás nélküli Talisman 2.95 desktop 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#17974
#17973
#17972
<#szomoru2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#17971
kösz!

huhh, a style-okkal kellett játszani, tehát pl a toolbar - label style-ja fehér, ugye opera kijelölésénél látszik, éééés, ekkor a naptár dátumos részének a style-ját is label-re kell állítani... vagy valahogy így!

egyébként ráéreztél a problémámra: kellett egy naptár, amibe lehet jegyzetelni, ez meg is lett, csakhogy, szerettem volna a tálcát tiszta fehérre, ekkor pl balra a hangbeállító csúszka nem látszott és külön kellett a naptárnak is jelölnie adott napot + alarm-ot is valahogy, hát így sikerült, adott nap a tálca színe, alarm meg az inaktív ablak színe, vagy valahogy így, kellett játszani, de nagy színkeverést megúsztam, mert "csak" szürke meg fehér. De a szemet legalább annyira nem rontja, mint számítottam.

Nfol
#17970
Elõször is: ez nagyon komoly! 😊

Másodszor: hogyan tudtad megoldani, hogy a tálcád szürke, a naptár viszont fehér? :o

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17969
kösz 😊 OFF earl-ben komoly volt, ja srác indiai akcentussal 😊

ON: lehet a tálca ilyen interlaced, azaz vízszintesen áthúzott vonalas lesz, kicsit oldszkúl de akkor jobban beleolvad a fehér háttérbe, és annyira nem is bántja a szemet! lehet próbálkozni ...

ja igen, a téma neve: fain ^_^

SASboy
#17968
Te szavaiddal élve: bery bery nice <#eljen><#eljen>

nice legs. what time to open?

EmThor
#17967
nagy segítség a naptár, napokhoz lehet kis bejegyzést is írni, amelyek adott dátumra kattintva, kis ablakban, a képernyõ közepén bukkannak elõ. balszélen a csúszka a hangerõt állítja

Dirty


Clean

Nfol
#17966
Aspyrin: Úristen, törik a jég! 😄

Az ikonoknak van egy csöpp története is, gondolom senkit nem érdekel, de elmondom akkor is. Szóval megpróbálkoztam én ezzel az IconPackagerrel, találtam hozzá szépséges ikoncsomagokat is, de sajnos a bbLean mellett egyik sem mûködött tökéletesen, úgyhogy már le is szedtem az egészet (mármint az IconPackagert, nem a bbLean-t 😊.

Ezek a mintázatos ikonok mind egyszerû .ico-k, és bár a képen nem látszik, de mindegyik ikon olyan színû, mint az eredeti programok ikonjai, szóval fél órás kattintgatás után már én sem tévesztettem el semmit... 😊

Jut eszembe: ha valakinek van tudomása olyan módszerrõl, amellyel IconPackageres csomagokból ki lehet nyerni az ikonokat .ico formátumban, az azonnal szóljon! Kösz!

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17965
start menü nekem túl színes, de I hearth Hóember 😛 <#eljen>

Maxtreme
#17964
Most iylen:

Jancsik
#17963
nekem nem magyar

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Döglött Kacsa
#17962
Eszközök, Megjelenés...

Jancsik
#17961
Operahoz hol találok skineket, és betûtípust hol tudok változtatni?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17960
de értetlen vagy
akkor úgy kérdezem, hogy hogy kell belerakni a mozillába?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

k8bal
#17959
megnyitod... :c

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#17958

Jancsik
#17957
ha firefoxhoz letöltök egy skint, akkro hogy kell felrakni?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Lekvarostaska
#17956
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni h ha a betöltõképernyõt megváltoztatom, bekapcsoláskór mindíg kiir valamit...h választhatok kettõ közül...pontosan nem tom...nem lehet ez ellen tenni valamit, h ne irja ki?!?!?!?!

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

nxfn
#17955
fúj :c

Tufa
#17954
Jééé, tényleg. thx

#17953
Keress rá devianton, nincs meg a linkje. A neve blue milk.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#17952
hogy lehet az asztalról eltûntetni a lomtárat?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17951
Fogod és lehúzod a dokkról.<#smile>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Tufa
#17950
Object Dockból kilehet szedni pl az idõjárás mutatót anélkül hogy újracsináljam az egész dokkot?

Jancsik
#17949
A vs linket is kérném ha lehet
thx

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Doomista
#17948
kösz,majd vipelek egyszer😄

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

LoDMaSt
#17947
tess:

@ Hellomarci

Doomista
#17946
nah öcsém ezek tul kcisit lettek😄

Szoval akor nyisátok emg magatok:

http://www.sg.hu/galeria/11232550921139738409tn.jpg

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.