Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jAsOn VoOrHeEs
#18598

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

Jancsik
#18597
hol van az a topik ahol a számítógépes asztalokról lehet képeket berakni? nem a virtuálisra gondolok mert az itt van 😄

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

LordVenom
#18596
Most éppen így,de sûrûn váltogatom. A Narnia kép nem azért van kint,mert annyira tetszett a film,hanem,mert ehhez a színsémához ezt a képet találtam éppen. 😉

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

79Alba
#18595
Sziasztok. Elösször is gratulálok mindenkinek. Nagyon JÓL néznek ki amiket itt szerkesztetek. Én is belefogtam és most elakadtam. Hogy tudok olyan izét berakni ami mutatja a le és feltöltési sebességet. Mi kell hozzá?

▓██▓▒░LaLiKám Csak OkOSAn░▒▓██▓

panther112
#18594
köszi a linket, .15-öt telepíts, ahhoz tudok kódot, utána hivatalos .16 patch és ok

LordVenom
#18593
Én minden "hozzávalót" innen szedek le:
ThemeXP
Megnézem az id számot,és beírom,elõre is köszi a kódot...😉

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

panther112
#18592
Tényleg ha már Style XP ikon, és toolbar készletet honnan lehet hozzá leszedni, a deviantos ikonokat nem tölti be egyiket sem.

panther112
#18591
De msn-en is átküldhetem

panther112
#18590
Nekem van hozzá keygenem, rakd fel írd ide be a hardware id-det és megadom a kódot.

panther112
#18589
Nem szeretem az autókat, de ez jól sikerült.

LordVenom
#18588
Ja,igaz,bocs. Most a leszedtem a 3.15 és a 3.16 verziót is,hátha valamelyiknek hamarabb találok kulcsot,de nem találtam egyiknek sem,úgyhogy ha tudtok,akkor ezekhez jöhet. Köszi!

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

#18587
Nagyon köszönöm.

#18586
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

Letöltöttem egy csomó kiegészítõt, ami majd díszíti az asztalom, de .widget kiterjesztésûek és nem tudom mit kell vele csinálni! Vagy pedig ami fontosabb letöltöttem témaákat is azok meg .desktop kiterjesztésûek és azokkal mit kell csinálni? Segítsetek!
Elõre is köszönöm!
CoolStuff
#18585
crackserver.com<#idiota>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

k8bal
#18584
ha mellékeled verzió számot egyszerûbb lesz a dolgunk! 😉

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

LordVenom
#18583
Gyerekek,nem tudja valaki a style xp regisztrációs kulcsát?
Sajna rendszerújratelepítésem volt,és csak a 30 napos verziót tudtam leszedni. Már nem emlékszem hogy tudtam kikódolni. 😞

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

cement
#18582
nagyon szép <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

#18581

CoolStuff
#18580
Np! D:

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

jAsOn VoOrHeEs
#18579
Áhh sikerült, csak elõbb SkinSutdio-val bekelett importálni a fájlokat hozzá <#eljen> Pöpec a cucc! <#gonosz1>

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

jAsOn VoOrHeEs
#18578
Neked sikerült feltenned ezt a témát wb-hez? Nekem kiírja, hogy " A new skin has been installed", de ha meg rámegyek a Novum OS nevû témára, akkor nincs ott semmi, csak egy kék háttér <#kuss> Viszont eddig minden más egyéb skint sikerült betennem wb5-tel, de ezt sehogyan sem tudom megcsinálni, pedig ez baromian jól néz ki <#help>

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

eZo
#18577
#18569:
THX !

#18568:
THX, a háttérkép már nem tom honnan van, adsz priv.-be egy email-t akkor elküldöm

#18570:
winamp skin neve: UnUSUaL

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

SASboy
#18576
ez véletlen nem a vista betaja?

nice legs. what time to open?

desigo
#18575
jól használható?
k8bal
#18574
nagyon komoly! 😉
Mi ez a progi? amivel ezt az ablak váltogatós mizériát csinálod?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Pyx
#18573
Spherexplorer?

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

Pyx
#18572
http://www.deviantart.com/view/11829323/

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

Maxtreme
#18571
Enyim most ilyen 😊. Nem is a desk érdekes, hanem.. majd meglátjátok 😊

Letõttés 😄

Méret: 26mb
Formátum: mov
Sebesség: 25fps
Hossz: 33sec
Felbontás: 640x480

(Ehhh bocsi, véletlenül bentmaradt a zene amit hallgattam.. 😄 Mind1. 😊 )

gamerman01
#18570
Winamp linket please vagy legalább mondd meg melyik ez a winmap skin!

THX!

#18569
izléses! <#eljen>
desigo
#18568
tecc
háttérképet pls
eZo
#18567

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

SASboy
#18566
jópofa

nice legs. what time to open?

LouiS Kmét
#18565
 castor
#18563
thx
nincsenek packben

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

robotnyk
#18562
nagyon karaj, ikonok packben vannak?
 castor
#18561

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

precision
#18560

Bazinga!

CoolStuff
#18559
Ez megszállottság... de szerintem egy igazi minimalistikos deszktop használhatatlan a mindennapokban!😄

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

Crem
#18558
egyes emberek... Miért nem mondod ki a nevét!😊)
Neki lehet, hogy ez hobbija😉

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#18557
Semmi gond, ez itt már megszokott dolog<#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

k8bal
#18556
nem szeretnék senkinek se a lelkkébe gázolni de amit itt megy az már beteges.. egyes emberkék naponta cserélgetik az asztal kinézetét.. ez nem normális dolog.. az ok hogy hetente de hogy minde nap néha 3x-is... <#zavart2>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

robotnyk
#18555
wp tetszik
#18554

#18553
Ez egy alternativ bbLean megközelités volt.

#18552
Most épp:



A háttér saját készítésû...
#18551
Igen az.Köszi.

#18550
Nekem tetszik az asztalod.

Pyx
#18549
ne többet.

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.