Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#18748
köszi mindenkinek😉

desigo
#18747
darukezelõ-e vagy😊)))

amúgy meg tuti😊
nxfn
#18746
geciszép

csum666
#18745
kösz

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#18744
Én a Konfabulator-t ismerem.



#18743
Kib@szott jó<#eljen><#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

csum666
#18742
Az idõjárást melyik progival tom kitenni az asztalra vagy melyik a legjobb??

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#18741
Nagyon tetszik.

The FlashBack
#18740

SASboy
#18739
ez Visual Style? ha igen meg tudnád mondani a nevét? thx

nice legs. what time to open?

k8bal
#18738
kösz!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

desigo
#18737
Winamp a skin pedig spirit
desigo
#18736
mailben ment...
k8bal
#18735
ez milyen zenelejátszó? és ha skinnelve van akkor mi askin neve?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Jancsik
#18734
wp linket plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

desigo
#18733
most így

Falconer
#18732
Bazz, most nézem, én sem tudom 😊

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

Falconer
#18731
Kösz.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

#18730
Hogy kell ezeket felvenni StyleXp-ben? <#lama>

&#63743;

Crem
#18729
Polaris Clear

Azt hiszem a Deviantrol szedtem le.😊

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

gamerman01
#18728
Winamp linket vagy a nevét please!!!!

The FlashBack
#18727
wp linket pls

Crem
#18726
Feltöltöttem!😊

Azt néztem, hogy ez a pack 88db .ico-t tartalmaz. Aztán rájöttem, hogy a felét fel se használtam, mert valami linuxos "jelzéseket" utánoz!😄DDD

DownloaD

2.91Mb

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

eZo
#18725
#18710, #18722 a winamp skin: clearONE és 17 variációban színezhetõ !

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

Balumann
#18724
hagyj <#pardon1>

Balumann
#18723
uh nagyon király, legközelebb haggy 1 zsömlét nekem is 😄

Balumann
#18722
oh kurva jó <#mf1>
Winamp skinre tudsz linket adni?

B@ldrick
#18721
Gúd, monte carlo álágúd <#kacsint> zsömlékért kár volt <#ravasz1>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

desigo
#18720
Használom a windowblinds 5-öt és az a gondom vele,hogy hiába állítok be egy háttérképet a gép újraindítása után mindig egy kék hátteret dob ki.
Mit nem állítottam be?
The FlashBack
#18719
hát, erre szépen ügyeltél😄D
egyébként fullos, ha ezt nem mondtam volnaa

ScOrpY
#18718
hogy neked ne teccen 😊

Enny1

The FlashBack
#18717
<#eljen>
de miért van, a wall felett és alatt fekete csík? mégmeg olyan vastag<#confused>

Sil3nt
#18716
thx, nagyon jo lett...grat

ScOrpY
#18715

Enny1

Sil3nt
#18714
uffáá...nagyon karcol 😊 ..wp linket pls.

ScOrpY
#18713

Enny1

#18712
kérlek 😊

&#63743;

Crem
#18711
Régen volt a stylexp-hez egy kis plug-in amit ha felraktál simán fogadta az Iconpackageres file-at.


Egyébként ha valakit érdekel feltölthetem csak a .ico-at...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

ScOrpY
#18710
kérek winamp skinecske

Enny1

SASboy
#18709
wp linket pls

nice legs. what time to open?

Falconer
#18708
Tényleg, thx. Akkor inkább hagyom.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

Kontrakcio
#18707
#18695

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Falconer
#18706
Ezt milyen programmal lehet berakni? StyleXPvel néztem, de azzal ugye nem megy.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

The FlashBack
#18705
nagyon állat

Nfol
#18704
Köszönöm. Egyetlen bánatom, hogy ez az ikonszett nem tartalmaz Firefoxhoz egyetlen egy ikont sem, szóval az IE ikon a Firefoxot mûködteti. 😉

http://nfol.extra.hu

#18703
remek<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Nfol
#18702
Aktuális asztalkám.

Felhasznált dolgok:
- bbLean 1.16 + bbCalendar, bbInterface, bbMemo, bbSysMonPlus plugin,
- NTRMission style (saját),
- RKLauncher,
- Smooth Metal ikonkészlet,
- háromnegyed óra,
- két sonkás zsemle.

http://nfol.extra.hu

#18701
3 megát zabál a StyleXp.

&#63743;

eZo
#18700
A winamp skin nekem bejön, csak majd kiválasztok valami kevésbé harsány színt, a tálca meg olyan amilyen, nem használok semmi memoriazabáló cuccot (style xp, wb), uxtheme.dll lett módosítva, egyedül a naptár és az idõjárásprogi megy, igaz az se mindig ! Ez van, nekem tetszik...ízlések és pofonok !

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

hen-tes
#18699
naptár illik a háttérhez, viszont ez a winamp szín valami förtelmes, a tálca meg semmilyen, mintha úgy ollóztad volna be egy másik képrõl :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/