Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ScOrpY
#19100
egy winamp skint kérnék
amiezen az asztalon van

Enny1

ScOrpY
#19099
nemnagydurr

Enny1

 castor
#19098
Nem bántottál meg, sõt szeretem, ha kritizálják az asztalom. Megnéztem sok vs-t és ki is próbáltam, hogy a képhez mennyire illenek, de ennél nem igazán volt jobb. Ebben éppen ez a pláne h tök úgy néz ki mint az alap win style, csak sokkal sötétebb. Egyébként sztem gyönyörû és a képhez abszolút illik. 😊
Szerintem minden passzol mindenhez, ezért nem is értettem a hsz-od, de hál' Isten különbözõek vagyunk.

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

The FlashBack
#19097
Nagyon jó a héttér, legalábbis a színeit tekintve. Kicsit zsúfolt az én szememnek, és kicsit olyan futurisztikusan néz ki.
A Startmenü nem passzol hozzá. És nem is tudtam eldönteni, hogy ez eredeti microsoft theme, vagy VS, mert tökugyanúgy néz ki, csak sötétebb. Vagy a tálca túl sötét a wp-hez, vagy a wp világos a tálvához, de az alja még kívánt volna egy kis munkát.
Ha mindenképpen ezt a wp-t akarod használni, akkor lehetnének világosabbak is az ikonok, úgy jobban el lehet rajtuk igazodni.

Ez csak az én véleményem, de halkan megjegyzem, hogy valóban nehéz ebbõl a WP-bõl szép themet csinálni. Neked valamelyest sikerül, én a fent leírtak alapján csinálnám, ám a végeredményt tekintve, lehet hogy nem lenne olyan mint a tiéd, sõt értelmes témák készítése nem az én mûfajom😊
Ismétlem, csak egy vélemény volt...; és elnézést ha megbántottalak

 castor
#19096
<#confused> ezt fejtsd ki légyszíves

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

cement
#19095
zsir vegleges ^^

respect to the man in the ice cream van

DOGMAN
#19094
a lényeg rajta van:

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

The FlashBack
#19093
hát, ahogy elnéztem neki sem sikerüalt teljes mértékben😄

Crem
#19092
Ez a foto nekem is megvan! Önmagában nagyon jó, de témát nem tudtam rá csinálni!😞

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

desigo
#19091
jó dinamikus😊
 castor
#19090
pedig sztem nagyon ott van... a színvilága mindenképp

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

Aquir
#19089
😄

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

LouiS Kmét
#19088
casual ward.style

<#nyes><#rolleyes>

ScOrpY
#19087
wp rémes :S

Enny1

desigo
#19086
úúúú
ebben a fotelban hányan haltak meg? 😊))
 castor
#19085

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

windrunner
#19084
Ember, FAQ, olvasdel!4

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#19083
a googleban már én is kerestem a devantartban nem tudom letölteni meg beilleszteni hogy müködjön

iLove oHs.

The FlashBack
#19082
google
+deviantart

#19081
hol lehet letölteni ilyen asztaltémákat már 2 hete keresem de nem találok ilyen jokat

iLove oHs.

The FlashBack
#19080
egyedi

#19079
Képes voltál idõt fecsérelni arra, hogy bemutasd nekünk?<#nyes>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

BiG G
#19078
ez az ocsmányság tetõfoka :C

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

[HUN]PAStheLoD
#19077
háttérre egy linket tudnál dobni? 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

The FlashBack
#19076
<#eljen>
Wp linket pls

#19075
ámulatba ejtõ.
ömézing!
utánozhatatlanul egyedi...

Fülüke
#19074
Az egyszerûség tetõfoka:

De k*rvajó géped van istenem....

aston shell
#19073
ok, azt hittem valahonnan mashonnan szeded...

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

ScOrpY
#19072
aston shell
#19071
scorpy: honnan szeded ezeket a hattereket?
ha valaki mas tudja, szoljon!!!!

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

Buci
#19070
Vmi szép háttér, kevesebb ikon és egész nájsz (y)

carpe diem

SASboy
#19069
szép
wp linket pls

nice legs. what time to open?

Kontrakcio
#19068

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#19067
köszi szépen! különben vip-eltetem magam csak mindig huzom halasztom...😞

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Aquir
#19066
iaro.srv.hu vagy itt feltöltöd ha VIP vagy 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Kontrakcio
#19065
Hi! vki +tudná mondani h melyik oldalról to az url-t elfogattatni mert a képfeltöltésröl nem engedi...
elõre is köszi!

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

ScOrpY
#19064

Enny1

k8bal
#19063

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Buci
#19062
cement
#19061
háttér nem olyan szép sztem. fõleg a felhõk :|

respect to the man in the ice cream van

#19060
nemtetszik, ennél te jobbakat szoktál 😉

aston shell
#19059

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

The FlashBack
#19058
<#eljen>
Király!

Crem
#19057
topic up!😊


hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Balumann
#19056
kérhetek egy winamp skin linket? <#vigyor4>

gnar killer
#19055
én nem unom ^^

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

Buci
#19054
nemjár erre 1 modul? pls töröljétek!

carpe diem

Buci
#19053

carpe diem

Amse
#19052
mert a topic 800x600 ra nyomja össze, ha a linket külön ablakban nyitod meg akkor jó lesz

Buci
#19051
ez mért lett ilyen csunya? <#confused>

carpe diem