Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18447
Panter, azon kívül, hogy egy napig téma voltál, hála a médiának, megkaphatnám a wp linkjét?

Most e van:

desigo
#18446
<#mf2>
Aquir
#18445
tolerancia.

egyébként szép mû amit linkeltél 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#18444
jeh!
idõ közben rájöttem!
azért köszi...
#18443
hali!
van egy kis gondom!
Az a helyzet, hogy meguntam az xp-s témát, ezért letöltöttem a talisman 2.95-öt!
Elég jó, szép, meg minden, de ahoz hogy fullos legyen kellene egy másik téma rá!
Kerestem is, találtam is, le is töltöttem, de nem tudom lecserélni!!!
csomagolva lejött, és nem tudok vele mit kezdeni!
Ha valaki tud, segítsen!!!
Köszi
Nfol
#18442
Remek sport a szájkarate, bizony mondom. Különben is õ ütött vissza elõször! 😉

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18441
Na, én is tanultam ma valamit. Thx!

http://nfol.extra.hu

#18440
😄 ez csak munkahelyi 😄 (800*600)

#18439
Panther, te észnél-e vagy
senki nem szólt be neked, Amse meg fõleg nem. Abba pedig szerintem nem kéne beleszólnod, hogy mikor, hogy és hol fotózza / fotóztatja le a nõjét, õ sem ugat bele, milyen festõket szeress. Szerintem olvasd vissza az utolsó hozzászólásaidat: szemkerekítõen nagyképû vagy...
(elnézést, hogy szaporítottam az ezzel kapcsolatos hozzászólások számát, de ezt a fajta önteltséget és pökhendiséget már nem tûrhetem szó nélkül én sem)

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Amse
#18438
húha...
640*480?

#18437
A mostani nagy kedvencem!!

nyami
#18436
az asztal nekem is tetszik, a viselkedésed annál kevésbé :c

Lteebee
#18435
Ja, ne legyél partner a színvonalában!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Amse
#18434
ja ok.sry

Amse
#18433
nem, de miért baj ha valaki szépnek tartja a barátnõjét és ezt kirakja a desktopra, mert ha nincs vele akkor jó ránézni és pl a munkában szerez egy kis jóérzést?
gondolkozz már egy kicsit, hogy miért kötözködsz olyannal aki be sem szólt neked.

Bercy
#18432
De Van Gogh és a napraforgós kép is az övé.
robotnyk
#18431
don't feed the troll
nxfn
#18430
nem Van Gogh?

EmThor
#18429
rembrandt ugye? <#eljen> asszem övé a napraforgós kép is, hasonlóan szép!

panther112
#18428
Nem is kell tudnod, remélem a pénztárcádban is idióta képeket viszel róla...

Amse
#18427
hát te hülye vagy 😄
fotós fotózta nem is én, de tökmind1.
nemtom mi bajod van, de szerintem fejezzük be.

panther112
#18426
Hiánya inkább annak van aki egybõl 3at rak be háttérnek...
Gratulálok a barátnõfotózás megint egy szimpatikus jellemvonásod... seggfej

Bercy
#18425
hallod mi bajod van neked?
jön a fogad?
Amse teljesen kulturáltan megkérdezte, hogy ki festett azt a festményt és megmondta, hogy neki nem ez a stílusa. Erre te meg embernek se tekinted...
Vedd már észre magad.
Amse
#18424
jajj hagyjál már engem ezzel a pina témával.mivan hiányod van?
amúgy sosem volt csajos wp-em (kivéve a barátnõmet), de vannak olyan emberek akik némelyik mûvészetet nem tudják értékelni.nálam én elismerem ezt a stílust, de nem tetszik.
gondolom neked is van ilyen szal nyugodj meg.thx

k8bal
#18423
sztem hagyátok abba mert mindekinek magánvéleménye mi tetszik neki! el kell viselni a negatív kritikát is...
panther112 ha a bbLean-es asztalokra gondolsz hogy azok rusnyák akkor lehet... neked lehet nem tetzsik vmi de másnak igen! és ez mindenkire vonatkozik!
ha vkinek nem tetszik vmi akkor leszólja de akit leszólt tûrje... vagy legjobb megse szólal! <#idiota>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

nxfn
#18422
azért ez egy kicsit erõs

panther112
#18421
Amúgy akinek ez a kép nem tetszik, nem is tekintem embernek.

panther112
#18420
Tudom, te a rajzolt pináért vagy oda. Az emberek különböznek (szerencsére)

nxfn
#18419
nekem tetszik

Amse
#18418
ezt a félfülû festette?
nem vagyok oda az ilyen jfestészetért, de a lényeg, hogy te igen.

panther112
#18417
Ez vonatkozik a többiekre is, nekik se kell látogatni, egybõl kb 5 emberrel kevesebb.
Amúgy eddig tisztán technikai jellegû hszaim voltak. Jeleztem a frissen kijövõ verziókat, tanácsokat adtam, melyik programot hogyan kell használni.
Csak megakadt a szemem azon, hogy ezekkel a programokkal micsoda szemét színvonalú az itt létrehozott asztalok 90%-a. Ezért beraktam az én asztalomat.
Errõl alkottak véleményt a többiek, én meg kifejtettem az enyémet az övéikrõl. ennyi. A programok jók, csak a felhasználók szart csinálnak belõlük.

QuippeR
#18416
nyugodj már le. nem kell látogatni a topikot, ha valami nem tetszik.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

ScOrpY
#18415
szép leányok

Enny1

panther112
#18414
Szánalmas, ha nincs egy-két ribanc egy wallpaperben akkor az már szar... Itt van 3 is, biztos nagy tetszést fog aratni. Ajánlom figyelmetekbe www.pina.hu www.nude.hu Ott tessék lenyugodni, ha nincs barátnõ, és utána választani valami értelmes hátteret.

Jancsik
#18413

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

panther112
#18412
Masszív ízlésficam a topic közel összes látogatójánál.

robotnyk
#18411
szerénységed határtalan -.-

btw, kép jó, csak nem wpnek, többi meg szóra sem érdemes.
desigo
#18410
<#wilting><#wilting>

legközelebb nagyobban rakd már be
köx
#18409

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Pyx
#18408
sajátgéprõl nemfog menni, iaro.srv.hu, vagy faq, valami

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

Pyx
#18407
Nekem tetszik, ritkán látni ezt a képét.

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

#18406

panther112
#18405
Látom egy olyan asztal, ami kicsit ki is néz valahogy nem nyeri el az ízléseteket. Elõre gondoltam, hogy így lesz, mert itt csak válogatottam rusnya asztalokat látni...

The FlashBack
#18404
wallpapert nyomtasd ki, és gyújtsd meg

Jancsik
#18403
újristen de rossz.
sorry<#ijedt>

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

panther112
#18402

#18401
<#idiota>

football without ultras is nothing

The FlashBack
#18400
szép letisztult

desigo
#18399
úú legjobb 5-ben biztos benne lenne😊
Amse
#18398
nagyon szép, átlátható meg minden :C