Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#18648
Önnek is köszönöm.
#18647
Nagyon köszönöm.
#18645
Ezer köszönet.
Ember ez a SZINT!!!4 a régebbiek sehol nem voltak ehez képest...GRAT
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
#18642
#18639
Egy utolsót kérdezek és többet soha: winowBlinds 5 höz van valakinek license, crakje, vagy valamije ami kell hozzá hogy ne 60 napos legyen? Lécci!
#18638
Az elõzõ is tetszett,de ez is nagyon jó.
#18635
Nagyon jó.
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
Enny1
Style Xp-hez ikonokat, és Explorer Bar-okat honnan lehet letölteni? A deviantart-osokat nem tudja használni.
#18612#18617#18581#18561#18554 <#finom>#finom>
▌Lost ■ Dexter ■ 24 ■ Spartacus ■ NFL▐
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
cep
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
azért van a topig hogy megmutasd mit csináltál, nem azért hogy mások mondják meg mit csinálj...
szerintem szociális gondjaidat ne itt...
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
#18609
már csak 1,5 óra és lent is van!
#18608
most letölöttöm ezt a winowblind et is!
#18607
ÁÁ, nem igazán lett jó4 letöltöttem egy progit, ami ott volt, de újraindult a gépem, és visszaált ilyen 98 as kinézetre! Nagyon nem tuti! De elovastam kétszer és nem jöttem rá, hogy most akkor mit csináljak!
#18605
lol, télleg, köszi!
#18603
.desktop kiterjesztéshez milyen progi kell Bocs hogy ilyen amatõr vok! De tök jó volna, ha fajin volna a desktopom! Lécci!
Hogy tudok olyan izét berakni ami mutatja a le és feltöltési sebességet. Mi kell hozzá?
▓██▓▒░LaLiKám Csak OkOSAn░▒▓██▓
#18600
Khössz szépen! Megpróbálom!

