Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18798
😄DDDDD

REAL MADRID

DJ Skyline
#18797
francnak se volt kedve most ikonokat keresni!😄

Balumann
#18796
object dock ^^

The FlashBack
#18795
nem passzolnak az ikonok😊
WP <#eljen>

#18794
kösz szépen! <#worship>

megszenvedtem vele rendesen 😄

REAL MADRID

Lekvarostaska
#18793
Csövi! Oda oldalra h lehet betenni az ikonokat?! Avagy mivel? Pl:#18790 ?

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

DJ Skyline
#18792

desigo
#18791
Jó lett!
Balumann
#18790

The FlashBack
#18789
mik azok az okok😄???

Törölt felhasználó
#18788
Csak egypár órát volt ez fent, bizonyos okokból 😊
Balumann
#18787
ja ok thx 😊

#18786
sziasztok, kéne egy kis segítség: honnan tudok free, magyar ékezetes betûtípusokat letölteni? (a rövid ékezetek többnyire szerepelni szoktak a karakterek közt, de az "û" és "í"......) köszesz.

SASboy
#18785
preferences/skins/modern skins/ alpha blending és itt legyen Enable Desktop Alpha Blending bepipálva

nice legs. what time to open?

#18784
mert nem állítottad át az Opacity értéket!

jobb klikk a winampon window setting opacity

REAL MADRID

Balumann
#18783
Nekem mér nem átlátszóak a winamp skinek? 😞

Crem
#18782
😊

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

The FlashBack
#18780
<#eljen>

SASboy
#18779

nice legs. what time to open?

Törölt felhasználó
#18778
Most ilyen:
The FlashBack
#18777
Köszi

#18776
kösz szépen!

REAL MADRID

#18775
Konfabulator

&#63743;

#18774
hali!

olyan progit keresek ami az aktuális idõjárást mutatja magyarország egy városában!

eddig csak olyat találtam ami amerikát mutatja!

REAL MADRID

robotnyk
#18773
itt sütött a nap, meg amúgyis rá kell készülni
Nfol
#18772
Egyetlen bajom van ezzel a képpel. Kinézek az ablakon és... esik, hideg van szél fúj. 😉

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18771
A háttérkép nagyon állat!

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18770
Ez a háttér megvan úgy két hónapja, azóta nem bírok belõle értelmes asztalt készíteni. Neked sikerült. 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18769
Itt az alagutas háttérkép, bocs a késésért. 1600*1200-as.

http://nfol.extra.hu

Tufa
#18768
szép háttér! nagyon tetszik!

robotnyk
#18767
Jancsik
#18766
wp linekt plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

M@TriX
#18765
úgy értettem a skin...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

ScOrpY
#18764
cép

Enny1

#18763
Crem amit belinkeltél ikonokat hogy lehet a StlyeXp-ben felvenni?

&#63743;

jAsOn VoOrHeEs
#18762
Hát lehetséges, de végülis mindegy, mert SkinStudio-val sikerült végülis beraknom 😊
Ezt a fajta WindowBlinds -et használom most. Van ennél már esetleg újabb verzió is? 😛

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

M@TriX
#18761
nekem egybõl mennt, nem lehet hogy korábbi verziót szedtél le? 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

robotnyk
#18760
Pharaoh
#18759
Frissíti az magát, beállítani nem lehet.

Lekvarostaska
#18758
Nem tudja valaki h Konfabulatornál...mégpedig az idõjárás cuccosnál , h lehet beállítani h frissítse magát?! Vagy h mennyi idõközönként...?!?!?!

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

Crem
#18757
<#eljen><#heureka>

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Colcsiweb
#18756
pl Spyder Bar

Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor jut eszükbe a sör is.

ScOrpY
#18755
minimgk, thx

Enny1

The FlashBack
#18754
<#eljen>

SASboy
#18753
mi a Vs neve?
szép nagyon

nice legs. what time to open?

ScOrpY
#18752

Enny1

SASboy
#18751
nájszvan

nice legs. what time to open?

#18750
Méretezd át 800x600-ba mielõtt felteszed és nem fog összecsúszni.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#18749
igen.
csak azt nem értem, hogy mé lessz ilyen "kib@szott" rossz a felbontás?<#confused>