Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#18548
ez bblean? me kvajó összeraktad! <#eljen>

Balumann
#18547
valakinek az a szép ha van egy fura háttérkép, meg egy sor tálca amin semmi nincs, semi ikon, és valakinek meg az ha rendezetten de teli van mindenféle ilyen eszközökkel. Ez tisztára ugyan az mint hogy valaki a szép, régi zenét szereti, valaki a kemény ordibálást, van aki meg rock-punk, vagy még hiphoppot is valaki tudja szeretni abba nem tom mit értenek zenének 😄
Én is inkább azt szeretem ahol sok minden van, és bár másnak káosz, én mindent eltok érni pillanatok alatt, csak oldalra kel vinnem az egeret meg ilyenek. MEg az is probléma hogy néhány dolog nem látszik így egy ilyne képen, pl. hogy nekem az az oldalsó menü az csak háttérbe van, és nincs felül, meg az a konfab csík ahol van 3 ilyen dolog, az is alámegy mindennek. Ezért szeretem, mert nincs útba mikor kell, de mégis ottvan és látványos <#vigyor2>
Azért még megpróbálok egy igényesebb asztalt csinálni, hátha több mindnekinek tetszik majd <#vigyor3>

nxfn
#18546
aztakurva de giccses DS:_A.dsa_DSA:dsa_D

#18545

Vagy talán ez?

#18544

Ezt a kedvetért csináltam.Remélem tetszik.

desigo
#18543
<#nevetes1><#nevetes1><#eljen>
precision
#18542
felül, banner, FAQ, kattint, olvas, hudejo

Bazinga!

REALista
#18541
Az ObjectDock-hoz hol lehet leszedni témát?

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

QuippeR
#18540
de te most komolyan azt hiszed, hogy a te asztalod a nonpluszultra?

nem azért mondom az a kép valóban szép, csak épp abban a pillanatban törném darabokra a kezem, mikor berakom háttérképnek. namind1, egyéni preferencia kérdése ez is, de azért gondoltam írok.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

panther112
#18539
Írtam már, hogy miért raktam be azt az asztalt. Az az asztal azért lett berakva, hogy legyen honnan kritizálni az itteni asztalok többségét.

A kilógó startgomb pedig ízléstelen. Használhatod, de attól még ronda. Egy 200 kilós nõ is ronda. Tudom van ember akinek tetszik, de attól még ronda. Gondolj bele, hogy vannak fekalománok is, mégse kérdés, hogy a szar ocsmány dolog.

CoolStuff
#18538
Persze... mert ez még lenni alfa verzsön!

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#18537
Én ittvok... csak kicsit másképp... igen... én a krajczároSS!<#fogmosas><#banplz>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#18536
HtxVm!<#wilting>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

gnar killer
#18535
pedig az az és semmit sem állítóttam be, 'magától' ilyen.

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

desigo
#18534
Mivel eddig csak Style Xp-t használtam ezért kérdeztem,hogy hogy csinálta.

mert nem vágom
precision
#18533
gondolom windowblinds beállítás kérdése az egész...

Bazinga!

desigo
#18532
annak mintha nem lenne átlátszó a tálcája
precision
#18531
#18523
sokat kellett volna visszaolvasni 😊

Bazinga!

desigo
#18530
Ez nekem tetszik😊
mivel csináltad és milyen téma?
thx
SASboy
#18529
ha tetszett volna nekünk a Te asztalod akkor is ezt csinálnád?

nice legs. what time to open?

SASboy
#18528
ez nekem is bejön, kár hogy wb5-höz van 😞

nice legs. what time to open?

gnar killer
#18527
nekem most pont ez van(: egyébként elõzõt hamar elunva...

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

M@TriX
#18526
nekem meg éppen az tetszik így még exkluzívabb 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

panther112
#18525
Át kéne nevezni ezt a topikot. Hogyan menjünk xp lanka alá olyan programokkal, amiket elvileg azért írtak, hogy jobban nézzen ki a desktop-ra. Novum OS nem rossz, bár a tálcából kilógó start gomb elrontja.

precision
#18524
kár, hogy wba...nagyon szép
stylexphez nem tudsz esetleg vmi hasonlót? 😊

Bazinga!

M@TriX
#18523
na nekem most ez a skin tetszik, otthonra laza themenek jó lesz...

KaTT

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#18522
sokáig én is StyleXPt használtam, de nekem azzal voltak régebben gondjaim, pl, hogy winstartnál nem töltõdött be, ott is hagytam 😉

köszi, akkor ez lesz a gond na majd megnézem.

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

SASboy
#18521
a windowsblindsnél nálam is ilyen volt. le is szedtem. style xp jobban bejön.
az uxtheme ilyenkor kell: katt

nice legs. what time to open?

M@TriX
#18520
van egy kis gondom.
WindowsXP SP2 fel, winupdate majd windowblinds felinstall, de apply themenél belassul az egész gép és elkezdi aplizni de ennyi. régen installtam már fel szûz winre ezt a cuccot valami még kell, vagy az az uxtheme.dll vagy mi is.
vagy mi kell?

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#18519
te még ittvagy? ³á³ a krajczároSS

football without ultras is nothing

[HUN]PAStheLoD
#18518
nem Lég min. ;]

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#18517
ná cép :/

de ha neked bejön , akkor oké 😄

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

windrunner
#18516
nemtecc

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

Balumann
#18515
ha jól értem, akkor TV mûsort lehet így RSS-el nézni? Ha igen akkor tudtok mondani ilyen RSS TV mûsor címeket (pl. rtl club meg tv2) ? (nem igazán tom elmagyarázni normálisan, de az sg forumból a témákat már tom hogy kell így rss-el kivetíteni - kár hogy csak azt írja ki írt utoljára meg mikor, de jó)

Balumann
#18514
Na egy kis szünet után megint asztal váltás 😊

desigo
#18513
ez kész😊)))))))))9
nxfn
#18512
fúde dizájnos, magam alá szartam <#wow2>

CoolStuff
#18511
Nesze nektek minimalisztik sztájl!<#idiota>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

k8bal
#18510
kösz mindenkinek! 😊
ent! Nekem se jön be...

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

desigo
#18509
mert nem?
SASboy
#18508
forbidden 😞

nice legs. what time to open?

gnar killer
#18507
aranyos ((:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

SASboy
#18506
qrva jó

nice legs. what time to open?

Krezga
#18505
köcce
k8bal
#18504
bbIconBox

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Krezga
#18503
A jobb oldali toolbar-t hogyhíjják?
desigo
#18502
aranyos😊
k8bal
#18501
Új! Legyen má tavasz! =D
A képen eredetileg az van hogy Spring 2004.. home made a 2006!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

desigo
#18499
érdekes😊