Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#18698
naptár nemtecc😉
viszont a háttérnek kool feelingje van😄D

eZo
#18697

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

Crem
#18696
WB & Ic

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Crem
#18695
nem.

Ehez kell egy program aminek a neve:iconpackager.
a stardock.com-rol le lehet tölteni a trialt.

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

windrunner
#18694
stylexp vagy windowsblind esetleg egy patch-elt uxtheme.dll

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

precision
#18693
ez biztos hogy nem linux

Bazinga!

Jancsik
#18692
ez linux vagy style xpvel van csinálva?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Kontrakcio
#18691
Szia! crem iconpackage filesét hva kell bemásolnom? talán a system32-be?

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Guer
#18690
megvan a gond
ez a szutyok nem mentette el a beállításaimat tehát az alpha blending is ki volt kapcsolva....
azért thx...

Guer
#18689
megvot azis... 😞

windrunner
#18688
asszem a Preference-->Modern Skins-ben engedélyezni kell az Alpha Blendinget

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

Guer
#18687
nyomkodhatom hiába... :S

robotnyk
#18686
alt+w?
Crem
#18685
Glass Icon Set download

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Guer
#18684
thx
leszedtem a winmap skint de az istennek sem akarja megjeleníteni a main window-t
nincs vmi tipped hogy mi lehet a gond?

Crem
#18683
Egyébként köszönöm mindenkinek!😊)

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Crem
#18682
mindjárt feltöltöm!😄

még nem 100%-os, de legalább tesztelitek!!

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

B@ldrick
#18681
<#worship>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

B@ldrick
#18680
nice work, de nem találom a linket <#wilting><#ravasz1><#idiota>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

ScOrpY
#18679
(y) jó lett

Enny1

ScOrpY
#18678

Enny1

The FlashBack
#18677
huu😉
odab@sz😊 nagyon pöpi

#18676
Köszönöm.

#18675
Szépek az ikonok és igényes az asztalod.

Crem
#18674
Hi & Re!

[center]

Aktuális irodai asztalom, ami abszolút sablonos...

Vagyis ... Annyira nem!😊 Mert elkészültem a .svd konvertálással és átültettem a linuxos iconokat XP-re!😊 Szóval elkészült a Glass iconset. 😊)


[b][i]FONTOS!
Az ikonokat nem én rajzoltam, csak konvertáltam!!!

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#18673
Benned már van valami mûvészi szerintem, de komolyan!
#18672
Köszönöm.

B@ldrick
#18671
noez egy spéciálisan nagyon jól összerakott desk <#eljen> és már a betûméret is oké <#papakacsint>
ScOrpY plz WP htx 😊

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

79Alba
#18670
http://www.wincustomize.com/Skins.aspx?LibID=1&view=1&sortby=4&sortdir=DESC&p=1&advanced=0&searchtxt=3FX

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

xj700t
#18669
Ahoj!
A tálcának megadnád a linkjét ?

Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)

79Alba
#18668
KÕSZ

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

Amse
#18667
bbLean progi-val csinálta specialista.

79Alba
#18666
Kösz.Az óra melleti ikonokat hogy lehet átszinezni???????

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

#18665
Köszönöm.Igyekszem.A tiéd döbbenetes.Nagyon jó.

#18664
Tessék.HáttérképKözönöm a dicséretet.

79Alba
#18663
köszi

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

SASboy
#18662
tetszik

nice legs. what time to open?

79Alba
#18661
Gratula a munkáidért <#taps><#taps><#taps>

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

79Alba
#18660
Ezt alkottam és még kellene egy kis segítség.Az óra melleti ikonokat hogy lehet átszinezni?
Elõre is köszi

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

79Alba
#18659

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

Inferno
#18658
ez nagyooon odaaa b@sss pff gratula wp plss thx^^ huuu hallod ez késsz !

PS3/X360 user: Infernohun

LordVenom
#18657
Most ilyen az asztalom:
my desktop

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

#18656
Köszönöm.

The FlashBack
#18655
thanx😊

LordVenom
#18654
Az lenne a kérdésem,hogy a stylexp-be belerakom a bootscreen-eket,és mind hibás lesz. Miért van ez? Minden frankó,csak a letöltött bootscreen-eket rontja el. 😞

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

Jancsik
#18653
Nekem nem jön be bblen, ratyi
Alap winfows rulez 8)

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#18652
Grat<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18651
Egész jó<#vigyor4>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18650
Köszönöm.

SASboy
#18649
szerintem is ez a legjobb

nice legs. what time to open?